PDA

Zobacz pełną wersję : Gliwice



alhana
16-05-2008, 11:39
Witam, jezeli ktos z gliwic ma ochote sie zachustowac to chetnie sluze pomoca.
Zainteresowanym moge zaprezentowac sposoby motania na Didymosie Millefiori i Storchewiege

iwonams
19-05-2008, 14:07
Witam
Jestem z Knurowa i chętnie z kimś pochustuję w moim hoppie
Jak można sie z tobą spotkac? :lol:

alhana
19-05-2008, 14:26
mieszkam w centrum gliwic, kolo politechniki:) mozemy sie gdzies umowic, niekoniecznie w gliwicach, niestety w najblizszym czasie na spacer sie chyba nie wybierzemy ze wzgledu na brzydka pogode:(
Ja jestem zmotoryzowana.
zawsze mozemy sie spotkac u mnie. jezeli tylko nie masz alergii na koty

iwonams
19-05-2008, 21:04
Co do pogody to chyba nie sprzyja wyjściom , bynajmniej na razie. Jeżeli miałabyś chwilkę to daj znac kiedy :0Kotky lubię i nie alergizuję, jak mały nie wiem :P Zawsze żeby nie bombardowac cieżycia może to byc palmiarnia... :lol:

alhana
20-05-2008, 07:49
Jasne, codziennie poza weekendami na 100% mozemy sie spotkc, wiekszosc weekendow jednak spedzam w podrozy, wiec to bysmy musialy sie dogadac:)
Moj nr gg 474548 jak bedziesz miec czas to napisz:)

alhana
20-05-2008, 21:43
Zycia mi nie zbombardujecie, tylko urozmaicicie:)

AGO
01-06-2008, 15:08

alhana
01-06-2008, 21:15
ja sie dopiero na przelomie lipca i sierpnia wybieram na wakacje:)
Jak tylko bede mogla z checia pomoge:)

Mandarynka
25-06-2009, 00:45
alhana czy byłaby taka możliwość i mogłabyś spotkać się ze mną? Potrzebuje pomocy w wyborze chusty - jeszcze nie posiadam chciałabym spróbować Twoich chust. Jestem z Rybnika, ale mąż pracuje w Gliwicach. Jeśli bym mogła to podjechałabym do Gliwic (najlepiej odpowiadałby mi ten piątek, ale moze być też każdy inny dzień)

m.m.
25-06-2009, 12:36
alhana czy byłaby taka możliwość i mogłabyś spotkać się ze mną? Potrzebuje pomocy w wyborze chusty - jeszcze nie posiadam chciałabym spróbować Twoich chust. Jestem z Rybnika, ale mąż pracuje w Gliwicach. Jeśli bym mogła to podjechałabym do Gliwic (najlepiej odpowiadałby mi ten piątek, ale moze być też każdy inny dzień)
Mandarynko, najlepiej napisz do Alhany na pw, bo ostatnio rzadziej zagląda na forum. a jeżeli w piątek dopisze pogoda to możemy się spotkać w parku chopina w Gliwicach. Napisz mi na pw jaka godzina by Ci pasowała.

Mandarynka
02-07-2009, 00:08
myszamisiowa jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkanie, możliwość poprzymierzania Twoich chust i cenne wskazówki i rady!!!
Masz słodką córeczkę. Moja Ania po dzisiejszym spotkaniu postanowiła nazwać swoja lalkę Emilka :D (lala czekała na imię od świąt Bożego narodzenia).

m.m.
06-07-2009, 22:15
ja także dziękuję za przemiłe spotkanie. cieszę się, że mogłam coś doradzić.
Agatka i Ania są przegrzeczne, miło nam też z powodu imienia lali. Mam nadzieję, że się znowu zobaczymy. :D

belfe
26-07-2010, 15:04
A może znalazła by sie jakaś chustomama ktora mogłaby mi pożyczyć chustę 4,2 na 2/3 dni?
Chce kupic sobie chustę , a noszę cały czas w 4,6 i chciałabym przymierzyć czy 4,2 by mi wystarczyło:)
wiem , wiem moge zamotać 4,6 i odliczyć pozostałości , ale jednak to nie to samo ;)
Ze względu że mój mąż pracyje na obrzerzach żeby nie powiedzieć zad.... Gliwić ;D mógłby odebrać po 15.15 a 2 dni póżniej oddać w stanie nie naruszonym :)

m.m.
26-07-2010, 15:16
z chustą tej długości nie pomogę bo nie mam . ale może wybierzesz się kiedyś do Katowic na spotkanie albo zobacz do wątku esther o gliwickim kk ?

belfe
26-07-2010, 15:22
z tym spotkaniem super pomysł tylko ja niezmotoryzowana jestem :(

a moge prosić o link z tego wątku bo nie mam szans szukać z mała w chuscie;)

m.m.
26-07-2010, 15:25
jasne.
tu o katowicachhttp://www.chusty.info/forum/showthread.php?26049-spotkania-w-Klubie-Indygo-(dorzucone-zdj%C4%99cia!)
a tu o Gliwicach http://www.chusty.info/forum/showthread.php?32481-Klub-Kangura-w-Gliwicach
nie szkodzi , że niezmotoryzowana- przyjedziecie po prostu razem :)

kropka75
30-07-2010, 12:08
Nareszcie trafiłam gdzieś gdzie mowa o Gliwicach. :)

Google nic nie mówi o klubie kangura w okolicy, w Chorzowie cisza, na stronie Tarnowskich Gór echo od roku, już straciłam nadzieję. :)

Witam serdecznie i biegnę szukać czegoś o spotkaniach u nas. :)

aniczka
06-07-2011, 20:59
Jestem sobie "świeża" chustonosicielka... :-)
Jeśli ktoś w ramach lata w mieście, byłby chętny na spotkanie w Gliwicach (raczej gdzieś w centrum), chętnie się pouczę.... Ciekawią mnie przede wszystkim wszelkiego rodzaju plecaczki - zwłaszcza takie bardziej zabudowane, by mój 4-miesięczniak dobrze się pleców trzymał, a jak na razie nic mi nie wychodzi z prób plecakowania :-(

pozdrawiam gliwicko :-)

sakahet
10-07-2011, 02:40
Jestem sobie "świeża" chustonosicielka... :-)
Jeśli ktoś w ramach lata w mieście, byłby chętny na spotkanie w Gliwicach (raczej gdzieś w centrum), chętnie się pouczę.... Ciekawią mnie przede wszystkim wszelkiego rodzaju plecaczki - zwłaszcza takie bardziej zabudowane, by mój 4-miesięczniak dobrze się pleców trzymał, a jak na razie nic mi nie wychodzi z prób plecakowania :-(

pozdrawiam gliwicko :-)

a czemu Ci tak pilnie do plecakowania 4-miesięczniaka? no i w tym wieku to raczej tylko prosty wskazany