PDA

Zobacz pełną wersję : close parent na noworodka?



aladw
18-01-2010, 18:16
Czy próbowałyście tych pieluszek mikrofibra lub bambus?
Zakupiłam z myslą że może uda się noworodka wcisnąć (piszą że już od 3,1kg).
Co o nich sądzicie?

atoja
18-01-2010, 20:52
Był watek o tych pieluszkach.
Ja je bardzo lubię bo są zgrabniutkie, nie robią big pupy i schną błyskawicznie (mam wersję microfibrową). Jednak zakładam je pannie 9-kilowej. Dla noworodka dałabym tylko z tą mniejszą wkładką a i tak pewnie będą spore.

aladw
18-01-2010, 23:28
Dzięki. Czytałam wszystkie wątki o tych pieluszkach. Po prostu mało kto wsadza noworodka w one size....Nie wiem czy mi sie to uda...

ekomummy
18-01-2010, 23:31
Dzięki. Czytałam wszystkie wątki o tych pieluszkach. Po prostu mało kto wsadza noworodka w one size....Nie wiem czy mi sie to uda...

Raczej powinno Ci się udać i nawet pupa nie będzie za bardzo podwyższona. Możesz albo z małą albo z większą wkładką (ale tylko jedną). Na moją 3.5 kg córkę były dobre od początku (ku mojemu zdziwieniu). Zazwyczaj planuje używać AIO dopiero od 4.5 kg.

A kiedy maluszek przychodzi na świat?

aladw
19-01-2010, 00:30
Bardzo niedlugo. Mamy 39 tydzien:)

ekomummy
19-01-2010, 01:16
OT: To już bardzo niedługo :). Jeszcze pamiętam ten czas oczekiwania na moją Natalkę :). A teraz już śpi sobie słodko, ostatnio zaczęła podnosić się do siadania i umie całkiem głośno krzyczeć :D

aladw
08-02-2010, 12:19
Podsumuję zatem co już wiem o tych pieluchach...
Moja córeczka przychodząc na świat ważyła 3100. Były za duże oczywiście pieluszki nawet na najmniejszym rozmiarze z najmniejsza wkładką. Za duże tzn pupa była mocno w górze po założeniu pieluchy. Spadła wagowo do 2900 więc nawet ich juz nie próbowalam. Teraz po dwóch tygodniach są cąlkiem niezłe. Nadal pupa trochę w górze ale znacznie mniej....
Wklad bambusowy troszkę cieńszy niż mikrofibrowy. Ładnie chloną oba wkłady. Mikrofibra łatwiej się pierze, łatwiej spłukuje się kupkę niz z bambusa. Na bambusie bialym została ładna jajecznicowa plama. (Piorę w Potion bez innych dodatków).
Generalnie polecam za estetykę wykonanie, miły materiał. Z tą mniejszą wkładką spokojnie można noworodka wkładać zwłaszcza te bardziej dorodne noworodki:)