PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy spacer juz za nami!



pania
16-01-2010, 01:44
hej, dzisiaj byl pierwszy spacer w chuscie! dziecie mi nie zmarzlo choc sie balam, ze tak bedzie, zalozylam na chuste polar meza 2XL i wygladalam jak nieszczescie, ale za to szczescie malowalo mi sie na twarzy!:lol:
zima u nas na maxa, wozqiem ciezko przejechac, wiec chusta okazala sie swietnym rozwiazaniem i bylam w sklepie,do ktoergo od porodu nie wchodze, bo nie ma jak z wozem:) wiaze mi sie juz ok, chyba dociagam ju dobrze. Jutro uskutecznie plecaczek:)chyba, ze nie dam rady...ale dam:) zalaczam nowe zdjecia na profilu - jesli ktos jest zainteresowany. Prawda, ze ladnie wygladamy?

jjuussttyynnaa
16-01-2010, 10:50
Gratuluje, my tez chodzimy w kurtce męża,narciarskiej, wiec wygladam super śmiesznie. Własnie zastanawiam sie nad zakupem polarka do noszenia w chuscie. Tylko te ceny...:szok:

qqrq5
16-01-2010, 11:36
gratulacje :)

bessi
16-01-2010, 17:43
Eeee tam.... piknie :applause:

MamUsza
16-01-2010, 17:46
ślicznie i jaka piękną masz czapusię!

pania
16-01-2010, 18:32
Gratuluje, my tez chodzimy w kurtce męża,narciarskiej, wiec wygladam super śmiesznie. Własnie zastanawiam sie nad zakupem polarka do noszenia w chuscie. Tylko te ceny...:szok:
no własnie... chyba sie przemecze do wiosny tak:-)


ślicznie i jaka piękną masz czapusię!
dziekuje:-)

no bardzo nam sie podoba bardzo, a maz zaluje, bo nie ma od kogo za duzej kurty pozyczyc, bo sam jest duzy, biedaczek:)

TUSIOLEK
16-01-2010, 23:53
brawo i zazdroszczę. ja wciąż się czaje na spacerek ale torchę się obawiam tych mrozów i w co go ubrać...

nemhain
16-01-2010, 23:57
Super :)

Agut
16-01-2010, 23:58
:applause::applause::applause: gratulacje!no i udanych kolejnych spacerków :)

miedziana
17-01-2010, 00:01
Brawo :) To teraz przygotuj się na dziwne spojrzenia i pytania "co tam pani ma pod tą kurtką" ;)

pania
17-01-2010, 01:34
:D jak na razie, to pani w sklepie dziwnie na mnie patrzyla (kasjerka), ale mysle, ze raczej przez polar, naciagniety na chuste, wielgachny mojego meza:-) pewnie myslala, ze jakas Rumunka przyszła:-D, ale jak jestem z moim mezem, to sie niczego nie boje, ani spojrzen, ani nawet pytan


brawo i zazdroszczę. ja wciąż się czaje na spacerek ale torchę się obawiam tych mrozów i w co go ubrać...
hej u nas jest dosc zimno, zima w pelni(jak na załączonych obrazkach), bo przy górach jesteśmy. Ja tez się bałam,że mi zmarznie, choc fakt - wiatru nie bylo. Ubrałam go w body z krotkim rekawkiem, koszulke z długim, rajtuzki, skarpetki, spodenki i buciki (takie miekkie), rekawiczki, czapa ciepla i na to kombinezonik. Buzka posmarowana oczywiscie i chusta byla pod polarem. Mały był cały cieplutki ale nie zgrzany. Jeśli to cos Ci pomoze... choc mysle, ze to kazde dziecko ma indywidualnie z tym ubieraniem. Przede wszystkim, ja nie bralam płaszcza mojego cieplutkiego i sie balam ze ja zmarzne, ale chusta raz: trzyma ciepełko, ciepło od dziecka i polar... było super:-D polecam sprobowac!

JoShiMa
17-01-2010, 11:02
Ja mam córkę w wieku 9 miesięcy. Kiedy idziemy na chustowy spacer, oczywiście mróz nie większy niż -10, to zakładam jej:
- body na długi rękaw
- rajstopki
- spodnie dresowe
- skarpety wełniane
- bluza polarowa z kapturem
- polarowy rożek pod szyję
- ciepłą czapkę

Zapinam kurtkę z ciepłego polaru i idziemy. Jeśli jest bardzo zimno i wiatr to na wszystko zarzucam jeszcze polarowe poncho.

Warto pamiętać, że poza ubraniami mama też grzeje ;) nie tak jak w wózku, więc nie musi być tak ciepło ubrane. Z resztą, im więcej ubrań ma dziecko tym trudniej dociągnąć chustę prawidłowo.

Mayka1981
17-01-2010, 11:14
Gratulacje!
Ja uwielbiam spacerować po śniegu:mrgreen:
Z ubieraniem to nóżki trzeba dobrze okryć bo one na wierzchu i nie przytulone, chusta i nasza kurtka czy polar to już dwie warstwy (albo i trzy...) i nie ma co przegrzewać dziecka...

JoShiMa
17-01-2010, 11:51
Nie tak zupełnie na wierzchu bo pod kurtką ;) W każdym razie to co zakładam mojej na nogi jest wystarczające bo stopy po powrocie do domu ma ciepłe.

pania
17-01-2010, 14:55
o czapce,ze tez dziecku zakladalam i szaliczek! i kapturek od kombinezonu:duh::)