PDA

Zobacz pełną wersję : co dla noworodka



BejbiDżaga
15-01-2010, 15:36
witajcie,
jakie pieluszki polecacie dla 4kg dziecka? kupiłam one sizy i niestety sie nie sprawdzają. Zniechęciło mnie to trochę do wielo, bo wydałam dużo na pieluszki a teraz leżą bezużyteczne

Olapio
15-01-2010, 15:50
dziwne, u mnie przy 4 kilo sprawdzało sie wszystko, potem zaczeły się schody

ale jednak uważam, że najlepiej kupować pieluchy rozmiarowe, Itti Bitti i Fuzzi Bunz, FB eski byly moimi ulubionymi na początku

BejbiDżaga
15-01-2010, 15:54
wydaje mi sie ze dziwnie leżą zwłaszcza przy nóżkach, ale ja mam szczuplaczka, może dlatego

musze obejrzec te pieluszki, o których piszesz:hello:

mamru
15-01-2010, 22:51
a jakie one size kupiłaś?
Bo np BumGeniusy super leżą na drobniaczku, ale Wonderoosy i Petit Dessous już nie bardzo na noworodku, czy małym niemowlaku

aaa no i nie zniechęcaj się! maluszek zaraz urośnie i pieluszki pójdą w ruch. A mnie przy noworodku najbardziej przypadła do gustu tetra+otulacz imse vimse. Z pieluszkami wielo jest tak, że musisz sobie popróbować, sprawdzić co dla Was będzie najlepsze. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :) Powodzenia!

figa84
16-01-2010, 00:50
Z one size najszybciej założyłam BG, ale na początku miałam to samo co Ty:-)

Zgrabniutkie są Itti Bitti, tylko szykuj się, że z nich szybko wyrośniesz. Jak nie chcesz wydawać majątku, to na szybko tetra + otulacz (np. IV) i poczekać, aż dziecko dorośnie.

mamali
17-01-2010, 23:27
U mnie przy noworodku i do 3 miesiąca sprawdzały się formowanki - flanelka najbardziej ale i bambusy oraz frotki.
BG zaczęłam stosować dopiero od ok. 3-4 miesiąca.
Mała urodziła się ważąc 3110g.

BejbiDżaga
18-01-2010, 23:29
dzięki dziewczyny za odpowiedzi :)

szukam teraz nowych pieluszek, moze lepiej nam spasują:rolleyes:
Itti Bitti już zamówiłam, nie mogę się doczekać, wszystkie takie śliczne kolorki, chyba zakocham się w tym pluszu z którego są uszyte (bo wymacałam już u koleżanki :))

marta88
12-03-2010, 09:43
mi na samym początu najlepiej sprawdziły sie malutkie formowanki i tetra + otulacz bambino
teraz mała ma 3 miesiące i one size ladnie leżą no poza woonderoo te są jeszcze za duże

martita
17-03-2010, 23:52
ja kupilam malutkie dwa otulaczyki bambino-mio...mam nadzieje, ze sie sprawdza...
flipy ponoc dla maluszka sie tez nadaja i econobum tez...
zamierzam jeszcze miec dwa otulacze od dziewczyn z tutaj z forum szyjacych...takze w sumie bede miala 8otulaczy co mam nadzieje, ze mi wystarczy na 3 dni - bo zamierzam prac co 2 dni, a susza mi sie pieluchy przez dzien minimum...
oby starczylo...
a jak sie spisalo, to dam znac juz po fakcie :D