PDA

Zobacz pełną wersję : nasze pierwsze motanie!



pania
14-01-2010, 01:08
proszę o ocenę! zdjęcia na profilu w albumie. to bebelulu - już ją uwielbiam:D

tamyk
14-01-2010, 10:04
Trochę rękami zasłaniasz ;) Masz rację mało dociągnieta, choć u tatusia u góry lepiej, ale ładnie rozłozona na pleckach :)

jamamajka
14-01-2010, 10:32
Hihi, ale się młody odpycha od mamy :p
Ciężko wtedy dociągnąć, poczekaj na moment jak będzie przyklejony do Ciebie. Dołu nie widzę, bo faktycznie zasłaniasz, a i foty maluśkie :roll: ;-)

pania
14-01-2010, 11:15
Hihi, ale się młody odpycha od mamy :p
Ciężko wtedy dociągnąć, poczekaj na moment jak będzie przyklejony do Ciebie. Dołu nie widzę, bo faktycznie zasłaniasz, a i foty maluśkie :roll: ;-)
właśnie! odpychał się skubany!:rolleyes: lubi patrzec na moją twarz jak tylko ma okazję. Poczekam faktycznie na moment.

dzięki za oceny! :D Podociągam sobie i będzie ok. Widzę,że awansowałam na chustonoszkę! :-) suuuper


Trochę rękami zasłaniasz ;) Masz rację mało dociągnieta, choć u tatusia u góry lepiej, ale ładnie rozłozona na pleckach :)
a mam pytanie o nóżki: czy one są ok?
nie do końca jestem pewna, czy one tak mają wyglądac, czy to nie b ma byc bardziej na dół ta pupcia? i czy dziecku czasem nie zdrętwieją kończyny kiedy je się tak nosi? Przepraszam za głupie pytania, ale to mnie jakoś tak męczy...

Liv
14-01-2010, 11:35
z nóżkami nic się nie będzie działo, jeżeli będą prawidłowo ułożone. na zdjęciach dużo nie widać, ale wydaje mi się, że pupa jest za wysoko, nóżki za bardzo wyprostowane. ale to pewnie skutek uboczny odpychania :D wszystko trzeba lepiej podociągać (co najmniej tak jak u Taty:thumbs up:), to powinno pomóc

pania
14-01-2010, 14:04
z nóżkami nic się nie będzie działo, jeżeli będą prawidłowo ułożone. na zdjęciach dużo nie widać, ale wydaje mi się, że pupa jest za wysoko, nóżki za bardzo wyprostowane. ale to pewnie skutek uboczny odpychania :D wszystko trzeba lepiej podociągać (co najmniej tak jak u Taty:thumbs up:), to powinno pomóc
dziekuje bardzo, podociagam i zobaczymy jak bedzie to wygladac