PDA

Zobacz pełną wersję : Głowka malenstwa



wiolka_m_21
12-01-2010, 18:28
Witam:) Wreszcie doczekalam się na moją chustę:)) no i próbujemy z małym.... wszystko byłoby ok gdyby nie to że on nie lubi trzymać główki "do wewnątrz" i jest wrzask i przekladanie główki na zewnątrz,ale wtedy widzi tylko chustę i dalej wrzask:/ a i próbuje wiązania koala..... bo nie umiem sobie dać rady z kieszonką:/ i chciałam zapytać czy jest jakieś wiązanie żeby małymiał główkę skierowaną na śiwt a nie na mnie? Pozdrawiam:)

Jedyna
12-01-2010, 18:30
no ty chyba na boku jedynie ale to zależy też od wieku dziecka

bessi
12-01-2010, 18:36
ja na początku nosiłam tylko w kieszonce, bo z niej najwięcej było widać :cool:
do 2x przekonałyśmy sie dopiero teraz jak mała ma 4 miesiace :ninja: i już panuje nad swoją głową - wcześniej nie chciała siedzieć w 2x, bo właśnie nic nie widziała :frown

Edit: może ktoś Ci pomoze przy kieszonce....

Agut
12-01-2010, 18:36
moj młody ma głowe zawsze na bok :)nigdy nie daje do mnie przodem. hmm w kieszonce dając głowe dzieć widzi chuste? moze w 2x wiązesz?

wiolka_m_21
12-01-2010, 18:42
moj młody ma głowe zawsze na bok :)nigdy nie daje do mnie przodem. hmm w kieszonce dając głowe dzieć widzi chuste? moze w 2x wiązesz?
No tak wiąże w 2x bo kieszinka mi nie wychodzi:/ a dzieciątko ma trzy miesiące więc na boku odpada.....

Agut
12-01-2010, 19:02
No tak wiąże w 2x bo kieszinka mi nie wychodzi:/ a dzieciątko ma trzy miesiące więc na boku odpada.....


moj też nie lubi 2x i dobrze :) bo ja go też nie lubie! a kieszonka jest o wiele łatwiejsza :) jak opanowałas 2x to kieszen tez opanujesz. Albo mozesz połe chusty ta po stronie gdzie maluszek ma głowę odwróconą zwiazać sznureczkiem tak co by maly widzial lepiej.
no ale ja juz sie nie wymądrzam bo zadna ze mnie specjalistka! ja tez swieżynka jestem.

edit: a dla 3 miesięczniaka to kieszonka jest nawet lepsza bo stabilniej dziecia trzyma. Mowię Ci poćwicz a na bank ją opanujecie :)

wiolka_m_21
12-01-2010, 19:32
moj też nie lubi 2x i dobrze :) bo ja go też nie lubie! a kieszonka jest o wiele łatwiejsza :) jak opanowałas 2x to kieszen tez opanujesz. Albo mozesz połe chusty ta po stronie gdzie maluszek ma głowę odwróconą zwiazać sznureczkiem tak co by maly widzial lepiej.
no ale ja juz sie nie wymądrzam bo zadna ze mnie specjalistka! ja tez swieżynka jestem.

edit: a dla 3 miesięczniaka to kieszonka jest nawet lepsza bo stabilniej dziecia trzyma. Mowię Ci poćwicz a na bank ją opanujecie :)
Dzięki:) popróbujemy jutro bo dzisiaj mój młody coś nie w sosie:/