PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie?



sylkao
12-01-2010, 15:18
Witam!
Czytam i czytam i zupełnie nie wiem od czego zacząć? Dzidziuś jeszcze w brzuszku, ja nigdy nie uzywałam chusty. Jaka najlepsza dla początkującej i noworodka?
Co sądzicie o czymś takim?
http://www.pieluszkoland.com/Beep_Beep_Slings_Retro_Watermelon-306.html,
Czy lepiej wiązaną? Dam radę się omotać?

Bushido
12-01-2010, 15:23
to jest pouch bez przymierzania trudno dopasowac . zainwestuj w tkana albo w elastyk a potem hop do tkanej :) na pouch przyjdzie czas lepiej sobie przymierzyc najpierw ania :)

visenna2
12-01-2010, 15:28
Witam!
Czytam i czytam i zupełnie nie wiem od czego zacząć? Dzidziuś jeszcze w brzuszku, ja nigdy nie uzywałam chusty. Jaka najlepsza dla początkującej i noworodka?
Co sądzicie o czymś takim?
http://www.pieluszkoland.com/Beep_Beep_Slings_Retro_Watermelon-306.html,
Czy lepiej wiązaną? Dam radę się omotać?

Pouch dobra rzecz, ale trzeba dobrze wybrac rozmiar, no i dzidziuś do noszenia kołyskowego musi mieć zdrowe bioderka. A to się okaże juz po porodzie :)

aliona
12-01-2010, 15:33
ja zaczynałam od poucha szytego na miarę, sprawdził się.
tylko ja wtedy jeszcze nie znałam długich chust.
ale jak poznałam, szybko wskoczyliśmy w elastyka, a później w tkaną.
pomyśl o takim scenariuszu :)

nemhain
12-01-2010, 15:34
Tkaną kup:)

TUSIOLEK
12-01-2010, 23:14
Też się zastanawiałam nad chustą dla noworodka i zdecydwałam się na tkaną i nie żałuję ;-) tydzień po porodzie Stasiu wylądował w chuście i bardzo dobrze się w niej czuł i czuje po dziś dzień :thumbs up: Bałam się jak go umieści w tej plątaninie, ale się udało

Polecam tkaną

m.m.
12-01-2010, 23:18
zobacz kiedy i gdzie w twojej okolicy spotykają się chustomamy. wybierz się na spotkanie i zobacz sama na żywo jak się nosi w pouchu , elastyku, tkanej. najłatwiej Ci będzie po takim spotkaniu podjąc decyzję.

asiowiec
13-01-2010, 23:17
Ja miałam poucha i byłam bardzo zadowolona, mały od razu zasypiał. Był szyty niby na miarę, ale okazał się za długi, więc musiałam go skrócić. Niestety długo nie ponosiłam, bo później mnie już ramię bolało. Elastyka nie miałam, ale przy drugim na pewno kupię, jest też możliwość wiązania na kołyskę i będzie na dłużej.

sylkao
16-01-2010, 11:54
Hej dziewczyny, dziękuję za podpowiedzi.
Pouch odpadł, teraz zastanawiam się nad elastyczną, bo boję się, że na początku nie poradzę sobie z tkaną...
Powiedzcie jaka elastyczna? Babylonia, Nati, Moby Wrap, MaM Wrap czy może coś innego?
Malutka urodzi się pod koniec lutego, więc chusta potrzebna nam będzie też na ciepłe dni...
Nie wiem na ALLEGRO jest nati swing za 100 zł(ktos ma i wyglada to OK?), nie jestem do niej przekonana.
Podoba mi się też kółkowa Babylonia, ale z tego co piszecie lepsza jest dla starszych dzieciaków. Pomóżcie bo już się całkowicie zaplątałam...

paskowka
16-01-2010, 11:59
Każdy elastyk będzie za ciepły na gorące dni. Ale skoro mała się urodzi w lutym to spokojnie do lata ponosisz, oswoisz się i na lato zakupisz tkaną. Chyba, że od razu zainwestuj w tkaną, bedzie na dłużej:) Choć jak wsiąkniesz w to forum to do lata ze trzy chusty już będziesz miała.
A z elastyków polecam jakąkolwiek firmową (Nati, Lenny Lamb, Polekont). Wszystkie z dobrymi instrukcjami, dasz radę sama się zamotać.