PDA

Zobacz pełną wersję : 'ignorowanie' tematów



gosia1974
10-01-2010, 20:22
Jest możliwe 'ignorowanie' wybranych tematów, tak jak jest to w przypadku użytkowników? Można sobie wyłączyć podgląd tematów, które mnie nie interesują tudzież zbyt wysoko ciśnienie podnoszą? :?:

IwontaG
10-01-2010, 20:23
O matko a co Cię tak wkurzyło?
Ja jak mnie nie interesuje temat lub zaczyna wkurzac to poprostu go nie czytam.

gosia1974
10-01-2010, 20:31
O matko a co Cię tak wkurzyło?
Ja jak mnie nie interesuje temat lub zaczyna wkurzac to poprostu go nie czytam.

No właśnie ja mam tak, ze czytam wszystko... Nawet ulotki ze skrzynki pocztowej:duh: /choć niektórzy tutaj twierdzą, ze jestem trollem i nie czytam, tudzież czytam nieuważnie:hide:/ Gdybym mogła wyłączyć temat tak jak użytkownika - pewnie byłabym zdrowsza ;)
Zatem w trosce o psyche - pytam o możliwość :)

stasiu-lova
10-01-2010, 20:32
O matko a co Cię tak wkurzyło?
Ja jak mnie nie interesuje temat lub zaczyna wkurzac to poprostu go nie czytam.

dokładnie.
choć mi sie to rzadko udaje:roll:

stasiu-lova
10-01-2010, 20:36
a jak sie ignoruje uzytkownika? w sensie co to daje?
chodzi tylko o privy czy tez o posty.
powiedzcie mi, bo nigdy nikogo nie ignorowałam :lol:

IwontaG
10-01-2010, 20:40
Kurcze to nie mam pojęcia, również nie wiem jak się ignoruje użytkownika, nie miałam nigdy takiej potrzeby.

JJ
10-01-2010, 20:41
PRZEPRASZAM :oops:
jesli to ja i aukcje :confused:
obiecuje poprawe
dzis od godz 22

gosia1974
10-01-2010, 20:49
PRZEPRASZAM :oops:
jesli to ja i aukcje :confused:
obiecuje poprawe
dzis od godz 22

Nie Janis, to nie Ty :) I na pewno nie aukcje :)

gosia1974
10-01-2010, 20:51
a jak sie ignoruje uzytkownika? w sensie co to daje?
chodzi tylko o privy czy tez o posty.
powiedzcie mi, bo nigdy nikogo nie ignorowałam :lol:


Jest możliwość w panelu użytkownika:
cyt.
Aby dodać użytkownika do Listy Ignorowanych, wpisz jego nazwę w puste pole, a następnie kliknij 'OK'.

stasiu-lova
10-01-2010, 20:55
Nie Janis, to nie Ty :) I na pewno nie aukcje :)

to pewnie ja:) I Jaśnie może jeszcze.

Gosia wyluzuj:hello: Po pierwsze tam był usmiech, szkoda, ze go nie zauważyłaś. Po drugie piszesz w sposób bardzo prowokujący.
Ty pewnie nie pamietasz, ale juz kilka tematów dokładnie na ten temat było, które skłóciły pół "starego" forum, a były niczym innym niz trollowaniem. Dlatego coponiektóre osoby sa na to uczulone.
Ot i cała filozofia.

gosia1974
10-01-2010, 21:06
to pewnie ja:) I Jaśnie może jeszcze.

Gosia wyluzuj:hello: Po pierwsze tam był usmiech, szkoda, ze go nie zauważyłaś. Po drugie piszesz w sposób bardzo prowokujący.
Ty pewnie nie pamietasz, ale juz kilka tematów dokładnie na ten temat było, które skłóciły pół "starego" forum, a były niczym innym niz trollowaniem. Dlatego coponiektóre osoby sa na to uczulone.
Ot i cała filozofia.





A właśnie nie zgadłaś - bo gdyby tak było, nie widziałabym Twoich postów, Jaśnie zresztą też...
Nie sądzę, abym pisała w sposób bardzo prowokujący - to subiektywne odczucie... /raczej myślę, że tu chodzi o coś innego - ja muszę myśleć o cudzych uczuciach, ale nikt nie myśli, co ja czuję - no, ale to nie w temacie/
I jasne, ze nie pamiętam, bo za krótko na forum jestem ;)

A wracając do sedna: zna Ktoś odp na moje pytanie?

stasiu-lova
10-01-2010, 21:12
A właśnie nie zgadłaś - bo gdyby tak było, nie widziałabym Twoich postów, Jaśnie zresztą też...
Nie sądzę, abym pisała w sposób bardzo prowokujący - to subiektywne odczucie... /raczej myślę, że tu chodzi o coś innego - ja muszę myśleć o cudzych uczuciach, ale nikt nie myśli, co ja czuję - no, ale to nie w temacie/
I jasne, ze nie pamiętam, bo za krótko na forum jestem ;)

A wracając do sedna: zna Ktoś odp na moje pytanie?

napisałam "pewnie":)
E no własnie mysle o tym co Ty czujesz, dlatego pisze Ci zebys wyluzowała, bo szkoda nerwów, a widze/słysze ze masz żal. zupelnie niepotrzebnie.
EOT.
:hello:

Jasnie Pani :)
10-01-2010, 21:12
A właśnie nie zgadłaś - bo gdyby tak było, nie widziałabym Twoich postów, Jaśnie zresztą też...


aaa to sprawdzimy czy widzisz :twisted:, bo taksie sklada, ze znam odpowiedz na Twoje pytanie.
Nie da sie wylaczyc tematow. Gdyby sie dalo to Bazarek dalej by egzystowal, bo po zignorowaniu nie przeszkadzal by jego przeciwnikom ;)

gosia1974
10-01-2010, 21:26
aaa to sprawdzimy czy widzisz :twisted:, bo taksie sklada, ze znam odpowiedz na Twoje pytanie.
Nie da sie wylaczyc tematow. Gdyby sie dalo to Bazarek dalej by egzystowal, bo po zignorowaniu nie przeszkadzal by jego przeciwnikom ;)

Jaśnie - dzięki
To mam jasność w temacie :)

JJ
10-01-2010, 21:31
Nie Janis, to nie Ty :) I na pewno nie aukcje :)

:hello::hello::hello:
super !!!!

Mayka1981
11-01-2010, 21:26
Nie sądzę, abym pisała w sposób bardzo prowokujący - to subiektywne odczucie... /raczej myślę, że tu chodzi o coś innego - ja muszę myśleć o cudzych uczuciach, ale nikt nie myśli, co ja czuję - no, ale to nie w temacie/
I jasne, ze nie pamiętam, bo za krótko na forum jestem ;)

Odczucia mają to do siebie, że są subiektywne:ninja:

i polecam wątek pt "Żegnajcie" (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=21921&highlight=zegnajcie) :ninja:

JP już odpowiedziała, ale zawsze możesz też nie korzystać z opcji nowe posty i wchodzić tylko w działy Cię interesujące...

ewadbr
15-01-2010, 15:19
czasami taka opcja jak ignorowanie tematów jednak by się przydała :ninja:

garlicgirl
15-01-2010, 19:46
czasami taka opcja jak ignorowanie tematów jednak by się przydała :ninja:
oj tak, http://yelims4.free.fr/Daccord/Accord01.gif
nie ma rzeczywiście możliwości dodania takiej opcji???

Agut
15-01-2010, 20:02
ooo Garlic stuknęło Ci 2000 postów! :)

edit: sorki za OT :)