PDA

Zobacz pełną wersję : Może jednak siĂŞ nie poddam:)ProszĂŞ o ocenĂŞ kieszonki



baby_s
13-05-2008, 18:19
Wiem, że jeszcze nie jest doskonała, ale z pewnością lepsza niż poprzednia. Czy ułożenie nóżek jest prawidłowe? na dobrej wysokości?czy rozstaw nie za duży? Wydaje mi się, że powinien być nieco niżej zamotany, czy tak?
Nie chciałabym zrobić dziecku krzywdy, więc proszę o ocenę.
Posłuchałm rad dziewczyn i zawiązałam małego mimo płaczu i niezadowolenia. Pod koniec motania maluszek zasnął:)
http://images25.fotosik.pl/211/2efb2590c5cc94ef.jpg
http://images33.fotosik.pl/251/756656705fd7d612.jpg
http://images33.fotosik.pl/251/863cb7074b61510c.jpg

DonKaczka
13-05-2008, 18:34
to co widac, wyglada dobrze
jesli maly usnal, a Ty czulas ze jest CI wygodnie i czulas ze jestes dobrze zawiazana to super
wysokosc tez ustal metoda probowania, duzo zalezy od Twojej budowy i wielkosci piersi takze :)

super, naprawde :)

ithilhin
13-05-2008, 18:43
czy to jest chusta elastyczna?
pytam bo jesli tak, to zawiaz kieszonke z panelem na zewnatrz - w chuscie elastycznej na dziecku musza byc trzy warstwy materialu, zeby zapewnic optymalne podtrzymanie dziecka/

a w ogle to poiekna kieszonka i bardzo ladne ulozenie :-)
nozki mozna minimalnie bardziej pod siebie a chusta bardziej rozlozona na Twoich plecach - ale to kosmetyka :-)

i super, ze Maluiszek zasnal - przepiekny widok :-)

DonKaczka
13-05-2008, 18:48
wyglada jak zolte indio, nie elastyk

Zuzia
13-05-2008, 18:57
Wyglądacie cudnie! Pięknie Wam w tym kolorze, a kieszonka wygląda bardzo dobrze. Teraz tylko wypróbowac na spacerze czy się wygodnie nosi!

alhana
13-05-2008, 20:24
Wygladacie przeslicznie:)
Mi sie podoba ta kieszonka, a z czasem sama rozciagniesz poly materialu na ramionach, jak dziec przybierze na wadze:)
Jak teraz Ci wygodnie to najwazniejsze:)
Zobaczysz z czasem dojdziesz do wprawy z szybkim motaniem chusty. A njalepsze jest jak widzisz brzdaca machajacego nozkami ze szczescia ze masz w rece chuste:D

ithilhin
13-05-2008, 20:35
wyglada jak zolte indio, nie elastyk

ja po prostu mnie jestem pewan wiec pytam i na wszelki wypadek wyjasniam czemu pytam :-)

ale jak mowisz, ze to indio to pewnie tak jest, bo ja nie ma oka do indio :-)

baby_s
13-05-2008, 21:10
wyglada jak zolte indio, nie elastyk

baby_s
13-05-2008, 21:41
Dziękuję Wam za te wszystkie miłe słowa i rady. Podniosłyście mnie na duchu :D
Teraz gdy wiem, iż wszystko z wiązaniem jest ok, nie pozostaje mi nic innego, jak wprawiać się w szybkości motania.

Ps. Na żadnym forum nie spotkałam takiej rzeszy miłych dziewczyn. I nie mówię tu o tych miłych słowach, które od Was dostałam, ale o tym, że czytając posty na tym forum czuje się taką miłą atmosferę. Bardzo mi się to podoba, oby tak dalej :)

Anna Nogajska
13-05-2008, 22:47
kieszonka jest zawiązana bardzo dobrze, świetnie dociągnięta. troszkę wyżej podciągnij nóżki, wtedy osiągniesz mniejszy rozstaw.

kajkasz1
13-05-2008, 22:54
Kieszonka kieszonką, dziewczyny powiedziały już wszystko.

Weraho
14-05-2008, 09:57
Wiazanie wyglada super. No i widok tez rozczulajacy. Tez bym chciala, zeby Marysi jeszcze zasypiala mi w chuscie :wink: Czasem to i po 2 godzinach chodzenia nie spi, a jak byla malutka to zanim dociagnelam węzeł to spala :lol: