PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką chustę wybrać na początek?



Kitk_a
09-01-2010, 17:54
Witam.Jestem nowa i mam zamiar kupić chustę.Bardzo proszę o pomoc.Wiem,że gdybym poczytała forum to bym się zorientowała co polecacie,ale kompletnie nie mam czasu,bo moje Baby płacze 24h/dobę.Trudno jest przegladać forum z dzieckiem na ręku.Chciałabym taką chuste uniwersalną na lato i zimę,czy takie istnieją?Co to znaczy,że musi być złamana?Bardzo proszę,pomocy!

Mag
09-01-2010, 17:56
jeśli nie chcesz dużo wydać a mieć uniwersalną chustę kup nati.choćby na allegro.

węgielek
09-01-2010, 18:14
zlamana chusta tzn. ze jest mieciutenka jak flanelka :)
najlepiej kup uzywana - bedzie mieksza od nowej (choc duzo chust nati jest teraz miekkich od nowosci) i tansza. a jak ci sie spodoba noszenie, wtedy bedziesz mogla wybrac cos jeszcze i cos jeszcze i cos jeszcze :)

w jakim wieku masz dziecko? noworodek? ile wazy?
jesli to maluszek, to chusty zakardowe polecam, didymos indio, vatanai.

paskowka
09-01-2010, 18:47
Jak na początek proponuję coś polskiego: Nati, Lenny Lamb - to bardzo dobre chusty, niedrogie i możesz się zorientować czy ci pasuje. Wybierz kolor, który ci się najbardziej podoba i ...noś:)

zielanka
09-01-2010, 18:50
Ja też polecałabym Ci Nati. Fajne chusty w bardzo dobrej jakości a wybór kolorów na prawdę duży. No i polskie! (Sama mam 3 Natki i kilka przetestowanych:))

monikaluk
09-01-2010, 19:04
myślę, ze pomysł z używaną jest naprawdę dobry. kup taka która ci sie naprawdę podoba, bo na początku i tak nie docenisz jej walorów, czy wad. ważniejsze jest chyba żeby ci ktoś pokazał na twoim dziecku jak sie motać. ja bez tego na pewno bym sie poddała po paru próbach.
a jeśli kupisz którąś z ww to pewnie będziesz zadowolona, raczej odradzam ci niefirmowe.

Kitk_a
11-01-2010, 11:48
Dziękuję bardzo za odpowiedzi.Bardzo mi pomogły.Moja córeczka ma 3 miesiące.Chba zdecyduję się na Nati,tylko nie wiem czy to ma być elastyczna czy tkana.Gdybym miała dużo gotówki to kupiłabym kilka chust,jednak mimo,że polecacie polskie chusty dla mnie nie są tanie.Gdzie szukać używanych?
Obawiam się też o kłopoty przy wiązaniu.Może macie namiary na jakieś warsztaty w Zielonej Górze?

Gertruda
11-01-2010, 11:53
Chyba lepiej tkaną jak mała ma 3 miesiące, motanie wcale nie jest trudne, a tkana starczy na dłużej.

Używanych szukaj tu na forum w dziale o nazwie chustostragan.

O warsztatach szukaj w dziale warsztaty/spotkania.

marza
11-01-2010, 11:53
Zdecydowanie tkaną.
Najlepiej daj ogłoszenie w dziale KUPIE,lub szukaj w SPRZEDAM lub na allegro :D

A tutaj możesz zapytać kiedy odbywają się spotkania KK:wink:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=22237

lalika
11-01-2010, 11:58
Tutaj masz watek, mozesz kupic chuste Nati za polowe ceny (wychodzi okolo 160zl z przesylka):
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=20518&highlight=nati+allegro

silver
11-01-2010, 12:12
W Zielonej Górze rządzi Petisu ;)- skontaktuj się z nią, a na pewno Ci pomoże:)

manika
11-01-2010, 15:36
Kup tkaną Nati :)Ja tak zrobiłam i nie żałuję ,choć najpierw kupiłam elastyka , zamotałam się w niego raz i sprzedałam .

manika
11-01-2010, 15:38
lalika dobrze pisze ta prmocja jest fajna :)Znajdz kogoś do pary tylko :)

dziunka
11-01-2010, 20:51
Ja z checia do pary bym sie dolaczyla bo chce kupic tez tkana Nati.

Mam LennyLamb elastyczna,bardzo fajnie sie w niej nosi ale chce juz tkana :mrgreen:
Poza tym i tak moja elastyczna wiaze w kieszonke jak tkana wiec...