PDA

Zobacz pełną wersję : U mojego syna chyba sie nie da



Agmani
13-05-2008, 15:14
dzisiaj obserwuje sobie jego zwyczaje i on... sika przy stole, piersi znaczy sie :roll: To jak w ogole mam probowac go wysadzac :?: :?: :?: :?: :?:
Przytalam jeszcze o Madzi, ktora wieksze potrzeby zalatwia w domu. U nas nie ma zadnej reguly...
a w ogole rozmawialam z Chinka z mojego osiedla, ktora wychowanie bezpieluszkowe okreslila jako dla biednych, co nie maja na pieluszki. Wielkomiejskie chinskie bobasy sa podobno normalnie zapampersowane :?

Anna Nogajska
13-05-2008, 22:22
no niestety chiny w dużych miastach odchodzą od tradycyjnego wychowania bezpieluchowego. ubranka szyje się z rozcięciem, ale jest ono zaszyte i chętni mogą je sobie rozpruć...


jak wypróżnia się podczas karmienia to podkładaj jej miseczkę, albo tetra między nogi i sisisisi:)

Agmani
14-05-2008, 12:16
Ania, JEJ to bym podkladala... tylko ze to ON i sika z turbonapedem, gdzies na pol metra bedzie :wink: Kurka, taka zagubiona sie w tym czuje... Skora wyraznie lepsza nawet, jak jest pol dnia bez pieluszki, ale tyle problemow i problemikow po drodze, wrrrrrrr...

Agmani
14-05-2008, 23:21
Ania, chcialam powiedziec, ze sie udalo. Ja chyba potrzebuje wsparcia jak male dziecko, przy kazdym kroku :wink: .

Anna Nogajska
15-05-2008, 22:37
no to pisz zawsze jak masz doła:) po to tu jesteśmy.

a ja mam też ON i wiem jakim łukiem sikać potarfią tacy osobnicy:) kładź tetrę na siusiaka i tyle.

trzymam kciuki:) a jak skóra lepsza, to najważniejsze. resztą się nie przejmuj, naprawdę.

Agmani
20-05-2008, 13:47
Dzieki jeszcze raz :) . Na razie zabieram sie do zamowienia paru wielorazowek na probe. Nie chce calego systemu, bo jak nie wyjdzie to bym kupe kasy utopila. A tak sobie wyprobuje. I w sumie powinna juz przyjsc zamowiona maszyna do szycia, to moze takiego backpacka bym uszyla? Wieczorem przemysle przy prasowaniu, generalnie coraz bardziej sie z tym wszystkim oswajam.
Ania - czy moglabys mi powiedziec, ktore niemieckie strony na temat uwazasz za wartosciowe?