PDA

Zobacz pełną wersję : Sika na stojąco



Mayka1981
07-01-2010, 23:25
Mój syn oczywiście :mrgreen:

Zgodnie z założeniem od Nowego Roku podejmujemy próby nocnikowe. Niestety, posadzone dziecko po jakichś dwóch sekundach z wrzaskiem wstaje z nocnika. Zatem przebiegła matka próbuje "wysadzać" na stojaka:twisted:. I działa! Tzn osprzęt muszę przytrzymać i celować:rolleyes: ale młody już wie o co chodzi. Co godzinę stawiany przed nocnikiem robi co trzeba i pieluchę ma suchą. Nawet ostatnio drzemki są suche.

Jupi :jump:

Tylko nocnik do sikania na stojaka się średnio nadaje, muszę jakiś wazon chyba wyszukać na strychu ;-)

Na razie tyle sukcesów, na dwójeczkę to jednak musimy pokazać, że nocnik nie gryzie i usiąść na nim można :cool:

Joanna
07-01-2010, 23:39
mój brat sikał do butelki po mleku :-)
w latach 80-tych, więc butelki miały szerokie szyjki i idealnie się do tego nadawały :lol:
mój tata nauczył go tego procederu w 10 minut na balkonie. Brat miał rok :-)

lalika
07-01-2010, 23:41
Ja już też myślałam, że może kubeczek wystarczy podstawić, bo nie widzę typa siedzącego na nocniku :roll: zaraz zwieje. Na kibelek mamy kupioną deskę dla dzieci, mąż raz próbował posadzić delikwenta, ale bez powodzenia...:(
Ech trza się w końcu wziąć za edukacyę....

Mayka1981
07-01-2010, 23:45
A jasne - a wiesz jaka ja dumna matka teraz jestem? Że o ojcu nie wspomnę:lol:

I wyczaiłam to sikanie na stojąco bo przed kąpielą młodzian lata chwilę na golasa po łazience nim się woda naleje (uroki podgrzewanej podłogi...) i właśnie często obsikiwał wannę - a potem się chciał jeszcze bawić w kałuży:duh:

b.szczelna
08-01-2010, 01:03
:thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up:
chyba wole miec córke hihihhihihi słabo sie znam na osprzętach;):):):)

:applause::applause::applause::applause::applause: :applause:

duma rozpiera co?;> fajoskie uczucie, mnie tez rozpiera po kazdym uzyciu toalety;)

formichiere
08-01-2010, 09:42
My też tylko na stojąco. Starszaka tylko tak się dało a młodszego nawet nie próbuje bo mi się bez sensu wydaje sadzanie. Jak raz się uda to potem jest już z górki;-)

kulka37
08-01-2010, 11:06
A Wojtek jest z kibelkowych filozofów.Lubi siedzieć i "czytać" książeczki(nawet wiem po kim to ma:ninja:).
Mayka!Gratuluję sukcesu i mądrego facecika.
Chociaż tak się ostatnio zastanawiałam,czy warto uczyć syna sikania na stojąco,skoro ja i tak terroryzuję wszystkich facetów w rodzinie,żeby siadali na kibelek:twisted:??

ekomummy
08-01-2010, 19:04
U nas też było na stojąco od początku. Chyba podpatrzył tatę i nigdy nie chciał usiąść na nocnik. :D