PDA

Zobacz pełną wersję : Paczatki z elastyczna



maa821
06-01-2010, 23:52
Nareszcie moj maluch zechcial laskawie posiedziec w chuscie na tyle dlugo, aby chociaz zdjecie cyknac.
Ocencie jak to wyglada? Czy nozki sa w dobra zabke? I w ogole co jest tak, a co nie tak:)?
http://images44.fotosik.pl/245/8c273d008259c0e4m.jpg

Mayka1981
07-01-2010, 00:48
Troszku mało (bo coś się zasłaniasz;-)) widać, ale wygląda ładnie.

Co to jest to niebieskie pod szyjką maleństwa? Jeżeli ubranko to chusta powinna być maksymalnie podciągnięta pod karczek - zarówno V z bocznych pasów jak i panel poziomy.

Nóżki też wyglądają jak dla mnie ok, byłoby fajnie mieć jeszcze fotkę z boku jak plecki wyglądają...

maa821
07-01-2010, 10:19
Wlasnie cos mi sie zdawalo, ze za nisko ta chusta podciagnieta (to niebieskie to faktycznie ubranko). Tutaj zdjecie z boku - juz bez ukrywania sie:)
Prosze sie nie przejmowac mina mojego dziecia - tak mu sie chyba wlasnie w chuscie podoba:lol:
http://images42.fotosik.pl/157/24ca5daba07c4dc7m.jpg

mmadzik
07-01-2010, 11:16
Ze mnie żaden ekspert, ale ja bym dała kolanka wyżej, żeby pupka bardziej wpadła jednak. No i poły chyba trzeba lepiej rozłożyć - od dołku podkolanowego do dołku z drugiej strony, a środek poły ma być na środku pupki dziecka, na dziecku materiał gładki, a pozostałości zebrane pod kolankami. Wtedy też to V lepiej podchodzi i świetnie podtrzymuje karczek dziecka :thumbs up: Mam wrażenie, że moje pierwsze motania były identyczne jak Twoje, dopiero znajoma pokazała mi te tricki z prawidłowym rozkładaniem poł i błogosławię ją za to! O niebo wygodniej dla mnie, a dziecko lepiej podtrzymane i nie stresuję się już, że główka lata.

OT - Mam identyczną chustę jak Ty! :mrgreen: Świetny wybór :thumbs up: Chusta gruba, mięsista - wg. mnie trzeba włożyć trochę pracy w prawidłowe zawiązanie, ale nosi rewelacyjnie nawet cięższe dzieci. Jak do tej pory niestety nie dorobiłam się swojej własnej chusty tkanej, ale ten elastyk spokojnie daje radę!

maa821
07-01-2010, 11:41
Dziek iza rady. Chociaz nie bardzo kumam "No i poły chyba trzeba lepiej rozłożyć - od dołku podkolanowego do dołku z drugiej strony, a środek poły ma być na środku pupki dziecka". Sprobujemy zaraz ponownie sie zamotac. Moze kiedys wreszcie wyjdzie nam jak trzeba.
Chusta tez mysle, ze jest niezlym wyborem - chociaz jeszcze nie potrafie sprawdzic jej mozliwosci:lol:

ithilhin
07-01-2010, 19:04
pod panelem ktory naciagasz na koncu masz takie dwie krzyzujace sie poły chusty.
kazda z nich musisz tak samo rozciagnac na dzieciu.

nehema
07-01-2010, 21:51
ja tak nie w temacie
jaki przyjemny kolor elastyka :)

maa821
07-01-2010, 22:42
Zamotalismy sie ponownie i jest gorzej. Nozki nie chca sie nam w zabke ulozyc i maly w ogole jakos krzywo siedzial. Nie wiecie co moglo byc zle?

Mayka1981
07-01-2010, 23:07
Może za luźno motasz? Elastyk powinien być jak druga skóra a dziecko powinno się pakować do chusty z trudnością myśląc "to niemożliwe że on tam się zmieści" ;-)

Jak się pochylisz do przodu to dziecko nie odpada od Ciebie tylko jest "przyklejone"?