PDA

Zobacz pełną wersję : Skoro dziś na pomocy technicznej tak gwarno i offtopowo...



Meta
05-01-2010, 00:38
... to chciałabym się dowiedzieć, czy zdarza się Wam wysłać PW i ono nie dochodzi do adresata? Albo nie dostajecie PW od kogoś? Ja w ostatnim miesiącu miałam tak kilkanaście razy (no, może ze dwa czy trzy razy kliknęłam podgląd wiadomości i zamknęłam okno bez wysłania i żyłam w przekonaniu, że poszło - ale co z pozostałymi razami?).
Szeroki zasięg ma to zjawisko, czy jest raczej marginalne?
Wiem, że parę osób się skarżyło na takie problemy z privami...

Jasnie Pani :)
05-01-2010, 00:39
Wiem, że parę osób się skarżyło na takie problemy z privami...
az sie prosi napisac "skorzystaj.... " :twisted::twisted::cool::cool:;)

pszczoła
05-01-2010, 00:43
az sie prosi napisac "skorzystaj.... " :twisted::twisted::cool::cool:;)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

rzufik
05-01-2010, 00:44
Basiek, sama się o to prosiłas :twisted:

kulka37
05-01-2010, 00:45
Meta ma wałek! Grzecznie mówię,że też mi się tak zdarzyło.Ale zwaliłam to na karb własnej sklerozy.

silver
05-01-2010, 00:47
:lool:

a OT:
tak, zdażają się takie sytuacje z PW. nader czesto. :D

Meta
05-01-2010, 00:51
:poke:

Ależ ja wiem, że skargi były i sama je czytałam a nawet privy na ten temat do mnie szły :P ale chyba cierpię na nadmiar czasu i chcę przeprowadzić prywatne śledztwo na temat skali problemu :)

No dobra, się przyznam, wkurzyłam się bo się czegoś naszukałam w necie, nazastanawiałam się i nawściekałam, bo nie wiedziałam, gdzie ja to kiedyś widziałam... W końcu znalazłam, posłałam zainteresowanej namiary, sprawdziłam trzy razy, czy kliknęłam wysyłanie - i dupa, nie doszło. A Firefoxa ustawiłam na czyszczenie historii raz dziennie i przepadło :mad:

Mayka1981
05-01-2010, 01:16
:whistle:

Tak, zdarzyło się.

Np do Koire pisałam ze dwa razy ostatnio i mi nie odpisała.

Raczej nie w tym rzecz, że mnie nie lubi czy coś, bo to JA mam jej chustę (piękny girasol mniam mniam żeby OT jakieś zrobić)

A nabiję sobie posta jeszcze, muszę do 10dziennie dobić, taki mam plan:twisted:

rzufik
05-01-2010, 01:26
:whistle:

Tak, zdarzyło się.

Np do Koire pisałam ze dwa razy ostatnio i mi nie odpisała.

Raczej nie w tym rzecz, że mnie nie lubi czy coś, bo to JA mam jej chustę (piękny girasol mniam mniam żeby OT jakieś zrobić)

A nabiję sobie posta jeszcze, muszę do 10dziennie dobić, taki mam plan:twisted:
:lol:

Mayka1981
05-01-2010, 01:30
:lol:

A takie coś to jest pójście na łatwiznę:p

Swoją drogą czy nie dało by się zrobić statystyki nt długości postów?

Ciekawam swojego wyniku :ninja:

joawoj
05-01-2010, 01:34
Zdarza mi się (częściej niż bym sobie życzyła :frown, szczególnie, że dużo PW wysyłam i dostaję).

calineczka
05-01-2010, 01:38
tak zdarzyło mi się kilka razy :mad

Liv
05-01-2010, 01:50
mnie się chyba nie zdarzyło, ale forumce, z którą biznesy załatwiałyśmy owszem. choć nie, też mi się zdarzyło, raz.

ninuczka
05-01-2010, 08:40
do mnie np. wczoraj chyba nie doszedł. Tzn. doszedł, ale bez aktualnej wiadomości - tylko drzewko tych wcześniejszych. No i kilka razy dotarły do mnie informacje, że ktoś mi coś wysłał, a ja tego nie dostałam.
OT - Mayka - zawstydziłaś mnie ilością postów i chyba muszę zacząć się solidniej udzielać nie tylko na "sprzedam" (z tymi to bym miała pewnie już ponad 3 000 postów :))

Mayka1981
05-01-2010, 08:45
OT - Mayka - zawstydziłaś mnie ilością postów i chyba muszę zacząć się solidniej udzielać nie tylko na "sprzedam" (z tymi to bym miała pewnie już ponad 3 000 postów :))

ninuczka Ty to spokojnie na stosikach i recenzjach 5000 natrzaskasz:mrgreen:

ninuczka
05-01-2010, 09:13
W stosikach to ja się boję pokazać. Serio. Zaglądam tam tylko niepostrzeżenie :oops: Choć z drugiej strony uważam, że Lalika to już mnie dawno przebiła...:twisted:.

panthera
29-01-2010, 13:01
mi tez się zdarza... a od 3 dni to wogóle nie moge wysłać priv i nie dostaje :(( i sie troche denerwuje bo nie wiem czy cos z testów do mnie nie idzie... eh...

panthera
29-01-2010, 13:03
a tak swoja drogą, jesli juz o ilości postów mówicie, od 3 dni nie liczy mi tez postów.... mi to tam ryba troche, ale dziwnie tak patrzec ze po raz dziesiąty pisze post 98 :D

tumtum
29-01-2010, 13:13
a tak swoja drogą, jesli juz o ilości postów mówicie, od 3 dni nie liczy mi tez postów.... mi to tam ryba troche, ale dziwnie tak patrzec ze po raz dziesiąty pisze post 98 :D

he, he, też to zauważyłam :) Nie żebym pazerna była ;)