PDA

Zobacz pełną wersję : napisałam posta a go nie ma



Mayka1981
04-01-2010, 23:53
kurczę no wcześniej też mi się wydawało, że coś pisałam a potem mojej wypowiedzi niet ale dzisiaj to na bank wypowiedziałam się w wątku (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=24012) a teraz weszłam i mojego posta nie ma:cryy:

wtedy był to post 4...

co ja robię nie tak?
da się to jakoś sprawdzić czy co?

kurczę no załamałam się :roll:

Ps. To nie że bez moich wypowiedzi forum istnieć nie może, ale normalnie mi przykro:frown już mi się teoria spiskowa kmini że ktoś mi posty usuwa:duh:

Meta
05-01-2010, 00:11
A może Ty zamiast "Zatwierdź odpowiedź" kliknęłaś "Podgląd wiadomości"? :lol:

Biedronka
05-01-2010, 00:14
kurczę no wcześniej też mi się wydawało, że coś pisałam a potem mojej wypowiedzi niet ale dzisiaj to na bank wypowiedziałam się w wątku (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=24012) a teraz weszłam i mojego posta nie ma:cryy:



wiesz o co chodzi ?
Ja wiem :mrgreen:



To jest zna że za duzo gadasz i pora iść spać :twisted:

rzufik
05-01-2010, 00:17
wiesz o co chodzi ?
Ja wiem :mrgreen:



To jest zna że za duzo gadasz i pora iść spać :twisted:
to jak majka za dużo gada to ja nie wiem czemu twoje posty się pojawiają??? :lol:

atelka
05-01-2010, 00:18
też mi sie kilka razy tak stało :cool:

pszczoła
05-01-2010, 00:19
to jak majka za dużo gada to ja nie wiem czemu twoje posty się pojawiają??? :lol:
A bo Mayka ma 9,6 postów dziennie, a Biedronka tylko 5,4:twisted::twisted::twisted:
Zszokowałam się normalnie, ja ze sowimi statystykami wymiękam:roll:

Biedronka
05-01-2010, 00:20
to jak majka za dużo gada to ja nie wiem czemu twoje posty się pojawiają??? :lol:

halooo baza mamy problem ...pipi szszssz...
haloooo coraz słabiej widze ...mamy problem


dobra ide już spać bo mi odwala :rolleyes::lol::twisted:

rzufik
05-01-2010, 00:20
też mi sie kilka razy tak stało :cool:
i wszystko janse :ninja:, jeszcze jaśnie powinna w tym watku zawitać :lol:
a mnie sie tak nie robiło nigdy :P

rzufik
05-01-2010, 00:20
halooo baza mamy problem ...pipi szszssz...
haloooo coraz słabiej widze ...mamy problem


dobra ide już spać bo mi odwala :rolleyes::lol::twisted:
:lol:

Jasnie Pani :)
05-01-2010, 00:22
i wszystko janse :ninja:, jeszcze jaśnie powinna w tym watku zawitać :lol:
a mnie sie tak nie robiło nigdy :P
jestem :mrgreen:
ale jak widac po mojej liczbie to mnie sie tez tak nigdy nie robilo ;)

atelka
05-01-2010, 00:22
bidrona zostań
tak miło jest :)

Biedronka
05-01-2010, 00:23
dooobra , zostane :ninja:
ale mi zimno w kopytka :frown



edit
ale ta na serio to mi tez sie ta nigdy nie robiło

atelka
05-01-2010, 00:23
a tak swoja drogą to jak to robicie że macie tyyyyle postów?
cholera no
ja jakoś nie mam tak dużo złotych myśli :cool:

atelka
05-01-2010, 00:24
dooobra , zostane :ninja:
ale mi zimno w kopytka :frown



edit
ale ta na serio to mi tez sie ta nigdy nie robiło

ja mam kocyk i kapciuchy od wiejskiej baby z gór :D

rzufik
05-01-2010, 00:24
dooobra , zostane :ninja:
ale mi zimno w kopytka :frown



edit
ale ta na serio to mi tez sie ta nigdy nie robiło
paputy załóż :D

Atela, mniej na gg z biedroną pisz a więcej offtopów na forum ;)
to co? imprezka?
w pomocy technicznej jeszcze nie było? :P

Biedronka
05-01-2010, 00:25
aja jakoś nie mam tak dużo złotych myśli :cool:

bo ty myslicielka jesteś bardziej :rolleye:

spoko juz sobie kopytka owinełam kocem

Jasnie Pani :)
05-01-2010, 00:25
ja jakoś nie mam tak dużo złotych myśli :cool:
błeheheheeh :lool:

no i se blysnelam kolejną złotą myslą :hide:

atelka
05-01-2010, 00:25
edit
ale ta na serio to mi tez sie ta nigdy nie robiło


mi by się tak mogło robić jak piszę "biorę" na chustostraganie

atelka
05-01-2010, 00:26
bo ty myslicielka jesteś bardziej :rolleye:


a często tak mam że pisze piszę pisze a potem kasuję bo sobie myśle że co sie będę udzielać

nawet bardzo często tak mam

kulka37
05-01-2010, 00:27
Dobra Biedronka,dawaj te kopytka,pomasujem:-) to z wdzięczności,że nam ciepło w Twoim polarze;-)

Mayka!Już wiem czemu pracujesz w niedzielę?!No kiedy Ty masz się wyrobić,jak na forum taka ciężka harówka?!:lool::lool::lool:

Biedronka
05-01-2010, 00:29
a często tak mam że pisze piszę pisze a potem kasuję bo sobie myśle że co sie będę udzielać

nawet bardzo często tak mam


a wiesz co !
ja tez ta często mam :omg:

Biedronka
05-01-2010, 00:30
Mayka!Już wiem czemu pracujesz w niedzielę?!No kiedy Ty masz się wyrobić,jak na forum taka ciężka harówka?!:lool::lool::lool:

a Mayka w niedziele pracuje?
matko kochana !

jak mogą !!


no i mnie zostawiły żebym ja zbierała od Mety za OT :rolleyes:
normalka :rolleyes:

PodwójnaMama
05-01-2010, 00:43
Sprowadzam wątek na dobre tory :twisted: Mnie się też tak zdarzyło i o dziwo mają rację Ci, którzy twierdzą, ze to dlatego, ze za dużo piszesz za forum :twisted: hahahah
Chodzi mianowicie o to, ze posty mozna wklejać w 60 sekundowych odstępach... czasem zdarzyło mi się szybko odpisać w jednym temacie a zaraz potem w następnym i kliknęłam "Zatwierdź odpowiedź" poczekałam, az się strona "przeładuje" i wyłączałam wątek idąc dalej i zwyczajnie nie zauważałam, ze odpowiedź się nie dodała bo napis informujący o tym, ze "bla bla... post nie został zapisany sprobuj ponownie za 12 sekund bla bla" za mało rzuca się w oczy :rolleyes:

Mayka1981
05-01-2010, 01:02
A może Ty zamiast "Zatwierdź odpowiedź" kliknęłaś "Podgląd wiadomości"? :lol:

Hm... wiesz co, niewykluczone, ale widok jest jednak inny na podgladzie... Muszę przyuważyć...


A bo Mayka ma 9,6 postów dziennie, a Biedronka tylko 5,4:twisted::twisted::twisted:
Zszokowałam się normalnie, ja ze sowimi statystykami wymiękam:roll:

Serio tyle mam? To kiepściutko... Już się biorę do roboty:twisted:


a Mayka w niedziele pracuje?
matko kochana !

jak mogą !!

no i mnie zostawiły żebym ja zbierała od Mety za OT :rolleyes:
normalka :rolleyes:

Ano pracuje pracuje, chociaż w niedziele to lżej pracuje niż w soboty a w soboty lżej niż od poniedziału do piatku, ale jak wziąć pod uwagę ze od poniedziałku do piątku w pracy czasem nie mam kiedy iść się wysikać to te weekendy ratują m oj biedny pęcherz:lol:


Sprowadzam wątek na dobre tory :twisted: Mnie się też tak zdarzyło i o dziwo mają rację Ci, którzy twierdzą, ze to dlatego, ze za dużo piszesz za forum :twisted: hahahah
Chodzi mianowicie o to, ze posty mozna wklejać w 60 sekundowych odstępach... czasem zdarzyło mi się szybko odpisać w jednym temacie a zaraz potem w następnym i kliknęłam "Zatwierdź odpowiedź" poczekałam, az się strona "przeładuje" i wyłączałam wątek idąc dalej i zwyczajnie nie zauważałam, ze odpowiedź się nie dodała bo napis informujący o tym, ze "bla bla... post nie został zapisany sprobuj ponownie za 12 sekund bla bla" za mało rzuca się w oczy :rolleyes:

A nie, to na pewno nie, bo mi akurat się rzuca w oczy to o tym czasie (zresztą ja piszę duże posty w 60sekund się nie wyrabiam:oops:) - za to często widzę ten komunikat przy pisaniu PW...

To się idę wypowiedzieć w tamtym wątku raz jeszcze:ninja: a tu proszę coś na stół podać w tym czasie... :hello:

rzufik
05-01-2010, 01:06
To się idę wypowiedzieć w tamtym wątku raz jeszcze:ninja: a tu proszę coś na stół podać w tym czasie... :hello:
ależ praaasz. sałatka "gyros" jeszcze pół michy zostało wiec zapraszam.

Mayka1981
05-01-2010, 01:13
ależ praaasz. sałatka "gyros" jeszcze pół michy zostało wiec zapraszam.


rzufiku ja liczyłam na słupki marchewkowe z dipem jogurtowym wszak schudnąć muszę:hide:

Niemniej dziękuję :thumbs up:

Aha i chciałam dodać a propos info o tym ile to ja biedna pracuję - że dzisiaj to mam wolne i chodzę sikać tyle razy, ile zechcę:applause:

Meta
05-01-2010, 01:31
Musiałaś rzufiku z tym gyrosem tutaj... Właśnie do mnie dotarło, że jestem naprawdę bardzo głodna, a dzieć się obudził i muszę iść już do łóżka :cryy:

rzufik
05-01-2010, 01:32
to zostawie dla Ciebie w lodówce na rano :D
albo jak nakarmisz :)

Liv
05-01-2010, 01:36
leżę i kwiczę, co za wysoce merytoryczna dyskusja:lol:. i tak se myślę - a udzielę się, w końcu trzeba jakoś te posty nastukać, żeby rangę sobie podnieść:p

Liv
05-01-2010, 01:37
rzufiku, zaintrygowałaś mnie tą sałatką, przepis można prosić?

Mayka1981
05-01-2010, 01:40
to zostawie dla Ciebie w lodówce na rano :D
albo jak nakarmisz :)

Sorry Meta, ale już nic nie ma, zeżarłam :hide:

To idę zobaczyć, czy moje dziecko się też nie obudziło (chociaż to bym pewnie słyszała, a i tak zobaczę, naładuję APowe akumulatorki, on taaak słodko śpi jak śpi...)

To pa :hello:

I ciekawe, czy tego posta mi nie zeżre? Sprawdźmy...


AHA!! zeżarło!! Dobrze, że go skopiowałam wcześniej... Wyskoczyła mi pusta biała strona jakieś "ostreplycośtam" w tym opisie zakładki...

No to moze być jedno... Czy to wina przeglądarki? Czy za wiele osób na raz się na forum udziela?

rzufik
05-01-2010, 01:59
oj majka, widzocznie juz Ci forum kazało isc spać :D

zosinamamo w googlach jest mnóstwo różnych przepisów, ja sobie zrobiłam pod siebie, a raczej pod zawartosć lodówki ;)
kurczak smażony w przyprawie gyros, na to keczup, na to ogórek (ja dałam świezy) na to kukurydza, potem majonez, potem cebula i papryka ale generalnie ile robiących tyle przepisów :D

ha! widzisz, majka? ja tez potrafie długo :P

Liv
05-01-2010, 02:09
no ja wiem, że w googlach można wszystko znaleźć, ale ja wolę takie przepisy z polecenia, z "duszą" ;-)

ninuczka
05-01-2010, 08:36
mi bardzo często wcina posty. nie zastanawiałam się za bardzo dlaczego, ale od tej pory (czyt. od ponad roku) mam nawyk kopiowania WSZYSTKICH wiadomości - nawet tych wysyłanych prywatnym mailem :) A w ogóle to pozdrawiam Cię Mayko serdecznie, bom stęskniona a dzieciory chorują notorycznie ostatnio.

Mayka1981
05-01-2010, 08:50
A w ogóle to pozdrawiam Cię Mayko serdecznie, bom stęskniona a dzieciory chorują notorycznie ostatnio.

Ninuczka pozdrawiam ja Ciebie też:mrgreen: A dzieci Ci chorują bo pewnie je w chustach kisisz zamiast w spokoju zostawić w łóżeczku żeby się same bawiły :twisted:

ninuczka
05-01-2010, 09:11
A kiszę, kiszę jeśli się dadzą. :) Ostatnio Martyna życzy sobie, żeby ją tatuś ponosił (On niechętny chustom jest, bo uważa chyba, że mu męskość odbierają, ale nosi i jakoś zaaawsze każe się wtedy fotografować :)). Myślę jednak, że to to tylko na zdrowie im wychodzi. Gorzej ze żłobkiem (Młoda od grudnia tam chodzi). No i sorry za OT :)

beannshi
05-01-2010, 10:05
Mayka, to gdzie Ty pracujesz ze nie masz czasu sikac? Na kasie w supermarkecie? ;)

ps. A pomyslalam sobie napisze cos i ja bo jak zobaczylam Wasze wyniki to mi sie lyso zrobilo ze jakas taka moze tepa jestem i nie mam nic do powiedzenia...

beannshi
05-01-2010, 10:06
AAAAAAAA.....

cos nie halo. Napisalam posta w nocy, pojawil sie rano. ONO chyba tez spi....

Mayka1981
05-01-2010, 10:28
Mayka, to gdzie Ty pracujesz ze nie masz czasu sikac? Na kasie w supermarkecie? ;)


No prawie, czytniki kodów kreskowych też mamy:lol: Na szczęście z .udźmi się użerać nie muszę...

Nie napiszę gdzie bo stereotyp i stary polski serial o tym zawodzie mówi co innego:duh:

Nie no żartuję:lol: w laboratorium przyzakładowym. Tak troszkę jak na taśmie bo dużo prób i nic absolutnie nic nie może zostać odłożone na jutro, wszystko jest pilne na teraz i zaraz, dostaje mi się od magazynierów że surowce nie zwolnone, mistrzów na produkcji że czemu wymazy źle wyszły, serwisu konsumenckiego czemu nic nie wykryliśmy jak jest reklamacja, planistów czemu ten i ten towar nie może już wyjechać do klienta, że o szefowej nie wspomnę (paniusi się nie chce pomyśleć i zza biureczka wyjrzeć co się na zakładzie dzieje...)

A tak poza tym to nóżka na nóżkę i kawka za kawką (tyle że muszę się przebrać "po cywilnemu" żeby się jej napić, no ale szczegół...)