PDA

Zobacz pełną wersję : Pas wewnetrzny i zewnetrzny??? nic mi nie wychodzi :(



dziunka
31-12-2009, 13:06
Mam eslastyczna LLamb. Probuje dzis omotac lalke - kieszonka. Robie wiazanie podstawowe, niby ok, lale wkladam i tez ok. Ale cos z pasami wychodzi nie tak. Niby najpierw trzeba omotac wewnetrznym, ktory przechodzi nad zewnetrznym, a potem zewnetrznym. Ale jak to zrobic skoro zewnetrzny jest blokowany wewnetrznym (ktory w rzeczywistosci jest na zewnatrz ) :roll:
Mam nadzieje ze ktos mnie zrozumial i prosze o pomoc. Siedzimy z moim A juz nad tym godzine i motamy sie na okraglo a tu wychodzi dupa :omg:
A moze zostawie tak jak mam i bede miala inaczej jak w instrukcji, ale skoro na lali wychodzi ok?
Pomozcie blagam, bo zwariuje :frown

Mayka1981
31-12-2009, 13:14
Czekaj czekaj a co Ty masz za instrukcję?

Najpiero motasz całośc na sobie łącznie z węzłem a potem wkładasz w to dziecko.

Trzymasz chustę w łapkach, środek ukłądasz na brzuchu, ogony dajesz do tyłu i na ramiona (na plecach robi się krzyż).

Potem z przodu zwisające pasy (te zpleców co przyszły...) wkładasz POD panel poziomy i krzyżujesz (albo wkładasz już skrzyżowane, jeden kit)

I znów pasy do tyłu na pasie i wiążesz.

to jest niezła insrukcja:

http://polekont.pl/?section=product&action=manual

strona 4

a tu widac nawet lepiej:

http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Jak_wiazac_chuste_elastyczna

jak masz krótszą chustę to nie musisz się być w stanie tyle razy w pasie okręcić, ja wiązałam się z tyłu...

lindgren
31-12-2009, 13:17
ja niestety nie bardzo rozumiem o co cho... :) chyba musiałabys zdjęcia wstawić bo mimo najszczerszych chęci nie bardzo jestem w stanie pomóc:)

edit: wyszukałam, że w Twoim mieście mieszkają co najmniej dwie forumki: baryłka i Olik. Pewnie byłoby Ci łatwiej, jakby Ci ktoś na żywo pokazał - więc może dziewczyny dadzą radę się z Tobą spotkać, jeśli wyrazisz taką chęć:)

dziunka
31-12-2009, 13:26
Mam instrukcje z lenny lamb. Moze napisze inaczej. Zamiast najpierw przykrywac dziecko lewym pasem, a potem prawym u mnie wychodzi na odwrot. Ale wydaje mi sie ze jest ok, bo lala dobrze sie trzyma i fajnie to wyglada... Na razie nie moge fotek wstawic bo nie mam jak ich zrobic, zaraz wyjezdzamy z domu, postaram sie albo dzis wieczorem, albo jutro. Ech, a myslalam ze bedzie latwiej :roll:

Mayka1981
31-12-2009, 13:35
Mam instrukcje z lenny lamb. Moze napisze inaczej. Zamiast najpierw przykrywac dziecko lewym pasem, a potem prawym u mnie wychodzi na odwrot. Ale wydaje mi sie ze jest ok, bo lala dobrze sie trzyma i fajnie to wyglada... Na razie nie moge fotek wstawic bo nie mam jak ich zrobic, zaraz wyjezdzamy z domu, postaram sie albo dzis wieczorem, albo jutro. Ech, a myslalam ze bedzie latwiej :roll:

Ale co za różnica strona jest wewnątrz? To jest obojętne - wręcz wypada zmieniać strony tzn raz prawa poła jest od wewnątrz a raz lewa...

Najpierw wkładasz dziecko pod ten wewnętrzny (tzn jedną nóżkę i możesz już rozłożyć na dziecku) a potem drugą nóżkę pod zewnętrzny a na to wszystko dopiero na samym końcu naciągasz panel poziomy (on przy wkładaniu dziecka w ten X z przodu niech sobie jest niżej i nim się na tym etapie nie przejmu - dopiero jak rozłożysz poły pionowe to naciagasz poziomy panel.)

Mają być 3 warstwy na dziecku i zaczynasz rozkładanie materiału na dziecku od tej warstwy najbliżej Twojego ciała.

Coś pomogłam?

dziunka
31-12-2009, 16:16
Tak, bardzo :) dziekuje:)
Myslalam, ze jest roznica, tak wywnioskowalam z instrukcji.
Zaraz wyprobuje z mloda i zobaczymy ;-)

kilolek
09-01-2010, 11:53
....

napisałam jakąs głupotę a teraz tępak nie umiem usunąc posta, więc pozostawię ... sorki

dziunka
11-01-2010, 20:59
Kilolku, ja juz tu tyle glupot nawypisywalam ze jedna Twoja wiecej nie zrobi roznicy :mrgreen:

Kasia
13-01-2010, 17:09
Ale co za różnica strona jest wewnątrz? To jest obojętne - wręcz wypada zmieniać strony tzn raz prawa poła jest od wewnątrz a raz lewa...

:thumbs up:

dodam tylko, ze te wewnetrzne pasy musza byc mocno rozciagniete, od kolanka do kolanka, zeby nozki nie zwisaly.

Guest
13-01-2010, 21:15
edit: wyszukałam, że w Twoim mieście mieszkają co najmniej dwie forumki: baryłka i Olik. Pewnie byłoby Ci łatwiej, jakby Ci ktoś na żywo pokazał - więc może dziewczyny dadzą radę się z Tobą spotkać, jeśli wyrazisz taką chęć:)[/QUOTE]

dokładnie, jakby coś potrzebowała to czekam na pw

Mayka1981
14-01-2010, 23:32
:thumbs up:

:oops:

:mrgreen:

OT ja sobie chyba kiedyś ten kurs na doradcę zrobię normalnie :rolleyes: