PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie na e-mail



mama40_2007
30-12-2009, 09:43
Próbuję wyłączyć, bo mi poczta sie zapycha, a jakoś mi to nie idzie, wciąż mam maile o odpowiedziach na tematy, które czytałam/pisałam coś a już dawno nie wchodzę
Jak to zrobić???

goska@
30-12-2009, 10:02
W panelu kontrolnym masz liste subskrybcji
klikasz wybrane tzn zaznaczasz kwadracik a pozniej jedziesz w dół i tam wybierasz usun subskrybcje

powinna zadziałac:)

Mayka1981
30-12-2009, 10:04
Panel uzytkownika - zaawansowane ustawienia, a tam bodajze druga rubryka od gówy:

Domyślny tryb powiadamiania o postach
Jeżeli założysz temat na forum albo napiszesz post w temacie innego użytkownika możesz automatycznie dodać go do listy śledzonych tematów (http://www.chusty.info/forum/subscription.php). Wybierz tryb powiadamiania o nowych postach w ramach śledzonego tematu. Nie subskrybuj Baz powiadomienia na email Automatyczne powiadomienie na email Codzienne powiadomienie na E-Mail Cotygodniowe powiadomienie na E-Mail Domyślny tryb powiadamiania o postach:wybierz "nie subskrybuj"

Nurella
29-09-2015, 22:15
Podbijam temat. Może ktoś mi wytłumaczy jak usunąć te nieszczęsne powiadomienia, bo sposób opisany przez Mayka1981 zastosowałam i to kilkukrotnie, potwierdziłam zmiany i nadal mi zapycha skrzynkę...

kornflejka
29-09-2015, 22:32
Podbijam temat. Może ktoś mi wytłumaczy jak usunąć te nieszczęsne powiadomienia, bo sposób opisany przez Mayka1981 zastosowałam i to kilkukrotnie, potwierdziłam zmiany i nadal mi zapycha skrzynkę...
Ja miałam w kazdym z tych maili na samym dole "wyłącz subskrypcję" albo odsubskrybuj wszystkie wątki z forum i przez naciśnięcie przekierowalo mnie na strone forum i już :)

Nurella
30-09-2015, 11:17
Kornflejka- sprawdziłam to, zastosowałam i... nic. No albo jakaś niegramotna jestem, albo u mnie coś nie działa. A skrzynkę jak mi zapychało tak i zapycha...

Nurella
30-09-2015, 14:46
Kornflejka- sprawdziłam to, zastosowałam i... nic. No albo jakaś niegramotna jestem, albo u mnie coś nie działa. A skrzynkę jak mi zapychało tak i zapycha...

Oki. Chyba się jednak udało, ale każdy wątek osobno, a nie wszystkie razem. Na razie nic nie przychodzi, ale zobaczymy, bo może nikt teraz nie pisał?:p