PDA

Zobacz pełną wersję : Hopek, Marysia i ja



Weraho
09-05-2008, 18:51
Chcialam się przywitać, jako zeby tak wypadalo :wink:

Przygoda z chustami zaczela się jakieś 8 miesiecy temu, gdy wybralam się do osiedlowego sklepiku na kabatach po pieczywo. Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej. Zakochalam się wtedy w chustach od pierwszego wejrzenia. :lol:

Dziś jestem wlascicielką hoppediza montreal i czekam wlasnie na kolkową lnianą od Oppamamy :lol: W przyszlosci myslę o jakims storczyku 8))
Moim ulubionym wiazaniem do tej pory byl koala i kieszonka, ale ze wzgledu na mojego malego kloca pracowicie trenuję plecaczki. :wink:

czukczynska
09-05-2008, 19:00
Witaj :D
Ja też aktualnie trenuję plecaczki.Jeszcze niezbyt mi wychodzą,ale nie poddaję się...

agata_t
09-05-2008, 19:02
witaj:) Też bym chciała trenowac plecaczki, ale boję się ich jak ognia :lol:

Jasnie Pani :)
09-05-2008, 19:16
Witamy!!!


Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.

czyzby Hexi? 8)) :wink:

landa
09-05-2008, 19:19
Witaj i powodzenia w wiazaniu plecaczków :D

Weraho
09-05-2008, 19:59
Witamy!!!


Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.

czyzby Hexi? 8)) :wink:
Nie wiem czy Hexi :wink: A czy Hexi ma niebieskiego quinni speediego? :D

Agnen
09-05-2008, 22:18
Witaj. Plecaczki są fajne :)

Jasnie Pani :)
09-05-2008, 22:31
Witamy!!!


Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.

czyzby Hexi? 8)) :wink:
Nie wiem czy Hexi :wink: A czy Hexi ma niebieskiego quinni speediego? :D

nie wiem, czy ma soeediego, ale na pewno ma doga i pomaranczowego hoopa :wink: ( a teraz juz chyba Lane)

ProzacVodka
09-05-2008, 22:42
Witamy, witamy :)

Wytrzyj buty i właź na salony :)

zulam
09-05-2008, 23:12
Pozdrawiam z Natolina :D

ane
10-05-2008, 01:36
Witaj :)
jest nas tu więcej trenujących pleaczki ;)
też mam hoppa, a moje myślenie o storczyku skończyło się leosiem - leosie są suuuper!

gmmazur
10-05-2008, 06:46
Witaj, mój Maluch jeszcze za mały na plecaczek, ale dojdziemy i do tego

Weraho
10-05-2008, 09:08
Pozdrawiam z Natolina :D
Zulam 8)) 8)) 8))



My to sie znamy. :lol:

Zdjęcie kojarzysz- prawda? :wink:
http://img156.imageshack.us/img156/8509/dsc2118kr3.jpg (http://imageshack.us)[/quote]

A Hexa (sądząc po jej zdjeciach z Madery) to faktycznie moja sąsiadka :D

Jak okaze się, ze jest tu Wanda od ktorej kupilam swojego hopa tez tu jest to padnę :lol:

ProzacVodka
10-05-2008, 09:16
"Bo wszystkie chustomanki to jedna rodzina..."

:)

zulam
10-05-2008, 13:50
A ile jest hoppów, dziewięciomiesięcznej Marysi, spotkań na farmacji i opowieści o dogu na Kabatach? Od razu wiedziałam 8))
Brawa za motanie na dworze!

Weraho
10-05-2008, 17:44
:D

aniagry
10-05-2008, 19:44
witaj, fajnie że masz juz jakies chustowe kolezanki w realu ;)
:welcome:

hexi
10-05-2008, 20:40
Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.
dzien dobry :shock: :shock: :shock: :D :D :D
nie ma innych chustowych dogow na kabatach 8)) :wink:
strasznie sie ciesze ze zarazam chustowaniem nawet nieswiadomie :D
koniecznie musimy sie spotkac :D co prawda ja teraz na wilanow wyemigrowalam ale na kabatach jestem bardzo czesto

alhana
10-05-2008, 22:19
Witaj:)

lidka
10-05-2008, 22:41
Witaj :D

Weraho
11-05-2008, 18:45
Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.
dzien dobry :shock: :shock: :shock: :D :D :D
nie ma innych chustowych dogow na kabatach 8)) :wink:
strasznie sie ciesze ze zarazam chustowaniem nawet nieswiadomie :D
koniecznie musimy sie spotkac :D co prawda ja teraz na wilanow wyemigrowalam ale na kabatach jestem bardzo czesto
Hej!
No wlasnie przestalam Cię ostatnio widywać 8)) To już wiem dlaczego :wink:

Nie wiem czy pamietasz, ale kiedyś jak wychodzilam z klatki zachustowana to krzyknęlaś "o chustowe dziecko!" . Bardzo sie wtedy spieszylam, nie moglam zagadać, ale się usmiechnelam. :wink: A moj blok stoi obok Twojego- numer 3, tylko ulica inna :D

myrra
11-05-2008, 19:23
Witaj ZC :wink:
W pierwszej chwili myślałam, że to Willow, bo dawałam jej kiedys linka do tego forum, a tu taka niespodzianka :)

polaquinha
11-05-2008, 19:26
Witaj :D

Weraho
11-05-2008, 20:22
Witaj ZC :wink:
W pierwszej chwili myślałam, że to Willow, bo dawałam jej kiedys linka do tego forum, a tu taka niespodzianka :)
Ano to ja. Zrezygnowalam z ksywki zwykly-cud, bo taka dziwna jest :lol:
Stwierdzilam ze tu bede z imienia i z nazwiska :wink:

Moze na gimbli by się dalo przerobić- musze o tym pomysleć :lol:

Myrra- jaka Ty masz chustę, bo jakoś mi umknęlo, zes Ty chustowa :oops:

myrra
11-05-2008, 21:12
Ja mam poucha, wiązaną samoróbkę i teraz czekam na nosidło ergonomiczne. Następny zakup to bedzie storczyk :)

hexi
11-05-2008, 22:02
Spotkalam tam rudowlosą chustomamę z wielgachnym dogiem i malym dzieciaczkiem w pomaranczowo- zoltej chuscie wiązanej.
dzien dobry :shock: :shock: :shock: :D :D :D
nie ma innych chustowych dogow na kabatach 8)) :wink:
strasznie sie ciesze ze zarazam chustowaniem nawet nieswiadomie :D
koniecznie musimy sie spotkac :D co prawda ja teraz na wilanow wyemigrowalam ale na kabatach jestem bardzo czesto
Hej!
No wlasnie przestalam Cię ostatnio widywać 8)) To już wiem dlaczego :wink:

Nie wiem czy pamietasz, ale kiedyś jak wychodzilam z klatki zachustowana to krzyknęlaś "o chustowe dziecko!" . Bardzo sie wtedy spieszylam, nie moglam zagadać, ale się usmiechnelam. :wink: A moj blok stoi obok Twojego- numer 3, tylko ulica inna :D

pamietam :)
nawet wiem ktora klatka ;)
fajnie ze tu sie znalazlas :)