PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga!-denerwujące



wyspana
19-12-2009, 00:31
Słowo,które irytuje większość świeżo upieczonych mam.....
-ciocia:"pewnie jesteś nie WYSPANA..":p
ktoś(nie obgadując):"pewnie już jesteś WYSPANA ;przecież każde 6 tyg.dziecko śpi już 6 godz.w nocy":rolleyes:
-koleżanka:"chyba nie powiesz,że jesteś nie WYSPANA?a Ja w trakcie sesji..."...itp.itd....:eek:
-w końcu mąż(nie wierzę,że to powidział!)-wczoraj:"chyba już jesteś WYSPANA-siedzisz przy kompie po nocy!”:omg:

Więc Witam serdecznie-WYSPANA:D

*nasze szkraby to Małgosia (20.05.2008) i Joasia (25.10.2009)
-obiektywnie(oczywiście) mądre,piękne i … (jak każde dziecko) wyjątkowe

*mój rekord-13 mies.z jedną chustą (co prawda bardzo dobrą-dziękuję "węgielku")

*do mam więcej niż jednego maluszka lub pedantek lub..to i to
Znacie to z gazet?-mój ulubiony tekst:
„ Droga mamo, po porodzie pamiętaj , aby przede wszystkim ZADBAĆ O SIEBIE. Ważny jest odpoczynek a nie porządki , więc kiedy Twoje dzieko śpi….” Zajmij się drugim
*jeśli macie jakieś sugestie odnośnie nauki spania dla noworodków i dzieci–proszę o odp.
-w tym kontekście-ZDESPEROWANA:hide:

demona
19-12-2009, 00:35
Denerwujące - haos w poście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
BTW witam na forum:hello:

Dagmara
19-12-2009, 00:40
He he fajny wstęp :)
Witamy :)

pomidore
19-12-2009, 00:40
Denerwujące - haos w poście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
BTW witam na forum:hello:
no bo niewyspana jest pewnie:cool:
Witaj:hello:mamo 2-ki.

wyspana
19-12-2009, 00:46
:cryy:nie tylko w poście-chaos to norma!
czekam na odp.w kontekście usypiania-ech...może założę nowy wątek!

ewadbr
19-12-2009, 00:50
Witaj :hello:




czekam na odp.w kontekście usypiania-ech...założę nowy wątek!

już jest taki wątek...:ninja:

Meta
19-12-2009, 00:50
Witaj :hello:
A o usypianiu dzieci jest parę wątków w podforum Nasze dzieci (http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=75) - wyszukiwarka na pewno coś ciekawego Ci znajdzie :)

b.szczelna
19-12-2009, 00:52
witaj;)

dominika79
19-12-2009, 00:53
Witaj :)
świetny wstęp :)

mimka
19-12-2009, 00:59
witaj:hello:
świetny nick;)
i chyba zakręcona z Ciebie babka;)
na forum znajdziesz odpowiedzi na większość - o ile nie wszystkie - pytań/wątpliwości związanych z dzieciaczkami;)
więc: miłego buszowania!

wyspana
19-12-2009, 01:31
wykasowałam...może będzie mniej denerwujące:D

Jasnie Pani :)
19-12-2009, 10:57
witaj :hello:

Moja córka z czerwca 2007 nie zasypia sama i wcale jej sie nie dziwie, bo jest malym dzieckiem i chce sie czuc bezpiecznie przy zasypianiu.
Zreszta jak mam sie jej dziwic, skoro jej prawietrzydziestoletni tatus tez nie umie sam zasypiac ;)

Zaakceptuj to, ze to jest dziecko, ktoremu, jako matka, musisz pomoc zaspokoic potrzebe bezpieczenstwa ;-)

Arabella
19-12-2009, 11:03
Ale w czym w zasadzie tkwi problem - chcesz żeby zasypiała sama w łóżeczku, tak? Bo zasypiać, zasypia, z rodzicami w łóżku?, a przed tym kąpiel i bajeczki, hmmm....... ja też tak mam i bardzo jestem z takiego stanu zadowolona:) córka ma 2 latka i dodatkową atrakcją jest budzenie się na cycka kilka razy w nocy:)
To jeszcze małe dzieci... może najzwyczajniej w świecie nie jest jeszcze gotowa...

Jasnie Pani :)
19-12-2009, 11:09
okazało się ,że jako 9 mies.dziecko już rozumiała i wie ,że WYGRAŁA!--metoda nie działa:applause:


a zaraz "wpadnie" petisu i ci sie dostanie za takie teksty o 9 miesiecznym dziecku :lol:;-)
pocztraj dzial Attachment Parenting na tym forum, na pewno ci wiele spraw rozjasni :)

Meta
19-12-2009, 11:14
A ja chyba ograniczona jakaś jestem, bo nie potrafię zrozumieć wklejania tego samego posta w trzech miejscach forum :roll:

mimka
19-12-2009, 11:21
A ja chyba ograniczona jakaś jestem, bo nie potrafię zrozumieć wklejania tego samego posta w trzech miejscach forum :roll:

myślę, że nie Ty jedyna, Meto...:roll: ale cóż...:| admin może zrobić to i tamto, coby porządek wrócił;]

węgielek
19-12-2009, 11:21
wyspana tu nowa jest, wybaczcie jej. przyjmijcie ja i nie krzyczcie, no, dziewczyny, no :)

co do usypiania i straszenia petisu - petisu to fajna dziewczyna. usypianie - wszystkie bylysmy madre i nie probowalysmy roznych metod uspiania dziecka? forum nie istnieje od zawsze. tak samo jak nawracalysmy sie na chusty (JA sie nawracalam, bo pierwsze dziecko troche w wisiadle nosilam),tak samo moze byc z pieluchami czy z usypianiem :)

gdy Maja byla mala, probowalam ja usypiac wspomniana przez wyspana metoda. toz to tresura jest, a nie trening. dla mnie masakra. Majka miala CALE nogi w siniakach,bo chciala z lozeczka wylazic, a nie bylo jej wolno. po pol nocy ryyyyyyyyyyyyyku spasowalismy i dalej spala z nami. potrzebowala tego, tej bliskosci, poczucia bezpieczenstwa. dopiero jak skoncyzla 2 lata zaczela troche sama spac. ale to przyszlo naturalnie, etapami, do niczego nie musielismy jej zmuszac.
i tak z kazdym dzieckiem u nas jest :)

Jasnie Pani :)
19-12-2009, 11:36
co do usypiania i straszenia petisu - petisu to fajna dziewczyna.
heh, nie twierdze, ze jest inaczej, dlatego w poprzedniej wypowiedzi uzylam dwóch "zartobliwych" emotek :)

węgielek
19-12-2009, 11:40
a ja za szybko pisalam zapomnialam o emotkach :duh::mrgreen:;-)

jamamajka
19-12-2009, 11:43
Ale w czym w zasadzie tkwi problem - chcesz żeby zasypiała sama w łóżeczku, tak?

No właśnie, w czym tkwi problem, bo piszesz tak chaotycznie, że pomimo przeczytania Twojego posta w trzech różnych miejscach forum, nadal nie rozumiem o co Ci koleżanko droga chodzi... :roll:

sabcia
19-12-2009, 11:43
może jakby wyspana była niewyspana, to by się jej odechciało walki z dziecakami i poprostu by się z nimi położyła spać i by problemu nie było :lol:

yanettee
19-12-2009, 12:16
ooo matkoooo
zaraz mnie coś trafi ....

gdzie nie wejde to czytam ten sam post :duh::duh::duh::duh:


Czy mi sie dwoi i troi w oczach ? :hide:

mart
19-12-2009, 13:21
no dobra: przenosimy dyskusję o spaniu z powitań tu: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?p=469895#post469895

wyspana - witaj.
też polecam używanie szukaja:)

wyspana
19-12-2009, 13:28
DZIĘKUJĘ ZA pomoc,wskazówki itp. (dzięki mart)

ulala.v
19-12-2009, 13:42
wyspana sorry ale naprawdę nie opisujesz niczego nadzwyczajnego, myślę, że to normalka przy dwójce małych dzieci, ja Ci zazdroszczę, że chcą się przytulić do Ciebie obie jednocześnie, bo mój starszy nie podejdzie do mnie bliżej niż na pół metra jak mam Hankę na rękach i jak wtedy uśpić obydwoje jednocześnie?

miałam tego nie pisać żeby nie wzmagać bałaganu ale nie mogłąm się powstrzymac, wybaczcie, bo szczerze mówiąc drazni mnie to mieszanie watków.
wyspana tu Cię witamy a o spaniu idź pisac w jakimś wątku do tego przeznaczonym

Mayka1981
19-12-2009, 13:51
a może Ty wyspana jesteś bo coś dawkujesz sobie?:ninja:

Witaj - i ostrzegam, że to forum się do bycia bardziej wyspaną nijak nie przyczynia :mrgreen: (bo jak wcielisz dobre rady to wrócisz do kompa czytać dalej i ze spania nici...:lol:)

wyspana
19-12-2009, 15:05
to BYŁ dla mnie ważny temat a wydaje mi się ,że temat METODA USYPIANIA przeczytają mamy które problem z tym mają!!!
-to czytają wszyscy

ulala.v
19-12-2009, 15:08
to BYŁ dla mnie ważny temat a wydaje mi się ,że temat METODA USYPIANIA przeczytają mamy które problem z tym mają!!!
-to czytają wszyscy idąc tym tokiem myślenia najlepiej byłoby zaniechać tytułowania wątków wtedy każdy zaglądałby do każdego .... i nic nie mógł znaleźć :P

yanettee
19-12-2009, 15:08
to jest wątek powitalny

ech....


i jedyne z czym się moge zgodzić to to iż jest denerwujący

JJ
19-12-2009, 15:09
:welcome: :hello:

wyspana pisze chaotycznie bo jest nie-wyspana tylko "nie" zgubila :mrgreen:

andzia_1978
19-12-2009, 15:14
Witaj wyspana:)
Dziewczyny, dajcie spokoj, nie wszędzie panuje taki ład jak u nas, przyzwyczai sie dziewcze.

lilka_l
19-12-2009, 15:24
nie wszędzie panuje taki ład jak u nas
Hej hej wyspana
OT: ach żeby ten ład chciał się na moją chatę przenieść:mrgreen:

kulka37
19-12-2009, 22:38
No witaj!Ale wątek powitalny wykręciłaś,ho,ho;-)