PDA

Zobacz pełną wersję : Totalna agitacja



meryl 72
07-05-2008, 23:13
Byłam dzisiaj z Młodą na popołudniowym spacerku. Iza w chuście słodko spała a ja na ławeczce czytałam sobie artykuł właśnie o chustach temat " utulony w chustę" dział pielęgnacja i rozwój niemowląt na pytania odpowiadał pani Agnieszka Duda z Klubu Kangura a gazetka to wydanie specjalne claudi "Rodzice małego dziecka" nr 6 czerwiec 2008. Zrobiłyśmy też rundkę wokół stawku i ze spotkaną koleżanką poszłyśmy na plac zabaw gdzie wzbudzaliśmy ogólne zainteresowanie i tu zaczepiła nas para z malutkim dzieckiem i zaczęli się wypytywać "jak to działa" odpowiedziałam na pytania i jeszcze zaproponowałam na wypróbowanie moją elastyczną samoróbkę zobaczymy co z tego wyjdzie czyżby następni zwerbowani :high:

martu
07-05-2008, 23:26
ja rano w chuście poszłam z Bartkiem do przychodni.Zaklepałam miejsce w kolejce do zabiegowego i chodziłam po korytarzu.Panie koło 90 były zachwycone,że to taki cudowny sposób na wolne ręce,na bliskość z mamą dla dziecka,aż cmokały.........i przepuściły nas na sam początek.W wózku to by nie przeszło.W gabinecie pielęgniarka tez stwierdziła,że to boskie ,że pomysłowa jestem,żeby sobie tak chustę motać.

meryl 72
07-05-2008, 23:48
Dokładnie bo jak nie daj Boże muszę do Gdańska z wózkiem załatwiać sprawy to trwa to 3 godziny bo autobus nie niskopodłogowy i nie ma kto pomóc albo niskopodłogowy ale kierowca tak stanie, że bez pomocy ani rusz i jeszcze miałam sytuacje niebezpieczną bo wózek się przechylił o schodach i bardzo wysokich krawężnikach nie wspominając jednym słowem masakra. A w chuście to załatwie wszystko w godzinkę wszędzie wejde i jeszcze w kolejce przepuszczą no bo wiadomo dziecię na ręku :D

swebe
08-05-2008, 07:47
Meryl wyslij meza w chuscie po cokolwiek, zalatwi jeszcze szybciej :D

hanti
08-05-2008, 08:13
pani Agnieszka Duda z Klubu Kangura a gazetka to wydanie specjalne claudi "Rodzice małego dziecka" nr 6 czerwiec 2008.

a tą PANIĄ to wszystkie znamy :lol: :lol: :lol:

sabcia
08-05-2008, 08:52
hehe, Pani Agnieszka Duda, mama Ani :wink:

Zaraz biegnę do kiosku :D

Natalia
08-05-2008, 09:53
Artykuł Agi jest naprawdę super. Polecam Wam szczerze.
:D

mamazo
08-05-2008, 14:53
Chyba też kupię i będę na tej podstawie agitować rodziców. Bo czasem w poradni pytają o chusty.