PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zabezpieczyć szyjkę dzieciowi? w kurtce Koala :)



Agut
14-12-2009, 00:10
Dziewczyny i chłopaki podpowiedzcie!
Ubieram kurtkę na siebie ale szyja Szyma jest cała goła :( pal licho z tyłem szyji ale przód .... jak sie młody czasami odegnie to i na klate mu powiewa... szalik sie nie sprawdza za bardzo :( mam taki golfik nakładany ale on jest hmmm cienki.... jak Wy sobie z tym radzicie?

kasia
14-12-2009, 00:16
ja dla małej mam taki wełniany golfik z h&m, przedłużany na klatę i plecki, do tego zakładam jej czapkę z uszami (komplet z golfikiem), czapa dodatkowo nachodzi na tył głeboko, a i przód mocno zabezpieczony. szczepek też ma taki golfik, ale on już samobieżny:)

Agut
14-12-2009, 00:25
ooo dzięki Kasiu! hmmm musze upolowac taki golfik własnie :)

Ajka
14-12-2009, 00:44
ja też mam taki co mi mama robiła i jest genialny :) http://images32.fotosik.pl/160/47e86d0d1bea95a9med.jpg (http://www.fotosik.pl)
golfik jest dość długi pod paszkami zapinany na guziczki żeby się nie przekręcał ( na zdjęciu z getrami)

kasia
14-12-2009, 00:45
a proszę bardzo:)

lika
14-12-2009, 00:53
Takie golfiki dzierga pchełka831. Też mam tez golfik z h&m, jest fajny, bo ma dodatkowo podszycie z polarku. Moja Koala jeszcze nie dotarła, ale myślę, że się sprawdzi. Jeśli nie to na rosyjskich forach są wykroje golfików polarowych, które się przy kurtkach Koala sprawdzają. Jak golfik od pchełki i h&m nie zda egzaminu, to będę szukać kogoś, kto mi uszyje.

Ciekawa jestem czy golfiki dla dwojga nie sprawdziłby się. Może warto kupić.

uma
14-12-2009, 09:11
golfik dla dwojga jest super, bo jesteście odgrodzeni od zimna zupełnie :) fajne są!

tamyk
14-12-2009, 11:11
A ja myslałam, że tylko ja mam ten problem :) Golfik mam ale i tak mi sie wydaję, że jej zimno bo Ida się strasznie wygina. ostatnio omotałam ja moim szalem co sobie kupiłam razem z czapką do tej kutki, co ma leżeć i się marnować :)

Agut
14-12-2009, 11:52
Ano ja golfik od pchełki mam , ale on cienki jest i sie podwija na szyjkę.Hmmmm chyba sie przejade jutru do h&m albo moze faktycznie zakupie golfik dla dwojga...

espejo
14-12-2009, 12:49
Młodemu kominiarkę zakladam, taka, ktora szyje tez fajnie chroni, mam nadzieję, ze w koali sie tez moj patent sprawdzi. Ja sobie zakladam golf dla dwojga - merynosowy Mam jest super długi z przodu i mnie ciepło i dzieciowi:) tę część dla dziecka to na mrozy chyba bedziemy nosić, bo na razie bylo za cieplo, a jak jest cieplej wlasnie to zakładamy polarowy dla dwojga - też tę czesć dla mnie, mlodemu, jak jest zimniej, robi za druga czapkę i genialnie chroni szyje i gore klaty! i tak mieszam te fanty w zaleznosci od temepratury:)

mamka_klamka
17-12-2009, 13:34
Ja też kominiarkę zakładam młodemu i jest OK. Golfik z H&M też mam i jest super, ale żadna czapka mi nie pasuje, bo jak młody głową kręci to mu uszy na wierzch wyłażą, dlatego kominiarkę kupiłam.

Agut
17-12-2009, 14:06
no a ja kupiłam w kocnu golfik dla dwojga :) mam nadzieje,ze bedzie OK! tylko kurcze nie wiem kiedy go ubierzemy i przetestujemy. Maly chory masakrycznie, ja chora wiec póki co z domu sie nie ruszamy :(