PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejna perełka z allegro



Lucy van Pelt
08-12-2009, 22:55
http://www.allegro.pl/item831667693_oryginalne_nosidelko_w_najnizszej_ce nie_promocja.html

A my tu kupujemy chusty po kilkaset złotych :ninja:

grimma
08-12-2009, 22:58
http://cichyj.superhost.pl/allegro2/nos_1m2a2f.jpg

zazwyczaj sie nie udzielam w potepienczych watkach wisidlowych ale to zdjecie jest koszmarne

hanti
08-12-2009, 23:14
a najbardziej przerażające jest to że ludzie to kupują, czyli kilkoro dzieci dozna rozkoszy dyndania

Dagmara
08-12-2009, 23:21
Nie no piękne, a jakież to wygodne być musi, no i cena jakże kusząca :hide:

ewadbr
08-12-2009, 23:27
Może trzeba napisać do tych co kupiły, zeby dziecku krzywdę nie robiły:ninja:

lawendax
08-12-2009, 23:31
Może trzeba napisać do tych co kupiły, zeby dziecku krzywdę nie robiły:ninja:
O tym samym pomyślałam:twisted:
i te usztywniane plecy, czym się tu szczycić ...

saaudade
08-12-2009, 23:33
i szyja napewno nie boli :twisted:

aliona
08-12-2009, 23:37
straszna jest ta pozycja batmana podchodzącego do lądowania.
no i wystarczy spojrzeć na kobitkę, żeby dosłownie poczuć jak bardzo boli ją kręgosłup.
zastanawiające, że to ludzi nie odstrasza od kupowania.

Lucy van Pelt
08-12-2009, 23:38
Może trzeba napisać do tych co kupiły, zeby dziecku krzywdę nie robiły:ninja:

A może to jest myśl? Będziemy propagować chustonoszenie u kupujących nosidełka na allegro ;) To jest dopiero misja! :mrgreen:

Agut
08-12-2009, 23:39
matko jedyna!!! nie mogę na to patrzeć! brrrr az mi ciary przeszły!

edit: taaaakkk! jestem za oświeceniem kupujących owe narzędzie tortur dla dziecka i matki!

vombati
08-12-2009, 23:41
widuję czasem u mnie na osiedlu mamę z córcią w takim dyndadle :eek: ale ja raczej wygadana nie jestem i nie potrafię bidulki uświadomić... poza tym taka dumna zwykle chodzi.

Hanti Ty jej nie widziałaś nigdy? :hello: może Ty dałabyś radę ją nawrócic...

annya
09-12-2009, 10:01
Materiał 3D - trójwymiarowy:omg:???
Na forum rówieśniczym kilka dziewczyn zaliczyło wpadkę z wisiadłami. Nie każdy od razu zna się na rzeczy. Przeczytały bajeczne opisy sprzedawców i dokonały zakupu. Na tyle jednak są to mądre babki, że dały sobie wytłumaczyć plusy(tych brak) i minusy(tych zbyt wiele) takich nosideł. Tak więc warto o tym mówić.
Ja przy pierworodnej kupiłam wisiadło WOMAR:hide::hide::hide: - na szczęście tylko dwie próby użytkowania zaliczyłyśmy. Szkoda, że nie spotkałam nikogo, kto by mnie oświecił.

yanettee
09-12-2009, 10:13
z napisaniem do kupujących dobra myśl

sama kupiłam kiedyś takie nosidło, szkoda że wtedy mnie nikt nie uświadomił, na szczęście dziecko byłą ode mnie mądrzejsze i nie pozwoliło się w tym nosić

AMK
09-12-2009, 10:51
a kysz! a kysz!
precz z wisiadłami :mad

uma
09-12-2009, 11:25
o matko smutne to, patrzcie ile tam certyfikatów i inszych zaświadczeń o świetności :(
Jak ktoś nie wie, to może nawet w dobrej wierze na prezent kupić :(

hanti
09-12-2009, 11:59
widuję czasem u mnie na osiedlu mamę z córcią w takim dyndadle :eek: ale ja raczej wygadana nie jestem i nie potrafię bidulki uświadomić... poza tym taka dumna zwykle chodzi.

Hanti Ty jej nie widziałaś nigdy? :hello: może Ty dałabyś radę ją nawrócic...

czasami widuję mamy w wisiadłach, ale ja juz od dawna nie nawracam :hide: od tak dawna temat jest wałkowany w mediach że wystarczy chcieć żeby się dowiedzieć. Skoro mama nie ma potrzeby sprawdzenia czy to bezpieczne dla jej dziecka....no cóż głupota boli

equidna
09-12-2009, 12:42
nie moge na to patrzec.
ja próbowałam dwóm koleżankom wytłumaczyć. wywęszyły spisek, ze chce je zachustować i sie nie dały przekonać. ze niby chust lepsza od nosidła?!!! dla nich nigdy. wiec dałam sobie spokój. szkoda mi dzieci tylko.

kulka37
09-12-2009, 14:29
Brr...wygodne?zdrowe?Nie wierzę!Ale jak czytam o tych wszystkich certyfikatach to mnie trafia,bo ktoś tego udziela,no więc o co cho?Czy tylko kasa się liczy??:duh:

alcia_MT
09-12-2009, 14:39
Dziewczyny - a ja mam do Was prośbę tak przy okazji;
Ostatnio moja bliska koleżanka kupiła coś tego właśnie pokroju i pokazała mi to, żebym się wypowiedziała, czy to odpowiednie dla dziecka czy nie. Powiedziałam, że absolutnie, ale chciałabym ją jeszcze zaspamować linkami na wszelki wypadek, żeby na pewno wybiła to sobie z głowy.
Gdzie można poczytać racjonalną krytykę takich wisiadeł? Wiecie, jakieś dobre źródło, wiarygodne dla kogoś spoza forum.. Byłabym wdzięczna za podpowiedź :)

kammik
09-12-2009, 14:44
http://klubkangura.com.pl/kangur/wolisznosidlo.pdf plus Zawitkowski i hanti w TVN, link chyba gdzies w "chusty tu i tam".

manika
09-12-2009, 14:45
Ja przy mojej starszej wisiadła używałam jak wychodziałam na dwór. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko , że był to rok 99 i o chusta to zero słychu ;/ Ale za to w domku nosiłam mała w dwóch arafatkach zszytych ze sobą ;) bo moja córka chciała byc na rekach cały czas i jakoś tak na biodro ja sobie wiązałam .. Jak sobie przypomnę co z tą moja małą wyprawiłam to mnie aż głowa boli i czasem jeszcze wyżuty sumienia gryzą:( Pocieszajace tylkojest to że pannica wyrosła wielka , zdrowa że hohohoh ... Ale wtedy fajnie by było jak by mnie ktoś uświadomił co do wisiadła .Dobrze że mój synek ma już matkę starszą i mądrzejszą ;);)

choco
09-12-2009, 14:50
Dziewczyny - a ja mam do Was prośbę tak przy okazji;
Ostatnio moja bliska koleżanka kupiła coś tego właśnie pokroju i pokazała mi to, żebym się wypowiedziała, czy to odpowiednie dla dziecka czy nie. Powiedziałam, że absolutnie, ale chciałabym ją jeszcze zaspamować linkami na wszelki wypadek, żeby na pewno wybiła to sobie z głowy.
Gdzie można poczytać racjonalną krytykę takich wisiadeł? Wiecie, jakieś dobre źródło, wiarygodne dla kogoś spoza forum.. Byłabym wdzięczna za podpowiedź :)


http://klubkangura.com.pl/kangur/wolisznosidlo.pdf plus Zawitkowski i hanti w TVN, link chyba gdzies w "chusty tu i tam".

http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,25237,news,1,1,w_nosidelku_czy_w_chuscie,aktual nosci_detal.html

:op:Alcia, doszło :D bardzo dziękuję

busia
09-12-2009, 17:23
Wątek o tej perełce już był niedawno. Ja napisałam pytanie na temat bezpieczeństwa i wygody noszenia przodem do świata. Oto co otrzymałam w odpowiedzi:

"WitamNosidełko jest w 100 % bezpieczne. Dziecko nie jest noszone na kroczu tylko siedzi w nosidełko, poza tym dziecko mozna nosić zarówno przodem do świata jak i tyłem gdyby nie chciała Pani dostarczać dziecku nowych wrażeń aczkolwiek nie widzę w tym nic złego. Sprzedaliśmy już kilka set nosidełek z każdego koloru i mamy mnóstwo pozytywnych komentarzy od szczęśliwych mam. Nie zawsze to co drogie musi być dobre i odwrotnie to co tanie- słabej jakości. Poza tym jeżeli zdecydowała by sie Pani na zakup a dziecko nie czułoby sie w nosidełku wygodnie to może Pani zwrócić towar w ciągu 10 dni, a my zwrócimy Pani pieniążki. Zalecam do poczytania komentarzy, sa one najlepszym dowodem na to, że nasz towar jest wysokiej jakości.
Pozdrawiam Hurt3"

Ja kiedyś miałam sen, być może proroczy:ninja: Otóż w tym śnie próbowałam przekonać jakiegoś męczyznę, który miał dziecko w wisiadle przodem do świata, że dziecko wisi na kroczu itp.Pamiętam wyraźne zdziwienie tego człowieka. Ale to był tylko sen, a może znak że czas się przełamać?