PDA

Zobacz pełną wersję : witam i ja



anuszka
05-11-2007, 10:31
Mam na imię Ania, mieszkam we Wrocławiu. Jestem mamą czwórki pociech: Jaś - 11 lat, Zuzia - 9, Basia - 7 i 4-miesięczna Gabrysia - chustowa panienka. Chustowaniem zainteresowałam się jeszcze przed narodzinami Gabrysi. Początkowo miał być pouch, jednak w końcu zdecydowaliśmy się na hoppediza. I to był strzał w dziesiątkę! Gabinia urodziła się malutka ze szczególną potrzebą dotulenia na różne sposoby - naszym ulubionym jest kieszonka. Poza tym chusta sprawdziła się w rodzinnej podróży pociągiem nad morze (trudno mi sobie wyobrazić przeprawę z wózkiem), jest też niezastąpiona gdy odprowadzam starszaki do szkoły, grabię liście w ogródku, kiedy nie mam siły na znoszenie wózka po schodach . Wczoraj mój mąż debiutował z Gabinią w kieszonce przy robieniu pizzy. Jest super!

Pozdrawiam wszystkich chustowych rodziców :)
Ania

bonsai
05-11-2007, 11:54
Witam :D

Masz niezłą gromadkę.... ciekawe jakim cudem udaje ci się zająć wszystkimi twoimi pociechami :wink:

Ania z Tulikowa
05-11-2007, 12:29
Również witam Cię bardzo cieplutko, a gromadka do pozazdroszczenia, też marzę o dużej rodzince, póki co drugi synek lada chwila się urodzi ;)
Rozgość się u nas i wrzuć jakieś fotki.
Pozdrowionka
Ania

dioneja
05-11-2007, 13:30
witaj :)!

hanti
05-11-2007, 16:08
witam serdecznie chustową wielomamę :D