PDA

Zobacz pełną wersję : Pożegnanie z pieluszkami, po polsku :)



Goska Sucharska
04-05-2008, 08:54
Książka ta skierowana jest nie tylko do rodziców dwulatków, którzy najczęściej interesują się tym tematem. Jest również polecana jako lektura obowiązkowa dla rodziców noworodka. Autorka przystępnie tłumaczy jak decyzja na temat sposobu pieluchowania niemowlęcia może ułatwić lub utrudnić dziecku ostateczne pożegnanie z pieluszkami.

Czytając „POŻEGNANIE Z PIELUSZKAMI” dowiesz się m.in.:

* Kiedy i jak zacząć uczyć dziecko korzystania z toalety?
* Jak rozpoznać kiedy dziecko chce siusiu?
* Jak przeżyć noc bez mokrej piżamki?
* Czy dieta dziecka ma wpływ na korzystanie z nocnika?
* Jak uniknąć typowych błędów i uczynić naukę czystości łatwą i przyjemną?
* Czy można nauczyć korzystania z nocnika już kilkutygodniowe lub kilkumiesięczne niemowlę?

Znajdziesz tutaj skuteczne rozwiązania typowych trudności jakich doświadczają dzieci i rodzice, a także ogromną liczbę pomysłowych wskazówek i sprawdzonych porad umożliwiających bezstresową naukę korzystania z nocnika.

„POŻEGNANIE Z PIELUSZKAMI” jest książką nie tylko ogromnie przydatną, ale też wyjątkowo przyjemną w odbiorze. Lekki styl autorki sprawia, że poradnik świetnie się czyta, a zawarte w nim wskazówki łatwo zapadają w pamięć. Z pewnością w tym bogactwie trafnych spostrzeżeń znajdziesz coś, co ułatwi Twojemu dziecku osiągnięcie pełnej samodzielności w korzystaniu z toalety.

Więcej informacji: www.bezpieluch.pl (http://www.bezpieluch.pl)

petisu
04-05-2008, 12:31
Ładna sytonka i urocze logo. :)

La Loba
04-05-2008, 12:43
"naturalna higiena niemowląt" - nazwa całkiem do rzeczy.

ithilhin
04-05-2008, 15:10
i autorka bardzo chustowa :-P

Kanga
04-05-2008, 21:01
suuper :) i to ktoś całkiem nieforumowy a baaardzo chustowy :)

no to mamy pierwszy polski podręcznik :)

Anna Nogajska
04-05-2008, 21:06
super stronka.

zobaczcie dziewczyny jak my się szybko rozwijamy: to co zachód przerabiał przez kilka lat, my robimy w ciągu kilku miesięcy!
jest już druga bardzo profesjonalna stronka o ec, na której jest wiele wspaniałych informacji!

petisu
05-05-2008, 13:41
Strona to strona, ale jest książka!

Arabella
05-05-2008, 17:21
Zamówiłam, a co:) będziemy z Jolantką próbować. A nazwa jak dla mnie DOSKONAŁA!!! Gratuluję pomysłodawczyni!

Magdalena
05-05-2008, 18:46
Kingo! Brawo!

Anna Nogajska
05-05-2008, 22:12
książka do mnie jedzie, tra la la:):):)

poczytałam wstępy, fragmenty no i jestem zachwycona. no i dzisiaj podczas rozmowy kinga mnie naprowadziła na nowy trop, dlaczego moje dziecko ostatnio strasznie częśto sika: to może zależeć od żywienia. niby proste, ale ja stawiałam na podziębienie pecherza na naszej zimnej podłodze....

jujama
07-05-2008, 23:16
A ja już czytam i jestem pod wrażeniem :lol:
Super, że taka literatura się i u nas pojawia. Jestem coraz bardziej przekonana do EC.

feega
14-05-2008, 13:11
Dziewczyny, i jak ta ksiazka przy dłuzszym obcowaniu ? warto ? bo chyba sie skuszę....czas zacząc pozegnanie z pieluszkami

Agmani
28-05-2008, 21:13
Dziewczyny, i jak ta ksiazka przy dłuzszym obcowaniu ? warto ? bo chyba sie skuszę....czas zacząc pozegnanie z pieluszkami

z ciekawosci zamowilam ksiazke i maja mi przyslac bezposrednio do niemiec, wiec moze za tydzien juz bede miala i zdam relacje.

Meltemi
29-05-2008, 15:36
Książkę już mam - super! Nie rozwiązała co prawda mojego podstawowego problemu czyli jak wysadzać moją Córkę-Wierciwszystko. Póki co "wysadzamy" się tak jak ja byłam wysadzana czyli na przewijak - eleganckie to to nie jest, ale ćwiczę się dzięki temu w szybkim zdejmowaniu ubranek na sygnał - bardzo mnie ładnie córka wychowuje ;-)