PDA

Zobacz pełną wersję : HELP! Mam koszmarny metlik...chyba wymiekam...ktora?jaka?



miśkidwa
02-05-2008, 23:03
Jestem totalna swierzynka, a marzy mi sie chustowanie. oj....marzy :D
Naczytalan sie i chusty snia mi sie juz po nocy...jednak jest male "ale"...Ja juz poprostu glupieje! Nie potrafie sie zdecydowac i wybrac odpowiednia...Idzie lato, moja Franca ma 3 miesiaca, jest bardzo ciekawa swiata, wazy ok. 5kg...waham sie pomiedzy Didymosem Indio...cos mi chodzi po glowie Flamingo...(czym sie rozni Flamingo z limitowanej serii od innych Indio?) :wink:
masakrycznie podobaja mi sie paseczki Eva lub Jan...ale czytalam ze chyba sa twardsze od Indio-czy to oznacza ze sa gorsze?Trudniej sie je wiaze (a tego sie boje)?? Mi sie wydawalo ze latwiej jest zawiazac twardsza chuste...
...hmm....zastanawiam sie tez nad Storczami czy BB-slen Babylonia..czy te 2 ostatnie sa porownywalne i jak sie je nosi???Storcz bylby chyba leos ,choc szczerze mowiac wole pasiaki ;-)

PS. hmm...tak tak...zapomnialam napisac najwazniejszego, ZE mam pietra przed noszeniem...chcialabym by to byla naprawde wygodna chusta zarowno dla malca jak i dla mnie....taka chusta do pokochania na zawsze ;-))))

Odpisze prosze bo nozkami juz przebieram na mysl o chuscie ...pomozcie mi wybrac :lol:

anaga
02-05-2008, 23:05
miskidwa a skad jestes? najlepiej pomacac kilka, pomotac i dopiero kupic.

miśkidwa
02-05-2008, 23:31
Chetnie bym poprzymierzala...Obawiam sie tez jak moze zareagowac moja Niunia :) Szukalam tez jakis warsztatow w wawie-niestety nic obecnie nie znalazlam:(

alawuwu
02-05-2008, 23:56
Do odważnych świat należy! Nie bój się reakcji dziecka, na warsztatach np u Ekomamy przy pierwszym ćwiczeniu plecaczków wszystkie dzieciaki wyły i świat sięÂ*nie zawalił :D Pierwsza reakcja może być różna, a potem może się okazać, że dziecko to rasowy chuścioszek ;) Jeśli jesteś z warszawy to z tego co wiem odbywają sięÂ*tam jakieś spotkania cykliczne. Chyba nawet raz na tydzień. Nie musisz iść od razu na warsztaty. Wystarczy spotkanie z chustomamami, one dobrze doradzą i pozwolą poprzymierzać. W ostateczności możesz wejść na wątek pomocne chustomamy i zagadać którąś prywatnie, może uda się zorganizować spotkanie u Ciebie w domu z jakąś mamą, która pokaże co i jak i pochwali się swoim stosikiem chustowym :D

polah
03-05-2008, 00:03
miśkidwa terminy najbliższych warsztatów masz na stronie Ekodzieciaka (www.ekodzieciak.pl (http://www.ekodzieciak.pl)), a cotygodniowe spotkania chustomam i chuścioszków odbywają się w Stu Pociechach (poszukaj w wątku Warsztaty/Spotkania
Powodzenia!

miśkidwa
03-05-2008, 00:13
dzięki wielkie...naprawde jakas zamotana jestem, albo slepa z tym szukaniem...
No dobra a co sadzicie o moich wyborach wstepnych??
Macie jakieś preferencje??:-)

polah
03-05-2008, 00:28
naprawdę zamotana to Ty dopiero bedziesz :D
wybory wstępne bardzo dobre :)
Tak jak dziewczyny pisały, przed kupnem lepiej pomacać, zamotać się.

miśkidwa
03-05-2008, 09:55
To niesamowite ale obawiam sie, że juz rozchorowalam sie na chustonoszenie. :lol:
Wlosy mi pozielenialy gdy zobaczylam jak wielki jest wybor chust ...Kiedys nawet nie sadzilam ze chusty sie czyms roznia poza kolorystyka...nie snilo mi sie ze moze byc jakakolwiek roznica odczuwalna w noszeniu...Teraz....................chce sie motac i byc motata...;-)..
Przy moim synku kupilam wielce reklamowana wowcza"chuste" jak Premaxx..(taka jak bebelulu)...ale mi sie Misiak za kazdym razem denerował...bylo mu goraco...Walczylam przez jakis czas i stwierdzilam ze to nie dla mnie-teraz wiem ze to poprostu byl zły wybor ;-)
Zdaje sobie sprawe ze poczatki moga byc trudne...i dla mnie i dla mojej Francy...;-)
Mam jeszcze w domu prawie 2latka(rok i 10ms.) jest on jednak sporym facetem i czuje ze mogloby byc mi ciezko go nosic...
Mysle jednak ze skoro lubi byc noszony na barana przez tate to moze i pozycje plecaczka przypadlyby mu do gustu ;-))
Miśka nie lubi pozycji kolyskowej ...ciekawosc swiata sprawia ze tylko pozycje pionowe wchodza w gre...Gdy dzisiaj wzielam ja na raczki zauwazylam ze lubi sie ona odginać do tylu...i to chyba moze byc problem bo chusta zmusza do "przyklejenia"sie do rodzica...
No i jest jkeszcze jedno...ONA UWIELBIA POZYCJE PRZODEM DO SWIATA...czy moze jest jakas mozliwosc by nosic malucha przodem w chuscie??????

Vega
03-05-2008, 12:49
Miśkidwa :) witaj w gronie chustozakręconych.
Wpadnij w czwartek do 100 pociech to pooglądasz chusty, powiążesz i zobaczysz, że nie taki diabeł straszny.
Dziecko w chuście nie ma takiej tendencji do odpychania się od rodzica jak przy noszeniu na rękach. Powinno też bez problemu zaakceptować pozycję twarzą do twarzy. Ta pozycja o którą pytasz - przodem do świata, jest możliwa, ale raczej niewskazana (tylko jeśli dziecko ma wyraźne zalecenie od rehabilitanta).
Jest też w Warszawie jakieś 6 dziewczyn po kursie instruktorskim Trageschule - możesz się z którąś umówić na indywidualne konsultacje.

miśkidwa
05-05-2008, 09:00
Postaram sie przyjsc :D ...Mam na to chrapke :-) Oby tylko moje 2 bin Ladenki mi pozwoliły :wink: aaaa z nimi to moze byc roooznie...
:dunno:
Dzieki za zaproszenie :lool: :hello:

Magdalena
05-05-2008, 10:37
Najbliższe warsztaty dla maluchów w Warszawie 14 maja na Ursynowie. info: ekodzieciak.pl

A 100 pociechach też można sie powiązać do woli!