PDA

Zobacz pełną wersję : Gaga-nowy magazyn dla rodzicow



problemkind
02-05-2008, 14:39
wpadl kotrejs z Was w rece?
wlasnie przegladam, dzial galimatias-dziecko podreczne- i stoi tam:

'noszenie dziecka przywiazanego do ciala wielka chusta jest rozwiazaniem, ale nie kazdy potrafi lub chce sie owijac piecioma metrami bawelny w celach transportowych. Dla zwolennikow prostszych form proponujemy nosidelka Baby-Bag firmy Premaxx. Latwe(...), ladne i poreczne torby sluza zarowno maluchom w wieku do pieciu miesiecy, jak i wiekszym dzieciom do 15 kg.'

Czy Stowarzyszenie nie mogloby uswiadomic tych lajfstylowych rodzicow? Grupa docelowa pisma sa rodzice miejscy, podrozujacy, gadzeciarscy.

lola_22
02-05-2008, 15:04
w imieniu stowarzyszenia dziekuje za iscie rewolucyjna czujnosc !!! oczywiscie dzielo uswiadamiania chustowego zostanie skierowane rowniez do swiezynki rynku wydawnictw dzieciecych! A co do gazetki to takie mogli dobre wejscie zrobic a tu podpadli calemu forum ! ;-)

Anna Nogajska
02-05-2008, 18:08
spokojnie, spokojnie.
właśnie jestem po rozmowach z redaktor naczelną gagi i będę pisać serię artykułów o swiadomym rodzicielstwie. zaczynam od krótkiego artykułu o chustach, może będą nawet dwa, zobaczymy. jak dostałam propozyję napisania artykułów to pierwszy numer był prawie zamknięty.

premax znalazł się w tym czasopiśmie na zasadzie reklamy. poza tym jedna z redaktorek nosiła w premaxie swoje dziecko w pozycji kołyski i była z tego bardzo zadowolona i trudno ją za to liczować i ganić: podobało się zarówno jej, jak i dziecku:).

poza tym to chyba nie sposób tworząc takie czasopismo odróżnić ziarno od plew, badać wszystko super dokładnie. a przecież jesli chodzi o chusty długie wiązane to też są różne opinie. przypisuję redaktorkom za duuuży plus, że tematem chust się zainteresowały:)
podziekowania należą się anszej forumowej swebe, która redakcję na ten temat naprowadziła:)

Lulka
02-05-2008, 22:04
dobrze bedzie, gaga to dobrze zapowiadajace sie pismo ktore tworzy fajny sklad takze dajmy im szanse :D

swebe
06-05-2008, 20:00
ja tez nosilam w premaksie (pozyczka od tejze redaktorki) dopoki nie 1. moj kregoslup nie powiedzial stop. 2. nie zapragnelam chusty :D
Hela urodzila sie mikro wiec nie mialam super ciezko i byla ze mna non stop, karmilam w torbie, gotowalam z nia w torbie, jezdzilam cos zalatwiac itp. nawet do anny swietej raz w torbie przyszlam!
mysle, ze dla malych dzieci moze to byc jakies rozwiazanie - jest kolyska jest przytulnie jest mama blisko. takze nie demonizowalabym toreb na dziecko.

dla wielu ludzi gadzetem jest wlasnie chusta czy pielucha do prania!

pare dni temu wysiadalam z pociagu w Suwalkach, to jest naprawde koniec swiata i co - mama z roczniakiem w pouch'u. od razu podbiegam wypytuje i okazalo sie ze miala Nati ale nie "wyszlo im". takze moze byc i tak, ze chusta nie "wejdzie"

i dziewczyny jesli macie jakies fajne pomysly na teksty, artykuly, sesje zdjeciowe to walcie smialo - redakcja super otwarta!

Lulka
06-05-2008, 20:13
dla wielu ludzi gadzetem jest wlasnie chusta czy pielucha do prania!



o wlasnie, nic dodac , nic ujac 8))

swebe
06-05-2008, 20:16
elo kochana jestescie juz w waw? my wczoraj wrocilismy w nocy ale najchetniej to bym tam zostala do pierwszych mrozow :D

Lulka
06-05-2008, 20:21
ja ciagle na wiosce u rodzicow ale wracam w pt badz sobote :D
siedze tutaj bo czu ma jakies wyjazdowe zdjecia do nd wiec sie nie ruszam

petisu
06-05-2008, 22:59
Ja z radością nosiłam w bebelulu, chociaż nie powiem, jak bym dostałą wiązankę, to pewnie polubiłabym bardziej. :)
A Gaga ma jakąś stronę internetową, albo cóś?

ano
07-05-2008, 21:05
Ja z radością nosiłam w bebelulu, chociaż nie powiem, jak bym dostałą wiązankę, to pewnie polubiłabym bardziej. :)
A Gaga ma jakąś stronę internetową, albo cóś?

ja z radoscia nosze tylko w wiazanka, bebelulu trafila na allegro po tygodniu :)

swebe
07-05-2008, 21:12
gaga strony jeszcze nie ma ale jak nic bedzie!

Jasnie Pani :)
07-05-2008, 21:28
'noszenie dziecka przywiazanego do ciala wielka chusta jest rozwiazaniem, ale nie kazdy potrafi lub chce sie owijac piecioma metrami bawelny w celach transportowych. Dla zwolennikow prostszych form proponujemy nosidelka Baby-Bag firmy Premaxx. Latwe(...), ladne i poreczne torby sluza zarowno maluchom w wieku do pieciu miesiecy, jak i wiekszym dzieciom do 15 kg.'

.

Lulka
07-05-2008, 21:34
alez tu nie ma zadnej afery :roll:

swebe
07-05-2008, 21:41
spoko laski, juz niedlugo gaga zostanie zachustowana, zapieluchowana i zaeeana przez aktywistki :lol:

Anna Nogajska
08-05-2008, 23:54
spoko laski, juz niedlugo gaga zostanie zachustowana, zapieluchowana i zaeeana przez aktywistki :lol:

no się artykuły smażą:) i sesja zdjęciowa się fajna kroi...i redakcja faktycznie super otwarta jest:)