PDA

Zobacz pełną wersję : propaganda chustowa w sklepie z nosidełkami:))



agnieszkaa16
01-05-2008, 11:34
Musze sie pochwalic moją pierwszą chustową propagandą, bo aż jestem z siebie dumna. Pojechałam z Patykiem do CH, Patyk w wózku bo ja chciałam jakiegos ciucha sobie kupić, ale w koszyku w wózku chusta obowiązkowa zawsze jest...Jezdzimy sobie po sklepie ze akcesoriami itp dla dzieci, stoimy w kolejce do kasy, przed nami pani ok 50 lat z synem albo zieńciem, kupuje wózek i inne rzeczy dla wnuczka. Pani pyta się czy maja takie chusty dla do noszenia dzieci, sprzedawczyni ze oczywiście i wyciąga jakiego karego kota czy inne bebe cos tam i mówi że to sa włąsnie te chusty że to sie teraz tak nazywa :P Babcia mówi że to nie tak wyglada że ona inne widziałą w TV. No to sie odezwałam, wyciagam moja szmatke i mówie że ja mam taka właśnie chuste jaką pani chce kupić. Pani poprosiła mnie czy mogła bym jej pokazać jak sie to wiąże i jak dziecko się w tym nosi bo ona w tv widziała. No to wziełam Patyka i zawiązałam w 2X, wytłumaczyłam że plecki zaokrąglone nózki na żabkę itd. Babcia zachwycona. Panie ze sklepu normalnie oczy wywaliły, nagle zrobiło sie wokól mnie tłoczno bo sklep duży i szprzedawców chyba ze 4 wszyscy sie patrzą, nawet kierowniczka sklpu wyszła z zaplecza.....
No to sie Pani sprzedawczynie pyta ile to kosztuje, mówie że akurat ta moja z przsyłką kosztowała 300 zł, Panie w szoku, 300 zł, a kary Kot 280 zł i ma zapięcia i wogóle....
Babcia nosidła nie kupiła, bo chustą była zachwycona.

Mary-Anne
01-05-2008, 11:40
Sprzedawczyni musiała w duchu gromy na Ciebie ciskać :lol:
Świetnie się spisałaś. Udizelam oficjalnej pochwały :D

Lovrita Bornita Rokita
01-05-2008, 12:00
Brawo! Oby tak dalej! Moze kiedys w normalnym sklepie bedzie mozna kupic chuste...

petisu
01-05-2008, 12:41
:lol:

Mag
01-05-2008, 13:07
szacuneczek :D
w pon. jadę do babyfanta i wsadzę Marię w leosia, będę Cię naśladować :D

aniagry
01-05-2008, 14:01
no niezle!! brawo za odwage, ja nie wiem czy bym sie odwazyla, ale widac ze jakies zainteresowanie chustami sie zaczyna skoro juz ludzie w sklepch pytaja :)

czukczynska
01-05-2008, 16:40
Brawo !!!! To się nazywa propaganda :D :D

kathee
01-05-2008, 17:46
super:)
ja to bym odwagi nie miała, zreszta i tak pewnie by mnie nie posłuchali bo jak nastolatka wyglądam. I wszyscy mnie tak traktują :oops:

mama_na_szóstkę
01-05-2008, 18:49
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
matko, jak się uśmiałam. jesteś rewelacyjna :D

buns
01-05-2008, 19:43
:applause:

lola_22
01-05-2008, 22:43
brawo !!! i koniecznie medal za odwagę ;-D

a do sklepu lepiej nie wracaj bo od kasjerek po ochroniarzy, wszyscy beda mieli twoje zdjecie z podpisem "poszukiwana żywa lub umarła" :roll:

nudka
01-05-2008, 23:12
Brawo, widzę, że ty także masz poczucie misji...
Moja rodzina już czasem nie wyrabia jak zaczynam komuś na ulicy tłumaczyć zalety noszenia. No ale już tak mamy chustowe mają. Gratuluje występu i oby tak dalej.

agnieszkaa16
02-05-2008, 08:58
Dzięki dziewczyny:)) Żałuje tylko że nie miałam ze soba ulotki, muszę sobie wydrukować.

zaisa
03-05-2008, 04:06
A może kierowniczka chciała u Ciebie dostawę zamówić?
Kiedyś w W-wie byłam w Calineczce z Jankiem w chuście (jeszcze w Havanie hoppedizowej) i pani dopytywała mnie, skąd takie chusty brać, bo takie fajne. a oni tylko mieli asortyment bebelulu.

aga.j
10-05-2008, 02:20
Dziewczyny

moje dziecko jest jeszcze w brzuchu:) jeszczemuzostaly 4tygodnie. Poradzcie
prosze od jakiego momentu moge dziecko nosic w chuscie, i co najlpeije kupic dla takiego malca? (chłopczyk bedzie). Jestem jakos intuicyjnie przekonana do noszenia chusty ale nie mam czasu na jakies super wedrowki po forach. Poradzice prosze !!!!!!!!!!!!! :D Bede bardzo bardzo wczieczna
agnieszka

swebe
10-05-2008, 09:21
Agnieszko :applause:
to wogole dobry pomysl by wpadac ot tak niby po zakupy do sklepow z art. dla dzieci i siac ziarno :D

jagoda
10-05-2008, 13:21

monjan
21-05-2008, 12:09
brawo!!! :applause: