PDA

Zobacz pełną wersję : chusta nina & koko ?



solve
29-04-2008, 23:25
Witajcie!

Zupełnie przez przypadek stałam się posiadaczką chusty. Obejrzałam w necie filmik nt wiązania i wczoraj po raz pierwszy się omotałam :)

REWELACJA !

Mogłabym nosić małego całą dobę :D

ale właśnie przeżyłam małe rozczarowanie...

chusta, którą dostałam jest firmy Nina & Koko ( z Holandii)
skład materiału: 50% bawełna, 50% akryl.

Na stronie oppamamy przeczytałam, że w składzie materiału powinno być nie więcej niż 5% domieszki elastycznej więc chyba moja chusta się nie nadaje... :(

wściekła jestem, bo raczej innej nie kupię, po prostu mnie nie stać...

Dziewczyny napiszcie, co o tej mojej nieszczęsnej chuście sądzicie

pozdrawiam

Kasia

ithilhin
30-04-2008, 07:57
masz po prosru chuste elastyczna.
ile ma Twoje dziecko? bo do powiedzmu 10 kilogramow takie chusty sa bardzo ok :-) wada jest tylko jede nsposob wiazania chusty i trzy warstwy, ktore moga nieco grzac.
zawsze mozesz sprzedac na jakiem allegro czy ebayu swoja chuste i kupic inna :-)

mart
30-04-2008, 08:17
nie jestem specem, bo nie używałam elastyka ale sposobów wiązań jest więcej niż jeden - poza kieszonką z panelem na wierzchu widziałam jeszcze wiązanie na biodrze. a pewnie jest i więcej.

Kanga
30-04-2008, 08:37
nie jestem specem, bo nie używałam elastyka ale sposobów wiązań jest więcej niż jeden - poza kieszonką z panelem na wierzchu widziałam jeszcze wiązanie na biodrze. a pewnie jest i więcej.

na biodrze w elastycznej??
imho to raczej nienajszczęśliwsze rozwiązanie może byc przy cieższym dziecku

hanti
30-04-2008, 08:52
witamy na forum :)

jeśli t elastyk, zawsze możesz go sprzedać i kupić tkaną :D

mart
30-04-2008, 10:33
nie jestem specem, bo nie używałam elastyka ale sposobów wiązań jest więcej niż jeden - poza kieszonką z panelem na wierzchu widziałam jeszcze wiązanie na biodrze. a pewnie jest i więcej.

na biodrze w elastycznej??
imho to raczej nienajszczęśliwsze rozwiązanie może byc przy cieższym dziecku

był taki wątek z filmikiem na youtube - nie wyglądało to jakoś najgorzej a dzieć był sporawy. w wolnej chwili poszukam.

solve
30-04-2008, 11:47
więc się narazie nadaje :)
cieszę się
ale już zaczynam zbierać na coś lepszego :)

mój syn ma 3,5 miesiąca i waży 7 kg. Wiązałam go wg instrukcji na opakowaniu (są na nim cztery rodzaje wiązań)

http://images34.fotosik.pl/236/2b223306ea925df7.jpg

to moje drugie wiązanie

pozdrawiam