PDA

Zobacz pełną wersję : A które kieszonki i AIO najlepsze?



kammik
23-11-2009, 22:31
Bo coś bym sobie kupiła, ale nie wiem co. Na rzepy najchętniej, chociaż może czas napki wypróbować. AIO chętnie wypinane.
Pomóżta, dobre ludzie.

Foxy Lady
23-11-2009, 22:51
ja niezmiennie jestem fanką Fuzzi Bunz - po wypróbowaniu kilku innych, ale nie mam one size, tylko takie na rozmiar
bardzo wygodne, chłonne, super

nemhain
27-11-2009, 20:12
My używamy Close Parents i są super, w otulacz można włożyć wszystko jak wkładki schną.

morepig
27-11-2009, 20:41
Bo coś bym sobie kupiła, ale nie wiem co. Na rzepy najchętniej, chociaż może czas napki wypróbować. AIO chętnie wypinane.
Pomóżta, dobre ludzie.
ja kieszonki testowalam:
wonderoo, bum genius, baby kangas, fuzzy buns rozmiarowe i one size.
bardzo mi sie podobaja baby kangas ale najlepiej mi sie sprawdzaja niestety paskudne bum geniusy.
jak chcesz to Ci moge dołożyć jedno bg do paczki :)

Olapio
27-11-2009, 20:51
testowałam BG, Wonderoo, FB, TT, HH, Nature Babies, Naughty Babies, kieszonki yetty, miounico, Kushies, IB,

najlepsze pod wzgledem nieprzeciekania to Fuzzi bunz, Itti bitti, wonderoo i Tiny Tushies

natomiast z tych czterech wybieram FB bo IB sie ciezko zapina jak dla mnie, wonderoo jest wielkie, w TT wkladka jest gruba i przy zapieciu odstaje, natomiast FB rozmiarowe jak i onesize idealne, chociaz rozmiarowe to juz w ogole najlepsze :)

morepig
27-11-2009, 21:36
ale IB to nie kieszonki :P

Olapio
27-11-2009, 21:51
w temacie jest tez AIO, a IB AIO mam :)

poza tym tez pytanie o AIO wypinane a takie sa SIO ktore tez mam

morepig
27-11-2009, 21:52
aa, moj mozg przeczytal tylko kieszonki, he he

tamyk
27-11-2009, 23:39
Ja jestem wielką fanką BG, nie znoszę niczego na napy. Mam tez AIO z closeparent i jest rewelacyjna :)

green_naranja
28-11-2009, 00:36
jesli chodzi o AIO, to jako uzytkowniczka goraco polecam Real Easy.
uwazam ze to najlepsze dostepne AIO za cene nie powodujaca spazmow.
wklad konopiany jest przyszyty tylko z jednej strony, tak wiec mozna go do prania i suszenia wyjac z kieszonki (dynda sobie wtedy:) by szybciej sie wysuszyl. poza tym sa sliczne, a jak cos jest sliczne i praktyczne, to nic tylko sie cieszyc:)

IB mnie tak nie porwaly...bo sa tylko sliczne, za to malo praktyczne. juz lepiej sie sprawuja jako otulacze po odpieciu tych wkladow. ale tez nienajlepsze te oyulacze, bo za bardzo waskie i dopasowane...

Olapio
28-11-2009, 20:58
a skad masz real easy? podobaja mi sie, podobne do fuzzi bunz jesli chodzi o zapiecia

magdulinska
07-12-2009, 15:47
Ja też się dopiszę z moją ulubioną pieluszką. A mianowicie BG "organic" Moja córa ma wrażliwą pupę na polarek dla tego musi mieć wszystko co bawełniane. BG :organic" schną bardzo długo ale są niesamowicie chłonne, nie przeciekają i mega zgrabne no i kolory ładne ;-)
Ostanio kupiłam 3 pieluchy Close Parent - wersja bawełniana i jakoś dziwnie one mokną przy nóżkach. Normalnie warstwa nie przepuszczalna staje się mokra :hmm: ciekawe o co chodzi???

nemhain
13-12-2009, 16:26
CP sa z mikrofibry i z bambusem, a używasz 2 wkładek czy tylko jednej? Otulacz może zrobic sie lekko wilgotny jak zbyt długo nie zmieniasz wkładki., my tez uzywamy CP i jak za długo przytrzymam to mam właśnie wrażenie, że otulacz wilgotnieje.

ursus_arctos
13-12-2009, 16:36
ja jestem fanka Bum Geniusow- i kieszonek i AIO. AIO mam one size z organicznej bawelny i bardzo, bardzo lubie. Kieszonki tez one size i zdecydowanie w codziennym uzyciu.
lubie tez bardzo kieszonki od Yetty w kombinacji z wkladem blueberry, takiego: http://www.blueberrydiapers.com/products/inserts_and_doublers/oscombins
nie lubie fuzzi bunz (one size), uzywam czasami ale nie przepadam.
mam jeszcze AIO bambinex, ale strasznie nieforemne sa.

kammik
13-12-2009, 16:59
Bardzo Wam dziękuję :) Póki co stałam się fanką IB, uwielbiam, jedyne, które nie mokną w kroku po mocniejszym siknięciu.

monika999
10-01-2010, 13:21
Bardzo lubie nowe kieszonki PUL minkee uszyte przez Yette, jako jedyne wytrzymuja u nas noc, do tego swietnie sie ukladaja, idealnie dopasowuja, nie uciskaja nozek dziecka, co zdarzalo sie w pieluszkach Naughty Baby.
na drugim miejscu wsrod kieszonek wyroznilabym FuzziBunz one size-maja w srodku gumeczki , ktore mozna samemu regulowac, rozmiarowki wbrew pozorom gorzej wspolpracuja.
na trzecim- Bum Genius- chociaz nie przepadam za nimi, maja za krotkie rzepy.

wsrod AIO- najmilsze i najciekawsze sa Cushie Tushies i Itti Bitti.

pyriela
23-05-2013, 22:41
podbijam temat. która kieszonka godna polecenia??