PDA

Zobacz pełną wersję : taka duża i każe się nosić!!



agar72
21-11-2009, 02:17
Z takim komentarzem zaczepiła mnie dziś baba na ulicy! Zgłupiałam. Ona to powiedziała do Naduni, by ją zawstydzić. Wiecie, jak to babcie zawstdzają ;). Naduśkę miałam w kieszonce, bo uznałam, że akurat na dziś tak mi najwygodniej. Młoda oczywiście z tych słów nic sobie nie zrobiła. Przeciwnie- nie wiedząc o co chodzi promiennie do BABY się uśmiechnęła.
A ja... gorąco, goręcej, pocę się z nerwów, bo mnie wk...a (dobrze wychowana jestem i starszym się nie przeciwstawiam :hide:- taka nieasertwna jestem :( , i chcę babie przywalić. Jednak jako, że z natury jestem bardzo grzeczna odpowiadam tylko skromnie: ale ona ma dopiero 15 miesięcy".
Baby! No kurka wodna, czy wyobrażacie sobie zakupy w warzywniaku, spożywczym, mięsnym z młodą tuptającą 15-miesięczniaczką???

dankin-82
21-11-2009, 09:02
nie przejmuj się, tylko uśmiechnij się w takich sytuacjach, pewnie nie pierwszy i nie ostatni ktoś Cię zaczepi:) nie ma sensu reagowanie "agresywnie" na takie zaczepki, może babka nie wiedziała co ma zagadac a był ciekawa;-) Ja mówię że się kochamy więc nosimy:lol:
A dla pocieszenia mogę Ci napisac że noszę swoją starszą która ma 31 miesięcy, choc noszenie młodszej wzbudza emocje u innych w drugą stronę :cool:

Mayka1981
21-11-2009, 10:16
Spokojnie, trzeba było powiedzieć - to nie ona nie każe, to ja ja zmuszam :twisted:

kammik
21-11-2009, 10:20
Taka duża i się odzywa niepytana :)

stokrotka.a
21-11-2009, 10:22
Spokojnie, trzeba było powiedzieć - to nie ona nie każe, to ja ja zmuszam :twisted:
:lol:

ninuczka
21-11-2009, 11:03
Ja kiedyś w takiej sytuacji odpowiedziałam do mojej córki przy babie: "Nie słuchaj obcych bab, kochanie, tylko mamusi - ja bardzo chcę Cię nosić". Baba się zmyła.

sylvetta
21-11-2009, 11:39
Trza było walić z półobrotu:twisted: Nie przejmuj się. Mi pani w ciuchlandzie powiedziała ze dziecka nie szanuję... (bo moja z kolei za młoda, hehe);-)

Jasnie Pani :)
21-11-2009, 11:40
Spokojnie, trzeba było powiedzieć - to nie ona nie każe, to ja ja zmuszam :twisted:
to samo mialam napisac ;)

dankin-82
21-11-2009, 11:50
Spokojnie, trzeba było powiedzieć - to nie ona nie każe, to ja ja zmuszam :twisted:


lub że ma kare:hide: i związana jest dopóki się nie uspokoi :cool:

b.szczelna
21-11-2009, 12:27
a ja juz mam dosc serdecznie i sie w twarz smieje.nie usmiecham sie-smieje.kieeedys tym wszystkim ludziom bedzie wkoncu głupio, jak juz ODKRYJĄ a raczej o wielka tv przed nimi odkryje o co cho w tym temacie;)

AMK
21-11-2009, 19:45
No to jak 15 miesięczne dziecko jest za duże na noszenia, to ja odpadam..
Nie przejmuj się i następnym razem zareaguj w sposób, który przynosi Ci ulgę i tyle.
Swoją drogą jestem ciekawa własnej reakcji, jak kiedyś dostanę porcję dobrych rad w złośliwym tonie.