PDA

Zobacz pełną wersję : mój chłop - 100% macho - zachustowawszy



sylvetta
19-11-2009, 17:32
Kupiłam mu u Janis Joplin 5 metrów czarnucha - elastycznego. I wczoraj dojrzał do tej decyzji. Motał sam - nie chciałam mu matkowac coby sie nie zraził - może i wyszło troche za nisko ale powiedział, ze noszenie jest zajebiste i , ze bedzie nosił. Oczywiscie padły tez teksty , czy się Blanka nie udusi, a także, że jak wkleje jego foty na chustoforum to rozwód.
SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW zwyciezyła - ryzykując samotne macierzyństwo, przedstawiam Wam mojego CHŁOPA i 5 metrów czarnucha!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/742a880a4f3efb49.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6daa0c33ef22b95d.html

Kocham ich kurde:mrgreen:

p.s. po obejrzeniu wczoraj foty nr 1 zmienilismy firanke - bo maz powiedział, ze obora....chuyba troche tak, haha

britta
19-11-2009, 17:35
super
zeby moj sie kiedys dal zamotac...

MartaS
19-11-2009, 17:37
Och, zazdroszczę zachustowanego męża. Ja za nic mojego przekonać nie mogę...

sylvetta
19-11-2009, 17:40
trzeba ich zmusic, zeby choc raz spróbowali....:twisted:a potem juz sie nie wywiną!!!

ane
19-11-2009, 17:46
o, a zdjęcie z kotem na pierwszym planie też będzie? :lol:
znaczy się mąż zachustowany super! :lol:

a poważnie, to jak się miał nie przekonać, skoro córka na niego tak cudnie spogląda? bosko wyglądają.

dorulka
19-11-2009, 17:53
Mój do manduki sie przekonał:-)

annya
19-11-2009, 18:03
Gratuluję!!!
Mój niestety niechustowy.
Nie wie chłop co traci:duh:.

sylvetta
19-11-2009, 18:06
o, a zdjęcie z kotem na pierwszym planie też będzie? :lol:
znaczy się mąż zachustowany super! :lol:

a poważnie, to jak się miał nie przekonać, skoro córka na niego tak cudnie spogląda? bosko wyglądają.

o kurde, nawet nie wiedziałam ze sie ten smierdziel załapał:lol:

JJ
19-11-2009, 18:10
Kupiłam mu u Janis Joplin 5 metrów czarnucha - elastycznego. I wczoraj dojrzał do tej decyzji. Motał sam - nie chciałam mu matkowac coby sie nie zraził - może i wyszło troche za nisko ale powiedział, ze noszenie jest zajebiste i , ze bedzie nosił. Oczywiscie padły tez teksty , czy się Blanka nie udusi, a także, że jak wkleje jego foty na chustoforum to rozwód.
SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW zwyciezyła - ryzykując samotne macierzyństwo, przedstawiam Wam mojego CHŁOPA i 5 metrów czarnucha!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/742a880a4f3efb49.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6daa0c33ef22b95d.html

Kocham ich kurde:mrgreen:

p.s. po obejrzeniu wczoraj foty nr 1 zmienilismy firanke - bo maz powiedział, ze obora....chuyba troche tak, haha

po 1 . kocham Twoje posty :heart: ... zawsze sie przy nich usmieje albo przynajmniej usmiecham
po 2 . ciesze sie ze elastyczek mezowi przypasowal
po 3 . na pierwszej fotcce gdyby Twoj malzonek schowal nogi i glowke Blance pod chuste wygladal by jak prawdziwy facet w ciazy :poke:
po 4. nie mow mu ze jest przystojniak i kilka kolezanek forumowych pewnie mi przytaknie bo jeszcze gotow sie nam na forum zalogowac :ninja:
po 5 . :applause::applause::applause::applause::applause: dla taty

sylvetta
19-11-2009, 18:41
dzieki Janis!!!:D\
Nie pokaże mu tych komplementów, bo sie chłopak starać przestanie. :twisted:

ewadbr
19-11-2009, 18:47
Super !! :D
Cudny chustotata :applause:

matka.kobitka
19-11-2009, 19:06
Mój do manduki sie przekonał:-)

u mnie to samo, ani "męska" chusta, ani MT nie przekonały mojego małża, dopiero manduca sie przyjęła:
- Fajna, wygląda prawie jak plecak :)

mmadzik
19-11-2009, 19:15
p.s. po obejrzeniu wczoraj foty nr 1 zmienilismy firanke - bo maz powiedział, ze obora....chuyba troche tak, haha

Padłam... :lool::lool::lool:

AMK
19-11-2009, 19:42
Ale Ci zazdroszczę. Mój 2 razy zamotany i nie załapał :cryy: 4 metry szmaty go przerastają.
Wielkie brawa dla Tatuśka:applause:

Guest
19-11-2009, 19:50
sylvetta ja nie ryzykowałam samotnego macierzyństwa - po cichu się cieszę że nosi, choć tylko 2x lub w kółkowej ale wszystkiego mieć nie mozna :)

na mieście uważaj, bo anielskie spojrzenia wyłapywałam zazdrośnie a w markecie mój mąż wielokrotnie był proszony o sięgnięcie ( nie nie dlatego że ma ponad 190 cm) czegoś tam z półki wysokiej tylko ,że dziecię tatko nosi i takie to ......oooooooo słodkie
normalnie nie wypuszczać na miasto samotnie bo podryw na chustotatę będzie

pisałam to ja "niezazdrosna" żonka z 8 letnim stażem ;-);-)

ps ślicznie ślicznie

GoKa
19-11-2009, 20:48
Super!!!!
Mój raz dał się zamotać,po czym stwierdził,że się dusi i to my-kobiety mamy brzuszny typ oddychania i dlatego nosimy;-)Stwierdził,że idea chustowania to świetna sprawa,ale On poczeka,aż młodą na plecy będzie można wpakować.

lilka_l
19-11-2009, 21:37
na mieście uważaj, bo anielskie spojrzenia wyłapywałam zazdrośnie a w markecie mój mąż wielokrotnie był proszony o sięgnięcie ( nie nie dlatego że ma ponad 190 cm) czegoś tam z półki wysokiej tylko ,że dziecię tatko nosi i takie to ......oooooooo słodkie
normalnie nie wypuszczać na miasto samotnie bo podryw na chustotatę będzie

pisałam to ja "niezazdrosna" żonka z 8 letnim stażem ;-);-)

ps ślicznie ślicznie
O to to. Czemu ja nie wzbudzam takich sensacji w mięsnym kiedy chabaninę kupuję a mój M jak najbardziej? I co najgorsze na te wszystkie słodziuchne uśmiechy zdaża mu się odpowiedzieć. Z oka spuścić nie można, że nie wspomnę o smyczy!
Ja firanek nie mam dzięki temu omijaja mnie niespodziewane wizyty. Niedawno się dowiedziałam, w zaufaniu oczywiście od osób trzecich że ktoś tam do nas chciał wpaść nawet pod dzwi przyszli ale firanek nie zobaczyli to swierdzili że pustostan:lool::bliss:
Gratulacje oczywiście

roziii
19-11-2009, 22:33
cudny widok !!!:applause::applause::applause::applause::applau se:
pocichutku tu sie podłączę i pochwale , że mój tez zamotał sie z Szymonem ,ale w biel girasola

neverendingstory
19-11-2009, 23:46
gratulacje chustochłopa:applause: tak to z nimi jest, ciężko namówić na pierwszy raz, a jak już się zamotają to ich normalnie rozmotać ciężko (mój przynajmniej tak ma) :mrgreen:

rangiroa
19-11-2009, 23:55
to moj M bardzo chustowy uwielbia nosic Weronie i jako pierwszy ja zachustowal:D

gyokuro
20-11-2009, 00:06
No, pięknie, pięknie! A jaki napuszony, z dumy mało nie pęknie! Niech nosi na zdrowie!:applause::applause::applause::applause::a pplause:

PS. A kuwetę taką to my tez mamy dla naszych śmierdzieli... :hide:

kubutkowa
20-11-2009, 01:39
po 1 . kocham Twoje posty :heart: ... zawsze sie przy nich usmieje albo przynajmniej usmiecham
po 2 . ciesze sie ze elastyczek mezowi przypasowal
po 3 . na pierwszej fotcce gdyby Twoj malzonek schowal nogi i glowke Blance pod chuste wygladal by jak prawdziwy facet w ciazy :poke:
po 4. nie mow mu ze jest przystojniak i kilka kolezanek forumowych pewnie mi przytaknie bo jeszcze gotow sie nam na forum zalogowac :ninja:
po 5 . :applause::applause::applause::applause::applause: dla taty


zgadzam sie ,zawsze sie usmieje...komentarz dot zasłony... :applause:
a maz super oby tak dalej!

roneczka
20-11-2009, 01:40
Gratulację dla chustowego tatusia. No i dla Ciebie za zmobilizowanie do tej akcji.
A firanki nie były takie tragiczne, słowo!
Niektorzy nie mają wgóle, słowo!