PDA

Zobacz pełną wersję : ergo baby bjorn // tematy połączone



v
19-11-2009, 00:52
http://www.allegro.pl/item820278134_babybjorn_comfort_nosidlo_ergonomicz ne_baby_bjorn.html

widzieliscie?

petisu
19-11-2009, 00:54
No wyraźnie idzie na lepsze. (chociaz zdjecie przoem do świata nadal jest ;))

Dagmara
19-11-2009, 00:55
(chociaz zdjecie przoem do świata nadal jest ;))


No właśnie i na tym przodem dziecko już zwisa...

Ania z Tulikowa
19-11-2009, 01:13
Zdjęcie przodem oczywiście powala, to chyba jeszcze ta starsza wersja :?
Nowa zmodyfikowana wersja według mnie super dla dziecka w wieku tego z pierwszej foty, z kolejnej już za wąski panel. Co tu dużo gadać, mają zawaliste klamry i inne bajery, rozwiązanie z kapturkiem też pierwsza liga.
Jakby zrobili taki w nieco większym rozmiarze, myślę że zrobiliby furorę na rynku ergonomików, no może gdyby cena była nieco niższa :lol:

brikola
19-11-2009, 01:35
:omg: nooo...to chyba dobrze :)

v
19-11-2009, 01:37
No właśnie i na tym przodem dziecko już zwisa...

z opisu aukcji:

Możliwość noszenia dziecka zwróconego przodem do świata (tylko z normalnym rozstawem nóżek)


normalnym ;)

kamilcia.xt
19-11-2009, 14:53
:applause:
wiedziałam że się w końcu nawrócą!

..no częściowo, bo przodem wciąż można w tym ergo, ale trudno się dziwić że całkiem nie zmieniają strategii, bo w ten sposób zakwestionowaliby wszystko co do tej pory promowali i straciliby wiarygodność u dotychczasowych klientów

tysia
19-11-2009, 14:55
Ale cena...:ninja:

Kanga
19-11-2009, 15:06
nie na darmo się w trageschule konsultowali ;)

Tinta
19-11-2009, 15:27
Ale ta cena to z kosmosu :eek:
I jakoś nisko to dziecko... I w sumie mi się nie podoba.
Ale robią postępy :p

ursus_arctos
19-11-2009, 15:30
no wszystko fajnie, tylko czemu tego produktu nie ma na stronie BabyBjörn? normalne wisiadla tam sa, tylko z bawelny organicznej...
ale jesli to faktycznie BB to po prostu :applause::applause::applause::applause:
moze za pare lat nie bedzie wisiadel?

kammik
19-11-2009, 18:10
A za parę lat na forum będą wątki "nowe limitki BB, cudo!" :D :D :D

Jazzoo
19-11-2009, 22:16
no wszystko fajnie, tylko czemu tego produktu nie ma na stronie BabyBjörn? normalne wisiadla tam sa, tylko z bawelny organicznej...


Jest na strone babybjörn ale tylko na wersji szwedzkiej:

http://www.babybjorn.com/sv/Svenska/produkter/Mobility/BABYBJORN-Comfort-Carrier/

roziii
19-11-2009, 22:20
wow, fajne :-)
Ku lepszemu idzie, ale zdjęcie przodem to jakieś inne nosidło

Mayka1981
19-11-2009, 23:57
cena:omg::omg::omg:

A na fotce przodem do świata dzieciak śliniak ma gigantyczny - toż to mało elegancko wygląda:ninja:

A hasło o normalnym" rozstawie nóżek... Tja...:roll:

Linda
20-11-2009, 00:48
A cene to maja jak z ksiezyca:twisted:

roneczka
20-11-2009, 01:59
Przyjrzałam sie i rzeczywiście nosidło na fotce, gdzie dziecko przodem do świata, jest zupełnie innym nosidłem. Zupełnie inaczej jest wyprofilowane w kroczku i znacznie węższe i takie wisidłowante ma wycięcie.
I teraz pytanie o które nosidło chodzi. Bo jak o pierwsze to byc może mamy do czynienie z ergonomikiem, w którym siłą żeczy nie da sie nosić przodem do świata, a to zdjęcie innego nosidła poprostu jest wstawione jako chwyt reklamowyt.
Ale i tak drogo i dla starszaka za wąsko w kroczku :-(((

roneczka
20-11-2009, 02:04
Dopatrzyłam sie na szwedzkiej stronie, że jest to zwykłe wisidło i dodatkowo jest taka nakładka dopinana, coby rozszerzyć nóżki w kroku :-(((
Buuuuu.....

ursus_arctos
20-11-2009, 09:01
Jest na strone babybjörn ale tylko na wersji szwedzkiej:

http://www.babybjorn.com/sv/Svenska/produkter/Mobility/BABYBJORN-Comfort-Carrier/

a no, jest. dzieki! czyli to jest (w sumie) wisiadlo z mozliwoscia dodania szerszego panela. na tej szwedzkiej stronie jest pdf z dokladna instrukcja i wynika mi z niej (kurcze, trzeba bylo sie do szwedzkiego przylozyc jak byla szansa, a nie tylko skål), ze ta "uprzez" dalej odgradza rodzica od dziecka. no ale juz sam fakt, ze jest ta nakladka ergo to naprawde spory postep. w sumie to nie moga przeciez wypuscic tak od razu nosidla stricte ergo i napisac o jego zaletach- straciliby twarz, bo dyskredytowaliby to co pisali wczesniej. mam taka nadzieje cicha, ze to bedzie taki model "przejsciowy" i za pare lat wypuszcza prawdziwe ergo. a potem przestana robic wisiadla :) a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze BB jest liderem na rynku i teraz mniejsi producenci zaczna ich nasladowac. idzie ku dobremu! :thumbs up:

Mania74
24-11-2009, 11:24
Ja chciałam kiedyś kupić BB to poprzednie-sztywne. Już pomijając, że dziecko jak wiecie sztywno i beznadziejnie, to tylko mój mąż jako tako w tym wyglądał. Kiedy karmiłam gabaryty na górze kompletnie przeszkadzały nawet w założeniu tego na siebie. Ciekawe jak to nosidło zachowuje się w realu? Bo wyraźnie jest miększe

dagis
25-11-2009, 10:03
pomijajac juz wszystko inne wydaje mi sie, ze ten "normalny rozstaw nozek" to znaczy tyle, ze bez tej wkladki, ktora czyni je "ergonomicznym" - to nosidlo :)

zorro-nie-matka
26-11-2009, 00:35
Cena kosmiczna.
Ten śliniak w wersji przodem przerażający. Moje dziecko wpadłoby w szał.

Nata
16-01-2010, 14:50
Jestem bardzo ciekawa jakie wrażenia z noszenia?Ktos próbował? Widziałam tylko zdjęcia, panel wydaje się dosc waski...

qqrq5
16-01-2010, 14:55
no i cena odstraszajaca :(

Nata
16-01-2010, 14:58
no i cena odstraszajaca :(


nawet o tym nie piszę...:frown

panthera
16-01-2010, 16:10
hej.
macałam to nosidło...to nie jest typowy ergonomik - ma taka wkładke zeby była pozycja żabki (ale mozna ja wyjac i będzie wisiadło)
ponadto dziecko nie całe przy ciele rodzica jakiś materiał tam przechodzi - mniej niz w typowych ale jest, no i ono jest troche usztywniane - tez mniej niz wiekszość wisiadeł, ale bardziej niz np manduca... - no i w tej pozycji przodem i z boku dziecie wisi niżej niz w chuscie (przynajmniej moje)
macałam u znajomej która kupiła na allegro. no chyba ze jest jeszcze jakaś nowsza wersja.ale to w opisie miałao ze najnowsze.
mimo wszystko myslę że jest to lepsze nosidło niz wiekszośc typowych, ale za ta cena można kupic przeciez duzo lepsz ergo...

Nata
19-01-2010, 17:55
hej.
macałam to nosidło...to nie jest typowy ergonomik - ma taka wkładke zeby była pozycja żabki (ale mozna ja wyjac i będzie wisiadło)
ponadto dziecko nie całe przy ciele rodzica jakiś materiał tam przechodzi - mniej niz w typowych ale jest, no i ono jest troche usztywniane - tez mniej niz wiekszość wisiadeł, ale bardziej niz np manduca... - no i w tej pozycji przodem i z boku dziecie wisi niżej niz w chuscie (przynajmniej moje)
macałam u znajomej która kupiła na allegro. no chyba ze jest jeszcze jakaś nowsza wersja.ale to w opisie miałao ze najnowsze.
mimo wszystko myslę że jest to lepsze nosidło niz wiekszośc typowych, ale za ta cena można kupic przeciez duzo lepsz ergo...


dziekuje Ci,panthera,za odpowiedz. Tak sobie pomyslałam,ze chyba nic to fajnego i nie warte tej ceny.

mart
06-04-2010, 08:56
to jak - ergonomicznie mniej czy bardziej? ktos to macał?
bo pieluszkarnia chyba zaufała: http://www.pieluszkarnia.pl/cat-pol-1214554189-NOSIDELKA-ERGONOMICZNE-BabyBjorn.html

Biedronka
06-04-2010, 09:20
bardziej niz mniej

widziałam i oglądalam to nosidło przy okazji zamówienia go dla klientki .Jest miekkie ,dobrze ma dopasowany panel z regulacją .Rozstaw nóżek zachowany .Producent podaje że mozna nosic przodem do świata .Nie zgodziłam sie na umieszczenie tej info na naszej stronie bo sama w zyciu bym nie wsadziłła tak malucha .
Mysle że jest wielu rodziców którzy wiezą w baby bjorna .Uważam ze lepiej jak by sobie kupili takiego bjorna niz klasycznego tylko z wąziutkimi majteczkami .
Nie mamy ich na stanie w magazynie bo uwazam ze np. beco , bondolino i inne są lepciejsze ;) ....ale są rodzice którzy przekonani sa do firmy stąd możliwość specjalnego zamówienia .
Mysle dziewczyny że idzie ku dobremu z tymi bjornami . Napewno dało dużo to ze skonsultowali sie własnie tak jak Aga psize z Trageschule

mart
06-04-2010, 09:25
Biedronko, a co z dolną granicą wieku? co ze sztywnym panelem, który się nie dopasowuje do dziecka? czy dziecko też "lata" w tym na boki jak w wisiadle? sprzączki nadal między dzieckiem a rodzicem?
dopytuję, bo nie miałam w rękach... a ciekawość mnie zżera

słoneczny_blask
06-04-2010, 09:46
to jak - ergonomicznie mniej czy bardziej? ktos to macał?
bo pieluszkarnia chyba zaufała: http://www.pieluszkarnia.pl/cat-pol-1214554189-NOSIDELKA-ERGONOMICZNE-BabyBjorn.html
Ja. Myślałam, że gdzieś na forum opisałam wrażenia. Byłam zachwycona, bo do żadnego nosidła nie wkładało mi się dziecka tak prosto. (Muszę gdzieś dorwać zdjęcia producenta, żeby sobie przypomnieć na jakiej zasadzie to było i opisać lepiej). Niby między mną a Tymkiem była warstwa materiału, ale i tak był fajnie przytulony. Kolanka dziecka nie były na wysokości pępka, ale jednak nóżki fajnie szeroko ułożone. Panel od kolanka do kolanka, mi na plecach też wygodnie, ale to wszystko do czasu ... Baby bjorn to ciągle klasyczne WISIADŁO z krótka możliwością noszenia prawidłowo gdy dziecko ma już wystarczająco szeroki rozstaw kolan, żeby do WISIADŁA dopiąć szerszy panel, a nie jest jeszcze na tyle wysokie, żeby trzeba było odpiąć "śliniak", który zacznie wbijać się w ramiona. Z odpiętym "śliniakiem" wg. producenta (inaczej prawdopodobnie przy tej konstrukcji nie byłoby bezpiecznie) nosi się tylko przodem do świata. W ergo baby bjorn nie ma też możliwości noszenia dziecka na plecach.
Podsumowując: Najlepsze WISIADŁO baby bjorn, bo z możliwością krótkiego prawidłowego noszenia i jednocześnie najdroższe nosidło ergonomiczne świata, bo za miesiąc noszenia dziecka wychodzi pewnie coś koło 200zł.

Mika
06-04-2010, 09:55
no ja nosiłam (bo chusty nie umiałam zamotać a to było łatwe) nosiłam od urodzenia, dobrze się układała, nożki faktycznie dobrze rozstawione ale jak mam teraz porównanie z chustą to takie nosidło max do 3 miesiąca później dziecko za duże jest i "wisi" a nie siedzi.

słoneczny_blask
06-04-2010, 10:07
Noworodka w leciutko usztywnione wisiadło? :( Dla takiego małego nie da się z tego zrobić ergo.

Mika
06-04-2010, 10:22
nie no źle napisałam, na poczatku chusta kieszonka, potem gdzieś w 1 miesiącu właśnei to nosidło. Nie zachęcam nie zachwalam, zdecydowanie lepsza chusta , zresztą tyle błędów popelniłam w tym nosidle że mi wstyd:hide:

Nata
14-06-2010, 16:02
Któras z chustomam miała? Pisałam kiedys,ale raczej bez odzewu. Niedawno kolezanka sobie kupiła i jest megazadowolona. Nie spodobały jej sie chusty ani mei taie i denerwowało ja,ze mała chce sie odwracac. Nie chciała wisiadła,wiec kupiła tego babbybjorna. Nosi dziecko przodem. Podobno i mama i dziecko sa megazadowolone. KOlezanka chwali tez perfekcyjne wykonanie.

Jestem ciekawa opinni chustomam z doświadczeniem. Widziałam tylko na zdjeciu na allegro. Wygladaje fajnie. Panel wydaje sie waski i chyba jest taka koszulka jak w beco. Wykonanie super. Oprócz scootababy chyba zadne z nosideł nie jest tak wykonane.

Tu jest:
http://www.allegro.pl/item1071872488.html

Kaś
04-07-2010, 23:38
Witaj :-)

Ja mam dla Męża (bo Mu w chuście nie wygodnie :duh:) i cały czas się zastanwiam czy ono napewno jest w 100 proc. takie jak inne ergonomiki, bo nie miałam z innymi do czynienia. Wykonane jest super, wygodne też, nosimy tylko przodem do siebie, nóżki w przeciwieństwie do innych babybjornów są bardzo szeroko rozstawione - tak jak w chuście, z minusów nie można nosić na plecach.

pozdrawiam

ewadbr
04-07-2010, 23:45
to nadal wisiadło...

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?24846-czy-ktos-pr%C3%B3bowa%C5%82-babybjorn-ergonomiczny&highlight=bb+ergonomik

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?21817-ergo-baby-bjorn&highlight=bjorn

paskowka
05-07-2010, 08:15
Noszenie przodem do świata nie jest ergonomiczne, nawet w nosidle ergonomicznym czy chuście. Nóżki zawsze będa wisieć, a plecki nigdy nie będą zaokrągląne w literke C. I nie da sie zrobic żaby.

A poza tym, ja myslałam, że Manduca jest droga, no ale jak widac się myliłam:D

Luthienna
05-07-2010, 08:30
skoro nie mozna nosić na plecach - to na nic mi takie nosidło :) Szkoda finansu ;)

Kaś
05-07-2010, 08:48
No więc właśnie mój plan jest taki żeby je sprzedać jakiemuś wielbicielowi nosideł i kupić dla Męża Manducę, albo innego ergonomika. Chociaż i tak noszę głównie ja w chustach oczywiście :-)

słoneczny_blask
05-07-2010, 20:09
Witaj :-)

Ja mam dla Męża (bo Mu w chuście nie wygodnie :duh:) i cały czas się zastanwiam czy ono napewno jest w 100 proc. takie jak inne ergonomiki, bo nie miałam z innymi do czynienia. Wykonane jest super, wygodne też, nosimy tylko przodem do siebie, nóżki w przeciwieństwie do innych babybjornów są bardzo szeroko rozstawione - tak jak w chuście, z minusów nie można nosić na plecach.

pozdrawiam
Jak pisałam - Tymka w to wsadziłam. Żabka nie idealna, bo kolanka nie były aż na wysokości pępka. Możnaby to nosidło polecić, gdyby nowe kosztowało poniżej 200zł.

h_annah
05-07-2010, 21:57
Wlasnie wygralam takie i zabieram sie do wystawienia na allegro, tylko fotek mi sie nie chce robic...;) ciekawe za ile pojdzie...?

rrkwiatki
17-08-2011, 18:05
Kupiłam niedrogo i przetestuje .Dziewczyny jak tylko dojdzie wsadze fotki i same ocenicie.Ja też jestem zrażona wisiadłami ale chcę je przetestować osobiście