PDA

Zobacz pełną wersję : Hurra! Wreszcie na forum!



zielanka
27-04-2008, 00:22
Witajcie, Chustomaniacy! Właśnie się zarejestrowałam i z radością "biegam" po forum i zaglądam w miejsca gdzie do tej pory nie miałam dostępu. Mam na imię Ania, mam 28 lat i córcię Hanię, która właśnie dzisiaj kończy 3 miesiące. Motamy się od niedawna, bo noszenia małej w Bebelulu nie liczę. Choć w zasadzie firmie Bebelulu jestem wdzięczna za to, że w ogóle poznałam możliwość przemieszczania się z dzieckiem inaczej niż w wózku. Lulu kupiłam będąc jeszcze w ciąży i myślałam,że to szczyt wygody... Fakt, nie wszystko mi w niej "pasowało" ale byłam pewna, że tak to już ma być.... Aż do momentu gdy przez przypadek trafiłam na to WSPANIAŁE forum. No i... Wpadłam TOTALNIE!! Najpierw zaczytywałam się w Waszych postach, siedziałam po nocach szukając informacji o wiązankach, potem dowiedziałam się że w Lublinie właśnie organizuje się grupa prężnych chustomamuś pod szyldem "Podushkowiec". Poszłam na spotkanie i... wiedziałam, że jestem już zarażona tym wirusem kompletnie i się od niego nie uwolnię!! Potem było szukanie Tej Pierwszej Chusty, wiązanki śniły mi się po nocach, a mąż coraz bardziej tracił cierpliwość na tą moją nową manię :-) No i MAM! Przyszła do mnie 3 dni temu, moja zieloniutka NATI TOSCANIA I od razu zawładnęła sercem moim, mojej córci i uwaga...męża! Teraz we trójkę "uczymy się" jej i z niecierpliwością czekamy na warsztaty w Lublinie, żeby nauczyć się wszystkich wiązań i w pełni cieszyć się z chustowania!

Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia, mam nadzieję częstego, na forum!

alhana
27-04-2008, 08:15
Witam:)
I z niecierpliwoscia czekam na zdjecia:)
Milego chustowania:)

Nymphadora
27-04-2008, 09:08
Witaj!
Poczekaj az napiszesz wiecej postow i jeszcze wiecej drzwi Ci sie otworzy, to jeszcze bardziej wpadniesz!!! :lol:

landa
27-04-2008, 10:05
Witaj!!!
Miłego rodzinnego chustowania :D
Forum wciąga, a chusty nadal będą Ci się śnic po nocach :wink:

polah
27-04-2008, 12:40
Witaj!!!

Witaj!
Poczekaj az napiszesz wiecej postow i jeszcze wiecej drzwi Ci sie otworzy, to jeszcze bardziej wpadniesz!!! :lol:
Święta prawda!!!! :)

mayetschka
27-04-2008, 14:29
oj... jak miło że kolejna zachustowana rodzinka z takim entuzjazmem wpadła :) miłego motania :)

Vega
27-04-2008, 15:51
Witajcie na forum i w zakręconym świecie chustomam :)

agata_t
27-04-2008, 16:00
witaj :D

Ania Bober
28-04-2008, 15:00
Witaj na forum! Ja też dopiero zaczynam i właśnie dziś kupiłam moją pierwszą chustę :D A jeszcze pewnie z miesiąc muszę czekać na mojego maluszka :roll:

polaquinha
28-04-2008, 15:11
Witamy z równą radością :D

lidka
28-04-2008, 17:18
Witaj :welcome:

grimma
28-04-2008, 18:33
witamy:)

czukczynska
28-04-2008, 21:44
Cóż za entuzjazm :D
Witaj i uważaj -chustonoszenie wciąga!!