PDA

Zobacz pełną wersję : jak teraz ubieracie pod chuste?



agatka_1979
25-04-2008, 15:21
wiosna, temp 17-20st? ubierac rajstopki i spodenki? u gory nie mam tego problemu, bo w kieszonce to mozna 1 warstwe albo i nawet 3 jak zimniej... ale wlasnie sie zastanawiam co z nozkami...

polaquinha
25-04-2008, 15:25
juz jakis czas temu zrezygnowałam ze spodenek na rzecz samych rajstopek +ciepłe geterki.

7kate007
25-04-2008, 15:26
tez wlasnie mialam zapytac, tyle ze ja Chustonowka mam problem zarowno z ubieraniem gory jak i dolu ;) Dziewczyny, poradzcie jak ubierac dzieci jak pogoda tak piekna jak dzisiaj.

mart
25-04-2008, 15:27
spodenki+skarpetki.
ja wogóle nie zakładam madzi rajstopek.
dziś świeciła czasem gołymi łydkami, bo założyłam za krótkie spodnie - szkoda że nie widziałyście wzroku mam na placu zabaw.... :roll:

polaquinha
25-04-2008, 15:48
juz jakis czas temu zrezygnowałam ze spodenek na rzecz samych rajstopek +ciepłe geterki.

ojej źle się wyraziłam tzn to była opcja zimowa. Poza tym te biedne jajeczka! pielucha, rajstopki, spodenki, MT!!

Teraz to oczywiscie spodenki +skarpetki :lol:

Mart, a jak znaleźć takie spodenki co nie są za krotkie w chuście? :lol:

polah
25-04-2008, 15:51
Gdy wybieralismy się na spacer, podniosłam Wojtusia z kocyka i wsadziłam do chusty, miał na sobie: body z długim rękawem, spodenki i skarpetki. Do tego cieniutka czapeczka, bo mały nie lubi, gdy ma poły chusty na główce. Po powrocie: ciepłe stópki, sucha głowa - działa!!! :)

mart
25-04-2008, 15:58
Mart, a jak znaleźć takie spodenki co nie są za krotkie w chuście? :lol:

kupić na wyrost :wink: :wink: :wink: :wink:

swebe
25-04-2008, 17:25
ja matka wyrodna i niedoswiadczona z wlasnej winy mialam dzis totalna awarie w chuscie wlasnie z powodu ubrania. body na ramiaczka, bawelniana bluzka z dlugim i jej jeszcze przywalilam grubo pleciony sweter i cieple skarpy. no i mialam... wyladowalam w sklepie z ciazowymi ubraniami z niemogaca zasnac histeria na szybko rozbierana, tulona, karmiona itp... panie w sklepie super pomocne i chwalace chusty a ja i tak czulam sie zle.:hide:
najgorsze oprocz rozdzierajacego wycia byly te wszystkie zmartwione panie pod piecdziesiatke co mi wysylaly nienawistne spojrzenia :evil:
nie dosc, ze sie wszystkie zawsze gapia to imm pewnie dalam zywy argument anty chustowy...

Lulka
25-04-2008, 18:04
swebe przeciez to wiadome ze meczysz biedna hele :twisted: :twisted: :twisted:
niedobra ty!!!

Elgur
25-04-2008, 18:51
Dziś Maciupek był ubrany: w bodziaka z długim rękawem, śpiochy, skarpetki i czapeczkę. Było mu tak w sam raz, ale domagał się uwolnienia rączek z pojedynczego x, a na to było troszkę chłodnawo. Na słońcu rączki mu wyjmowałam, a w cieniu chowałam :)

Zuzia
25-04-2008, 18:55
Ja ubieram spodenki i skarpetki a do kieszeni zabieram babylegsy ( z podkolanówek :-)) jakby było chłodno w łydki to zakładam i już.

Na góre koszulkę i bluzę albo wiatrówkę, jak ciepło to zdejmuję i przewieszam przez chustę w pasie :-)

april
25-04-2008, 19:07
hmmmmmmmm kurczę i maluchom ciepło w stopy? Moja Mania to chyba zmarźluch, ja zakłądam rajstopki, getry, spodnie, skarpetki i buciki polarowe i ma dalej zimne stopy ze o łydkach nie wspomnę! góra to body bluzka i bluza jak zimniej było teraz tylko bluzka i body.

mart
25-04-2008, 19:49
Moja Mania to chyba zmarźluch, ja zakłądam rajstopki, getry, spodnie, skarpetki i buciki polarowe i ma dalej zimne stopy ze o łydkach nie wspomnę!

a może spróbuj ją zostawiać w domu z gołymi stopami - może pomoże? stopy pełnią dość ważną funkcję w termoregulacji organizmu. a przy okazji "poznają" świat jak dłonie.

a jeśli ten efekt jets tylko w chuście, to przyjrzałabym sięwiązaniom czy nic nie uciska - jeśli pupa nie jest niżej od kolan i dziecko nie "wpadło" w kieszonkę to może wystąpić ucisk materiału na uda. dziecko ma "siedzieć" w chuście na pośladkach a nie udach.

swebe
25-04-2008, 20:55
Lulencjo mecze zawodowo, dzis nawet aliena3 z nia ogladalismy :twisted:

Elgur - my tez nazywamy Hele Maciupkiem! a ostanio jest tez Dzibuti, Kurdupelek i Sraluch :lol:

april
25-04-2008, 21:16
Moja Mania to chyba zmarźluch, ja zakłądam rajstopki, getry, spodnie, skarpetki i buciki polarowe i ma dalej zimne stopy ze o łydkach nie wspomnę!

a może spróbuj ją zostawiać w domu z gołymi stopami - może pomoże? stopy pełnią dość ważną funkcję w termoregulacji organizmu. a przy okazji "poznają" świat jak dłonie.

a jeśli ten efekt jets tylko w chuście, to przyjrzałabym sięwiązaniom czy nic nie uciska - jeśli pupa nie jest niżej od kolan i dziecko nie "wpadło" w kieszonkę to może wystąpić ucisk materiału na uda. dziecko ma "siedzieć" w chuście na pośladkach a nie udach.ona ma wiecznie zimne stopy więc to raczej nie sprawa wiązania, staram się dokładnie wiązac i dociagac, mala siedzi na pośładkach
qrde a nie zmarznie mi w bosych stopach? generalnie chodzi ci o to zeby sie przyzwyczaiła, tak?

Agnen
25-04-2008, 21:25
body z długim rękawem, rajstopy, długie skarpety i czapeczka :)

Kaja
25-04-2008, 22:58
body z długim rękawem, rajstopy, długie skarpety i czapeczka :)
Tak na spacery, z których wracamy do domu.
Jesli jednak chusta jest "transporterem" do innego miejsca docelowego - body z krótkim + spodnie + koszulka z długim rękawem i oczywiście skarpetki.

Beotia
26-04-2008, 06:35
Pajacyk bawełniany, a na to spodenki i bluza, plus czapeczka. I wełniane "buciki" na nóżkach.

Lovrita Bornita Rokita
26-04-2008, 21:47
Spodenki i skarpetki - jak najdluzsze :D No i buciki, bo chusta nam sluzy juz tylko jako chwilowy srodek transportu 8))

baba-iga
26-04-2008, 22:46
Igusek siedziała dziś w chuście w body z długim + śpiochy i to wsio. zero czapki i zero skarpetek... no ale dziś upał był :D

malgosiak
27-04-2008, 19:56
przez tydzien bylismy w gorach. piekna pogoda. sporo chustowania, bo tuska marudzila ze hej.
w cieple dni zakladalam jej pod chuste rajstopki i spodenki do kolan, na to jakies skarpeteczki. na gore - na bluzke jakis cienki polarek .

zielanka
30-04-2008, 14:38
Ja ostatnio ubieram Hnię : pajac bawełniany, dres, czpka cienka i skarpetki. Kark ma ciepły, więc chyba ok.