PDA

Zobacz pełną wersję : Czerwone Indio



sabcia
24-04-2008, 20:17
Co pewien czas zmienia się obiekt moich westchnień i ostatnio na tapecie jest Czerwone Indio. I tu mam kilka pytań.
Na stronie Didymosa nazywa się ono Indio Ruby
Na gugu-gaga Indio Red
a u Vegi i u DonKaczki Indio Rubinrot
Czy to ta sama chusta? Ze zdjęć wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić.
I może ktoś ma zdjęcie porównawcze tej czerwieni np. z Parisem lub Leo, albo choć takie wiernie oddające kolor.
Mąż tak ostatnio zagaduje czy może jakaś chusta mi się szczególnie podoba, chyba chce mi jakąś kupić, więc muszę się szybko zdecydować zanim mu przejdzie. :lol:

AAA!! i jeszcze jak się nosi Indio z ponad ośmio kilkowymi pasazerami?

ane
24-04-2008, 20:55
oo, jaki fajny ten mąż :) i jakie rozsądny pomysł na prezent znalazł :)

a porównanie Leo i Indio było tutaj:
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=1641

sabcia
24-04-2008, 21:33
O! to to! Dzięki serdecznie:D Więc jest jak dla mnie idealnie czerwony :D

Agmani
24-04-2008, 22:20
Ta sama chusta, tylko Kasia pisze po niemiecku :D .
Oczywiscie nie namawiam, ale ladniejszy (dobra, to kwestia gustu) jest czerwony Nino, taki naprawde nasycony, mniam... Strasznie za mna chodzi do kolekcji niebieskich chust :lol: na zdjeciach wyglada gorzej, w rzeczywistosci zyskuje o tysiace procent (jak wszystkie Nino).
Indio mi sie z kolei bardziej podoba Koralle. Tylko ja chlopaka nosze, w moro ubrankach ostatnio paraduje, to sie troche cykam z taka kolorowa chusta :) .

petisu
24-04-2008, 22:48
Czerwone Indio ładne jest, ale Koralle..... 8))

mart
24-04-2008, 23:09
sabciass, tylko każdy z tych czerwonych inaczej nosi.
ja mam indio rubinrot, testowałam chwilkę leo rouge i nino rot- najsłabiej wg mnie wypada to ostatnie (żakard).

sabcia
25-04-2008, 07:40
Ja jestem zainteresowana tylko rubinrotem, zwłaszcza jak zobaczyłam jego oryginalną czerwień. Koral jest jak dla mnie za blady.
To jak się nosi indio na większych dzieciakach?

irla
25-04-2008, 08:05
Mam 12 kg i nosi super :)

Agmani
26-04-2008, 00:31
Z tego, co mi wiadomo, to indio sa super dla wiekszych dzieci (wiec czerwony pewnie tez). A z Koralle nie chcialam nic narzucac, tylko tak wiesz, jakbym kiedys miala jeszcze jedna corke :lol: ...