PDA

Zobacz pełną wersję : jakie nosidlo ergonomiczne do noszenia z przodu?



natala
24-04-2008, 14:44
malzu raczej niechetny na motanie siebie, wiec wymyslilam, ze moze nosidlo dla niego... zwlaszcza, ze wyrownali nam jeden zasilek, ktory nie myslalam, ze wyrownuja, wiec jestesmy troche do przodu :D dziec ma 5 miesiecy prawie, ale korygowane cztery, glowe trzyma, ale to tyle - jeszcze sie sam nie przewraca (zaczyna), nosic go mozna tylko z przodu zatem. pomozcie - jakie nosidlo byloby dla nas ok (jesli w ogole), bo ich jest tyle, ze juz sie troche pogubilam?

serafinka
08-05-2008, 18:20
w tym ma duże doswiadczenie LINDA!!!!!!!!!!! przetestowała olbrzymia ilośc nosideł ergonomicznych i ona cos mi mówiła które dobrze nosi sie z przodu

Linda
08-05-2008, 18:56
Hej, ja nie jestem ekspertem w noszeniu po szkoleniu (rymuje sie :lol: ), ale testowalam juz duzo roznych nosidel. Po pierwsze poczekalabym jeszcze z 3 miesiace, bo skoro Franio ma tzw korygowane 4 miesiace, to jak dla mnie jest za maly na nosidlo ergonomiczne, na MT pewnie tez.... Z przodu dobrze nam sie nosilo w Active Mom Carrier II, kiedy pasy sa skrzyzowane na plecach. Teraz AMCII jest w drodze do Jasnie Pani, jak ona dostanie, to poprosze ja, aby napisala jak jej sie nosi w tym nosidle, kiedy dziecie jest z przodu. Z nosidel, ktorych nie testowalam to Bondolino i Manduca, jezeli chodzi o Manduce, to Vega moze ci cos wiecej na ten temat powie.

natala
09-05-2008, 13:18
dzieki bardzo za rady :)

za nadwyzke pieniedzy nabylam mei taja ('na zas') i spokojnie poczekamy az maly zacznie siadac... ewentualnie wtedy pomyslimy o jakims egronomicznym dla malza (jakby mu MT nie podszedl...).