PDA

Zobacz pełną wersję : ktora chuste polecacie kolejna?:))



green_naranja
07-11-2009, 18:22
no wiec tak, mam czekoladowa Moby elastyka, ale ze Nina juz sie za duza do n iej robi, pozegnam sie z nia niebawem, choc bardzo jestem do niej, nomen-omen, przywiazana...

mam tez kremowo-biala (Casablanca) Hoppediz.
oraz nosidlo Manduca czarne.

i wymyslilam sobie,z e zainwestuje w kolejna chuste przy Nowym Roku, tym razem moze jakas bardziej wypasiona kolorystycznie i materialowo:)

rozwazam Ulli -Storchenwiege, ale moze polecicie cos innego? cena nie gra roli (bo mam nadzieje moja kredytowke do Nowego Roku ozywic po szalenczych wydatkach jesiennych pieluchowych itp;))-a co, jak szalec to szaldec! np dobra , byle bez przesady...

garlicgirl
07-11-2009, 18:29
Storch Ulli to super wybór!!!
prześliczna i super nosząca chusta.

ale możesz też pomyśleć o chustach z domieszkami, Nati przed nowym rokiem ma wypuścić chusty z kaszmirem, wełną :)

poza tym prawie każdy Ellevill to cudeńko. :)

jest w czym wybierać ;)

stokrotka.a
07-11-2009, 18:29
jak cena nie gra roli to można puścić wodze wyobraźni...
Ja pewnie bym Ci poleciła to, co za mną chodzi czyt.niespełnione marzenie...

powiem tak kup sobie to co podoba Ci się kolorystycznie :twisted:

green_naranja
07-11-2009, 18:32
stokrotka, a jakie to marzenie?

kaka-llina
07-11-2009, 19:20
Ja też mam czekoladowego moby!!!! przez dwa tyg nosiłam w nati z bambuskiem z biblioteki Jaśnie Pani (tu na forum) Jak ci mówiłam czekam na fundusze jakiś czas temu założyłam podobny wątek, może ci się przyda!
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=19566

kaka-llina
07-11-2009, 19:21
Tylko teraz jeszcze mniej wiem bo odkryłam, że istnieje coś takiego jak ellevill...

Pondo
07-11-2009, 20:37
Zarę bierz, albo Jade..(szary limit:) )
albo jakieś cudo didka z dodatkiem jedwabiu ,żeby Królewna Ninka noszona była po królewsku...mnie się podobają elipsy jedwabne śliczne w kolorze kości słoniowej, albo niebieskie...

stokrotka.a
07-11-2009, 20:42
stokrotka, a jakie to marzenie?
nie zdradzę
no chyba że się spełni...:twisted:

green_naranja
07-11-2009, 22:54
pondo niecna mnie zarazila elle`ami, i chyba bede musiala mocniej pasa zacisnac zeby uciulac!

doominikaa
07-11-2009, 23:24
A ja, jako Dominika, stawiam na Didymosa i Dolcino
o didkach napisano tu duużo, o Dolcino mniej, choć uważam, ze jakością nie ustępują starym dobrym diderkom :)

green_naranja
15-11-2009, 19:40
no i klamka zapadla, stanelo na Ellevill Zara, Lemongrass. Ciekawe jak sie bedzie w niej motac:)