PDA

Zobacz pełną wersję : Wiązania -proszę o pomoc



ustysia
06-11-2009, 22:20
Wydaje mi się, że dziś nadszedł krytyczny dzień więc proszę o wsparcie. Pomimo, że dopiero zaczynam przygodę z chustą to wydawało mi się, że do tej pory całkiem nieźle wychodzą mi X i kieszonki ale dziś nie mogę
Przy X-ach zewnętrzne poły są za luźne i nie mam pojęcia jak je dociągnąć, a w kieszonce Baśka się kręci, wrzeszczy i wydaje mi się, że ramionka ma jakoś nie tak, bo główka na moje obojczyki opada. No i te poły tak wysoko zachodzą, że mała nie ma szans spojrzeć w bok i mam wrażenie, że nie ma czym oddychać wbita w moją klatkę piersiową (a na instrukcjach tak ładnie to panie robią i bez dociągania) . Plizzz popatrzcie na fotki i powiedzcie co jest nie tak z tymi wiązaniami i jak dociągnąć te X-y aby nie udusić małej?
Sorki za jakość zdjęć. Mam nadzieję, że uda się coś zobaczyć.

http://picasaweb.google.pl/Justyna.Syperek/Chusta?feat=directlink

lillyofthevally
06-11-2009, 22:40
fale didka się fajnie dociagają :)
przy kieszonce mocniej bym dociągła górę kiesznie i równiej rozłożyła materiał
a przy 2X odłóż w stronę swoich ramion bardziej materiał niz na szyje

Kanga
06-11-2009, 23:42
nie jest źle :)
spróbuj równiej rozłożyć materiał w kieszonce ( równo bez fałdek na dziecku) a przy dwa X ten nadmiar po bokach jakby "podłóż" pod dziecko.
więcej o dociąganiu dwa X masz na stronie kangura http://klubkangura.com.pl/dociaganie-2x

ustysia
07-11-2009, 13:02
dzieki dziewczyny, przy X-ach strasznie dużo tego materiału na ramionach i po bokach mi wychodzi, ale będę ćwiczyć ;-)

mart
07-11-2009, 20:12
dzieki dziewczyny, przy X-ach strasznie dużo tego materiału na ramionach i po bokach mi wychodzi, ale będę ćwiczyć ;-)

po włozeniu dziecka i rozłożeniu poł szeroko, od kolanka do kolanka i wysoko pod szyję, rozwiąż węzeł i dociągaj po krawędzi ruszając trochę barkami - powinnaś czuć że materiał się przesuwa. możesz ciągnąć trzymając poły przy swoim biodrze a nie pod pupą dziecka - będzie nieco łatwiej, bo o jeden "zakręt" mniej:)