PDA

Zobacz pełną wersję : Panowie i Panie - pierwsze wiązanie



demona
05-11-2009, 22:39
i przywitanie:)
Własnie nabyłam Grecję i próbuje sie zamotać. Idzie średnio więc proszę o pomoc. Coś jest nie tak w tej kieszonce bo kark mnie boli:( No i okrągłych plecków dzieć nie chce robić...Pomóżcie plizzzz:)
http://lh6.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/SvMvv8VfkCI/AAAAAAAAAFc/8dodNMYWAw0/s800/Zdj%C4%99cia-0162.jpg

http://lh6.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/SvMvv14fJkI/AAAAAAAAAFY/HXCA5p67b7Y/s800/Zdj%C4%99cia-0161.jpg

http://lh6.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/SvMvwPFmFKI/AAAAAAAAAFg/QDbZne60XgU/s800/Zdj%C4%99cia-0163.jpg

Pentla
05-11-2009, 22:43
Chętnie się przywitam:hello:, ale na temat kieszonki się nie wypowiem, bo się nie znam:dunno:.

demona
05-11-2009, 22:50
:hello:

mart
05-11-2009, 23:00
a ile dzieć ma? bo ok. 3-4 mca dzieci zaczynają się prostować w kieszonce z ciekawości świata. zaokrąglają plecki przy wtuleniu i drzemce.
jesli mniejszy, to może się pręży jak mój marcel. pilnuj żeby kolanka były wyżej od pupy i nogi nie za szeroki i będzie ok.

na zdjęciu wiązanie wygląda ok. jeśli cię boli kark to przypilnuj żeby pasy na plecach były równomiernie i szeroko rozłożone i nie za blisko szyi. poza tym mocno trzeba ściągnąć panel poziomy - najlepiej po wstepnym dociągnięciu podnieść ręce z połami do góry, na boki w skos i porządnie ściągnąć dziecko do siebie - jak jest za luźno to plecy też moga boleć. a poza tym do noszenia noszący też się musi nieco przyzwyczaić a raczej jego mięśnie.

jasminee
05-11-2009, 23:00
Witaj. Okiem laika to mogę jedynie zauważyć, że boczne poły sa chyba ciut poskręcane i może kiepsko dociągnięte i stąd ten ból??:confused: Ale ogólnie całkiem poprawne wiązanie, jakbyś nie napisała, że coś jest nie tak, to bym nie dojrzała ;-)

demona
05-11-2009, 23:14
Witek ma 2,5m-ca, ale głowę trzyma już sztywno i strasznie świata ciekawy, fakt:)
Dzięki za wskazówki! Spróbuję mocniej dociągnąć. Z Grecją to nie takie trudne;) Próbowałam z diamentem Nati i mi nie szło wcale, a ta się sama wiąże:) Cudna jest!!!!
Boczne pasy chyba tylko na zdjęciu wyglądają na poskręcane... Marszczyłam z wielkim staraniem:)

roziii
05-11-2009, 23:15
Witaj i gratulacje, na zdjęciu wygląda dobrze. Może ciut wyżej jak boli cie kark i dociągnąc trzeba. A co do plecków to pewnie dziecię świata ciekawe ;-)

demona
05-11-2009, 23:18
Też myślałam, żeby ciut wyżej:duh:

Kanga
05-11-2009, 23:31
zwróć uwagę na fakt, czy nie musisz się garbić lub pochylać podczas chodzenia - może to być przyczyną bólu karku - chusta powinna działac jak "pajączek" - takie urządzenie do rehabilitacji kręgosłupa wymuszające prawidlową postawę ciała ;) aby to osiągnąć należy dobrze dociągnąć chustę - być moze za luźno masz dociągniętą po całości?

ithilhin
05-11-2009, 23:33
ciut wyzej
wiecej chusty pod pupke (1/3)
pod karczkiem zmarszczone 1/3 najlepiej dociagac lapiac sporo materialu w garsc - nie chwytac za sama krawdedz tylko wlasnie w garsc zebrac sporo, dociagnac, zebrac i tak fragment po fragmencie
po pierwszym dociagneiciu warto wlasnie na plecach material wygladzic w gore - i wtedy wyjda luzy przy karczku.

bardzo ladnie pasy poprowadzilas w dolkach podkolanowych! nastepne wiazania beda coraz lepsze a i miesnie sie przyzwyczaja i bedzie super.
powodzenia, trzymam kciuki!

demona
06-11-2009, 08:44
:D:D:D
Thanx babeczki jeszcze raz!!! Spróbuję popracować nad motkami:) Nie obiecuję, ze nie będę juz zapytywać o opinię;)