PDA

Zobacz pełną wersję : co poleca magazyn "Twój Maluszek"?



funkia
04-11-2009, 20:35
"Twój Maluszek"- a więc trafia czasem do mojej skrzynki, do Waszych pewnie też. Polecany przez kolegium lekarzy pediatrów.Pięknie brzmi...
no i natrafiłam na artykuł "najlepiej w objęciach mamy" a tam ...jako warte spróbowania polecane rasowe wisiadła..wrrr:hide:
ech..świadomość chustowa nie wzrośnie dzięki takim artykułom ..szkoda

Mayka1981
04-11-2009, 20:37
a masz adres/maila redakcji? ja tam jestem za uświadamianiem:thumbs up:

funkia
04-11-2009, 20:42
bok@edipresse.pl (czy to wydawnictwo nie ma jeszcze jakiegoś znanego tytułu pod skrzydłami? jakoś mi się kojarzy)
ja do nich też napiszę...

kasia
04-11-2009, 20:50
też to dziś zobaczyłam, brrrrrrrrrrrrrrrrrr... najlepszy tekst: przy zachowaniu odpowiedniej pozycji możesz w ten sposób nosić już kilkotygodniowego maluszka:duh::duh::duh: i to obok nosidła baby bjorn za 529 zeta!!!!!!!!!!:duh:

grazynajac
04-11-2009, 20:56
Też wczoraj listonosz gazetkę dostarczył, dzisiaj przeglądam i też oczy wyskoczyły na te cudeńka :duh: a zapowiadał się ciekawy artykuł

kamuszyca
04-11-2009, 21:11
ten "Twój Maluszek" to bardziej gazetka reklamowa przeróżnych producentów niż czasopismo dla rodziców z poważnymi artykułami - kto miał do czynienia ten wie. artykuły są tylko pretekstem do zareklamowania różnej maści produktów, wymienia się je pod tekstem wraz z ceną naturalnie. dlatego uświadamianie niczego nie zmieni.
przypuszczam, że jak Nati zapłaci, to zrobią przepiękny artykuł o chustach ;)

ulala.v
04-11-2009, 21:15
bok@edipresse.pl (czy to wydawnictwo nie ma jeszcze jakiegoś znanego tytułu pod skrzydłami? jakoś mi się kojarzy)
ja do nich też napiszę...
ma od groma i trochę ;)
z dzieciowych na pewno Twoje dziecko i Mamo To Ja

funkia
04-11-2009, 21:16
no fakt, reklam więcej niż sensownych tekstów...gdyby nie trafiał do mnie bezpłatnie nigdy bym go nie kupiła...

Padthai
04-11-2009, 22:33
wlasnie po to ruszyla kanguromania
cel uswiadamianie i propagowanie nie tylko rodzicow, ale i personel medyczny
mam nadzieje, ze za rok beda juz widoczne efekty tej kampanii i takich bzdetow bedzie coraz mniej

a spoleczenstwo (znaczy sie redaktorow i polozne) trzeba edukowac, bo samo sie nie wyedukuje :lol:

osobiscie 3 tyg. temu przerobilam 2 polozne i juz sa zainteresowane chustami :lol:, a wczesniej nie byly