PDA

Zobacz pełną wersję : oceńcie proszę



mama-japonka
03-11-2009, 16:02
Oceńcie, proszę!!! Moja mała znosi wszystko i jest zawsze zadowolona, więc ciężko mi powiedzieć, kiedy coś jest nie tak, a mam pewne wątpliwości...
Nie potrafię wkleić jeszcze zdjęć, więc wgrałam je do albumu http://www.chusty.info/forum/album.php?albumid=53
Mam nadzieję, ze się otworzy.

Dagmara
03-11-2009, 16:06
Góra jest za słabo dociągnięta, reszta wygląda nieźle.

edit: to o kieszonce :)

natala
03-11-2009, 16:37
a w kieszonce oprocz dociagniecia gory to jeszcze pasy, imo, powinny byc bardziej pod kolankami.

lidka
03-11-2009, 16:51
Całkiem ładne wiązania :):thumbs up:

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć - w podwójnym X obie części (poły) chusty powinny być rozciągnięte równo od jednego dołku podkolanowego do drugiego (nadmiary materiału powinny być "zebrane z boku (przy kolankach) środek idący przez plecy - gładki).
Na tym pierwszym zdjęciu (podwójnegoX z przodu) wydaje mi się, że prawą (Twoją prawą;)) połę masz za słabo rozciagniętą, ale może się mylę - trudno dojrzeć;-)
Prawe kolanko córeczki jest troche niżej niż lewe, ta krawędź pod nim biegnąca może jest troszkę słabiej dociągnięta. Dociągałaś chustę już po wsadzeniu dziecka?

W kieszonce nieco luźna góra, wiem jak przy starszakach trudno ją dobrze dociągnąć;-) i pasy pionowe bardziej w dołki podkolankowe wsunąć, kolanka podniosą się do góry i wyjdzie lepsza żabka.

Powodzenia:thumbs up:

Dagmara
03-11-2009, 16:55
O doszły zdjęcia dwa X :) Tamten mój post odnosił się do kieszonki :)
Reszta tak jak Lidka napisała :)

mama-japonka
03-11-2009, 18:44
Dzięki. Tak mi się wydawało, że ta "żabka" jakaś za mała. Może to już było gdzieś, ale przy tej okazji zapytam: jak dociągnąć górę w kieszonce? Bo z tym miałam kłopot.
A wszystko inne chyba dla mnie jasne :-)

ithilhin
03-11-2009, 21:57
kieszonke (jak kazde wiazanie) warto dociagac "chaps po chapsie".
jesli same gora wydaje Ci sie niedociagnieta wygladz chuste na plecach malucha (przesuwajac falskdki w gore) i dociagnic najpierw jedna pole, potem druga za kazdym razem chwytajac tylko gorna 1/3 pasa chusty.
http://klubkangura.com.pl/kieszonka-bez-tajemnic
powodzenia!