PDA

Zobacz pełną wersję : Wykładające mamy :D



mayetschka
22-04-2008, 15:32
Monjan napisała o zaproszeniu na kolejny wykład i tak się zastanawiam, jeśli to nie tajemnica to...
Mam pytanie do mam wykładających... Jak się u Was ta przygoda zaczęła? Jak się przygotowujecie? Skąd czerpiecie pomocną wiedzę? Jak wygląda wykład? O co najchętniej pytają rodzice? Co Waszym zdaniem ich zaciekawia? Co pokazujecie? Korzystacie z chust, nosideł, ulotek, fotek, laptopów? Czy podobną ma to formę do warsztatów??? Czy mniej pokazywania a więcej pogadanki? Na czym się koncentrujecie? I inne wolne przemyślenia... poproszę :)

tonieja
22-04-2008, 16:23
ja też jestem bardzo ciekawa :D

monjan
23-04-2008, 11:02
wywołana do odpowiedzi piszę :
zaczęło się od pogadanki na spotkaniach w Lublinie, potem był Progressteron a teraz będzie kolejny wykład pogadanka
mówię od siebie, o swoich spostrzeżeniach, dzielę się swoja wiedzą, choć wg instrukcji-bardzo pomógł mi schemat pogadanki przygotowany przez Ekomamę a że występowałam jako Stowarzyszenie, to działałam wg ustalonych wytycznych
czyli ogólnie-dlaczego warto nosić, o fizjologii noszenia, jak nosić bezpiecznie, jak nie nosić, przykłady chust i miękkich nosideł no i jak motać
a potem motanie, macanie, poprawianie itd
rozdaje tez ulotki, gdzie szukać informacji w sieci
Na pewno każda zapalona chustomama poradziłaby sobie z tematem:) :D