PDA

Zobacz pełną wersję : Co na początek: Nati Toskania czy Indio Flamingo?



Wrotecka
21-04-2008, 10:32
Dziewczyny. Poradźcie proszę bo nie mogę się zupełnie zdecydować. Jestem jeszcze zielona w temacie ale chcę kupić moją pierwszą chustę. I tak, podoba mi się Nati Toskania i Indio Flamingo. Którą z tych dwóch byście rekomendowały, oczywiście biorąc pod uwagę że jeszcze doświadczenia z chustami nie mam, no i to że idzie lato. Dziecię moje jeszcze małe 3,5 miesiąca ale już 7 kg waży :D

A może jeszcze coś innego. Widziałam że polecacie Babylonię ale mi jakoś te kolory nie pasują, może rzeczywiście na żywo wyglądają ciekawiej.

Olga
21-04-2008, 14:00
Ja mam Nati Toskanię i chwalę sobie :) więc i polecam.
Sergiusz też jest duży, chyba jak miał 3 miechy to właśnie 6 kg ważył, a teraz to już prawie 9 :)

rillia
22-04-2008, 13:10
Bierz Indio Flamingo. Nie zastanawiaj się. Nie ma nawet porównania do Nati. Nosi sie jak druga skóra do tego jest bardzo cieniutka i rewelacyjnie nosi:D
Miałam Nati, a teraz mam Flamingo.

Lulka
22-04-2008, 14:19
flamingo :D nosi sie cudnie, jest mieciutkie i idealne na lato

Wrotecka
22-04-2008, 15:08
Rillia a miałaś Nati, z tych nowszych cieńszych czy starszą bo dziewczyny piszą że jest różnica :?:

baba-iga
22-04-2008, 19:23
hu,hu... różnica jest też spora pomiędzy cenami obu chust.

rillia
24-04-2008, 14:54
Rillia a miałaś Nati, z tych nowszych cieńszych czy starszą bo dziewczyny piszą że jest różnica :?:

Dopiero teraz przeczytałam.
Miałam nową Nati. Fajna chusta. Rzeczywiście cienka w porównaniu to Storcza Vicki i Lilibulli Lili.

Wrotecka
24-04-2008, 16:38
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Jutro jadę do Vegi więc będzie albo flamingo albo babylonia. Zobaczymy na miejscu w czym mojej Hance będzie bardziej do twarzy :D