PDA

Zobacz pełną wersję : to i ja sie pochwalę..



Kanga
20-04-2008, 22:21
Franek od dawna w zasadzie bez pieluchy albo w tetrze po domu latał a na wyjścia tylko moltexy ( no na noc też)

wczoraj w ramach ciekawości zdjęliśmy mu zupełnie pieluchę na noc.. i ... obudził się w nocy powiedział aa i pokazał że chce mu się siku :)
czad.. mój syn nie ma jeszcze dwóch lat :)
choć fatk faktem Anka też szyko zrezygnowała z pieluchy :)

zobaczymy jak dalej będzie ;)

lidka
20-04-2008, 22:37
Gratuluję :) :applause:

jujama
20-04-2008, 23:04
Gratuluję! Oby tak dalej :)

Anna Nogajska
20-04-2008, 23:31
wow, jestem pod wrażeniem...niektórym to ot tak sobie po prostu przychodzi....pozazdrościć tylko:):) pozytywnie oczywiście...

Kanga
21-04-2008, 07:43
wow, jestem pod wrażeniem...niektórym to ot tak sobie po prostu przychodzi....pozazdrościć tylko:):) pozytywnie oczywiście...,

no ot tak to do końca nie było :)
od dawna była to wspólna "praca" :) :D ale nic na siłę.
wsłuchiwanie się w dziecko i patrzenie - żadnego przetrzymywania na siłę, wysadzania - wszystko na zasadzie - chcesz to siadaj, nie chcesz, nie siadaj.. To Franc ma jakąś pieluchofobie bo sam sobie je zdejmował ( te na rzepy) a moltexy z upodobaniem rozpinał :) po prostu nie chciał ich i tyle .. inna rzecz, że on jest drugim dzieckiem, więc poniekąd miał wzór w osobie starszej siostry..

ithilhin
21-04-2008, 07:45
super :-)
trzymam kciuki za dalsze suche noce.

mi dzisMichal robil papa z nocnika jak wychodzilam do pracy. bo jak sie budzi z sucha pielucha to zal nie skorzytsac, nie?

McBaby
21-04-2008, 08:40
I ja gratuluję i mam nadzieję, że mój Franio też tak po prostu dorośnie...

byliśmy na dobrej drodze bo po dwóch sikach dawał znać, że go gniecie pampek, po kupie ściągał rajty i cały czas ciągnął się za pieluche... niestety rota i 30 kupek dziennie zniweczyło trud i znów chodzi z kupą :(

ale robi się cieplej, majtki już obczajone, tetra przygotowana, potnę na mniejsze i będziemy jechać z koksem :)

Agmani
23-05-2008, 10:58
Aga, jak tam dalsze postepy?
Ciagle czytam to forum, w efekcie zamowilam Lotties L dla Lulki i Imse Vimse dla malego i zobaczymy. Lula po domu biega w majtkach i pieknie mowi, jak chce do toalety. Pewnie zaczelaby rowno z Frankiem, ale bylismy u mamy i nie chcialam jej (mamy) stresowac, chociaz Mloda zdzierala z siebie pampersy z czystym, nieskalanym oburzeniem z niebieskich oczach :wink: W zlobie zakladaja jej pampersa, wiec dam wielorazowki, no i na wieksze wyjscia czy dluga jazde samochodem tez... Na noc jeszcze nie probowalismy swiadomie, tyle ze panna sie sama rozbiera, wiec w gruncie rzeczy 80% nocy przesypia bez pieluchy, a przescieradlo pralam jeden raz :D
No, ciekawa jestem, jak teraz u Franka, bo Lulka chyba jest pare tygodni do tylu za nim.