PDA

Zobacz pełną wersję : zbuntowany półtoraroczniak



La Loba
29-10-2009, 10:19
Zrobic siku samej. Dziecko też zrobi.

Stivel
29-10-2009, 10:44
to zdrowo - bo i pic musisz sporo, żeby mieć potencjał do tego słyszalnego siusiania :)

ale fakt ze dziala :)

La Loba
29-10-2009, 11:44
Nie stosuję tego tak za każdym razem, tylko jak mi się strasznie buntuje, a wiem, że dawno nie robił siku. I pił.

Kinga
29-10-2009, 18:46
:lol: A ja tylko chciałam dodać, że to działa też na młodsze Siuśmajtki. Dlatego zawsze jak mi się chciało siusiu, a maluszek jeszcze niesiedzący i obok mnie nie usiądzie, to najpierw dawałam mu szansę na wysiusianie, a dopiero potem sama robiłam co trzeba.
Zawsze jak spróbowałam odwrotnej kolejności (czyli: zaraz Cię wysiusiam, tylko najpierw ja) i pohałasowałam trochę w toalecie, to maluch moczył pieluchę :lol:

Weraho
29-10-2009, 20:52
U nas na bunt super dziala Twoja metoda Kingo- z brzuszkiem:D W razie buntu mowie Marysi- Twoj brzuszek powiedzial mi, ze bardzo chce mu się siusiu i musi isc do lazienki. Poki co dziala i Marysia "brzuszkowi" nie odmawia.

Diidiianna
29-10-2009, 21:42
A mój zbuntowany wykorzystał taką okazję i jak mama siedziała na kibelku to wstał ze swojego nocnika i zanim się mama ogarnęła z bielizną załatwił potrzebę obok wanny, jak prawdziwy mężczyzna na stojąco w krzakach....zamiast w toalecie:roll:

kajmag
04-11-2009, 00:47
a u nas w tym wieku hitem było 'sikanie towarzyszące' bratu starszemu - szczęśliwie wykazał sie mega cierpliwością i za każdym razem idąc do łazienki, ogłaszał to głośno namawiając siostrę, żeby poszła z nim:thumbs up: Efektem ubocznym były próby sikania na stojąco;-)