PDA

Zobacz pełną wersję : Dojrzalam do decyzji



Agmani
20-04-2008, 16:05
Syn mi sie trafil wrazliwy i mokry pampers to z miejsca mega ryk :( . W sumie mu sie nie dziwie, bo sie bardzo latwo odparza. Ze starszaczka nie mialam takich problemow.
I przez kilka dni przemyslen, co bedzie latem, doszlam do wniosku, ze probujemy z wielorazowymi i moze nawet czesciowo bezpieluchowo.
Inaczej mi sie mlody zakrzyczy na amen...
Na razie jestem na etapie zebrania informacji o producentach i wybrania produktow. Mlody lezy obok, spi i nie podejrzewa, jaki zamach na niego planuja :lol: , chlop sie w leb puka :lol: .

swebe
20-04-2008, 16:42
witaj w klubie! :D my z Hela nie mielismy zadnych problemow skornych ale decyzje przejscia z moltexow na wielorazowki nie zalujemy!!! co ma sie nie udac!
CZe ZMIENIC PIELUSZKE

jujama
20-04-2008, 19:43
Trzymam kciuki i liczę na wzajemność bo też chcę spróbować EC przy drugim dziecku.

scharon
20-04-2008, 20:32
Powodzenia, my z wielorazowkami z prawdziwego zdazenia,dopiero zaczynamy,wczesniej byl otulacz +tetra lub flanelka.
Pampersy byly tylko na wyjscia i na noc .

mart
20-04-2008, 21:01
trzymam kciuki - ale co sie ma nie udac?????

u nas moltexy już tylko są grane jak pieluchy nie doschną na czas... 8))

natala
20-04-2008, 21:04
trzymam kciuki - ale co sie ma nie udac?????

u nas moltexy już tylko są grane jak pieluchy nie doschną na czas... 8))

u nas tez :D z ta roznica, ze nie moltexy tylko kukurydziane pieluchy eko...

uda sie uda, to naprawde proste jest... tylko nalog taki sam jak chusty :wink: ja ostatnio wszystko przeliczam na pieluchy, otulacze i chusty... :roll:

Anna Nogajska
20-04-2008, 23:43
trzymam kciuki bardzo mocno. szczególnie za próby EC. pamiętnika strasznie jestem ciekawa. mnie nie starczyło samozaparcia, chociaż bloga nawet założyłam...

Agmani
12-05-2008, 00:31
Jako ze pare osob nam kibicuje, to chcialam powiedziec, ze sprawa jak dotad nie posunela sie do przodu.

natala
12-05-2008, 01:14
Skora taka sobie, bo on ma potezne faldki na nozkach i jak mu sie taka faldka spotka z pieluszka to z miejsca odparzenie. Inna sprawa, ze na szyi tez ma odparzenie od faldek :? , a tego na pieluchy zrzucic sie nie da.

nie zebym Cie chciala straszyc, ale u nas sie tak alergia zaczela objawiac :( tylko tych odparzen bylo duzo - pod pachami, szyja, faldki w lokciach, kolankach, odparzona pupa...

ale pupa w wielorazowkac i tak wydaje mi sie lepsza niz w pampku, wiec warto :)

Agmani
13-05-2008, 11:28
Hmmm, wiem. I szczerze mowiac i tak sie ciesze, ze nie jest gorzej. Po pierwsze, moje dzieci sa genetycznie w grupie ryzyka. Po drugie, wiesz pewnie, ze w tym wieku alergia to sie bierze z jelit. A Mlody mial na poczatku przeboje antybiotykowe, teraz ma candide i lamblie :cry: I nie jest latwo leczyc takiego malucha...

Agmani
21-05-2008, 18:10
Mamy pierwszy zakup w kierunku... koc armii szwajcarskiej. 100% welna, do sfilcowania. Teraz musze poczekac, az mi koles przysle.
I w pieluszkach tez jakies pierwsze rozeznanie zrobilam, w wolnej chwili podlnkuje i poprosze o opinie. Dobra, jak sojka za morze, ale powoli jakis schemat dzialania sie pojawia. Moze sie uda go dokonczyc, zanim sie mlody odpampersuje tradycjnie :lol: :lol: :lol: