PDA

Zobacz pełną wersję : Nati czy storche???



goralica
01-11-2007, 22:30
którą kupić??? dopiero zaczynam zabawę z chustami i chcę żeby się dobrze wiązało. Nati mają dobrą cenę a storche piękne kolory-tylko cena mi się mniej podoba :-( no poradźcie !!!

hanti
01-11-2007, 22:45
widzę że jesteś z Warszawy, jeśli chcesz mam i nati i storcha, możesz sama porównać co Ci bardziej odpowiada :)

DonKaczka
01-11-2007, 23:21
poza tym i tak na jednej chuście się nie skończy, jeśli bardziej podoba Ci sie kolor storczyka i wysupłasz na niego kasę, to kupuj
jeśli nie, to nati też jest jakościowo super i na pewno nosić będzie się dobrze

PS a ja właśnie poluje na storczyki, może będę miała coś taniej niż nowe :)

goralica
02-11-2007, 13:01
widzę że jesteś z Warszawy, jeśli chcesz mam i nati i storcha, możesz sama porównać co Ci bardziej odpowiada :)
dzieki hanti:-)byłam na warsztatach u ekomamy i motałam storchem a do domu mi wypozyczyla nati-obie mi sie podobają i dobrze wiążą. w strorchach bardziej podobają mi sie tylko kolory. ale nati maja lepsza cene :-)

goralica
07-11-2007, 15:27
podciagam temat-piszcie cos

DonKaczka
07-11-2007, 16:16
przecież już kupiłaś storczyka :)
nigdy nie dostaniesz dobrej odpowiedzi na pytania chusta X czy Y jesli beda to chusty o podobnej renomie, bo za dużo jest zmiennych: upodobania kolorystyczne, waga/wiek dziecka, ilosc chust na stanie, mozliwosci finansowe

na pierwsza chuste ja bym wybrala to co mi sie podoba najbardziej z tego na mnie stac i juz :)

goralica
07-11-2007, 16:44
no właśnie kupiłam ale mam wyrzuty sumienia, że taka droga, że mogłam kupić Nati (skoro tak wszyscy chwalą)-no głupia jestem...

mart
07-11-2007, 17:37
goralica - nie jesteś sama :D
też odchorowałam sumkę za moją ulli - nie dość że stówkę więcej niż nati to jeszcze nie promuję polskiego produktu....
ech, zwabiła mnie Vega, kolory i wiara w niemiecką solidność... 8))

goralica
07-11-2007, 17:53
goralica - nie jesteś sama :D
też odchorowałam sumkę za moją ulli - nie dość że stówkę więcej niż nati to jeszcze nie promuję polskiego produktu....
ech, zwabiła mnie Vega, kolory i wiara w niemiecką solidność... 8))
a jak wrażenia z noszenia??

hanti
07-11-2007, 17:58
ale naprawdę tego zakupu nie będziecie żałować :D
a za jakiś czas może na nati też sie skusicie :)

DonKaczka
07-11-2007, 18:04
goralica tez szukam usprawiedliwien dla kolejnych chust :) zwlaszcza jak wydalam stowke na jedenasta :)
ale na siebie malo wydaje, ciuchow nie, butow nie, w domu z dziecmi siedze to chociaz stosik rosnie :)
zreszta, kiedys pojda miedzy ludzi czesc kasy wroci :) to tez argument, bo akurat popyt na uzywane chusty jest duzy

ktora kupilas?

DonKaczka
07-11-2007, 18:06
kurde, na czternasta :shock: zapomnialam o tych co ich jeszcze w rece nie mam
ja juz pasuje z zakupami, bo to sie obsesyjne robi

goralica
07-11-2007, 18:07
kupiłam alberta-chociaż podoba mi sie też anna ;-)

mart
07-11-2007, 21:45
..na czternasta :shock: ....

nie jest dobrze.... 8))
ale pocieszam się że może jak nie mam zwykle specjalnego parcia na kupowanie ciuchów, to może na chusty też nie....

goralica, nosi się super ale pewnie jaką bym teraz nie założyła byłoby lepiej niż z lulu. doświadczenie mam malutkie, wiązać umiem kieszonkę i ledwo 2x a dzieć waży dopiero niecałe 6kilo.
więc lepiej słuchać tych, co dłużej i ciężej noszą i mają większe stosiki :D