PDA

Zobacz pełną wersję : Ahoj



darijah
20-04-2008, 10:40
Jestem mamą 6 tygodniowej Mileny...hmm..jak To się zaczęło?Miałam duże problemy z wyborem wózka.Chciałam by był lekki, tani i by moje dziecie nie dostało wstrząśnienia mózgu na wrocławskich kocich łbach.Niestety ideałów nie ma.Komfort jazdy córa ma zapewniony ale pojazd waży ponad 15 kg ;-( .Wnoszenie go na drugie pietro tudzież do tramwaju to katorga. Zaczęłam więc szukać alternatywy. Zakupiłam babybag premaxxa.Nazwanie tego chustą byloby nieporozumieniem bo jest to raczej torba na dziecko ale swe zadanie spełnia ;-) Stałam się bardziej mobilna (z korzyścią dla psiny gdy małż jest w pracy ). Małej też spodobało się noszenie.Jednak jest we mnie jakiś pradawny instynkt motania i zamierzam porzucić szybko premaxxa na rzecz wiazanej.Nie wiem jeszcze na jaka "szmate" się zdecydować. Narazie czysto teoretycznie zakochałam się w indio ultramarin.Dzisiaj będzie nasz debiut w motaniu u Filandre co pewnie ułatwi mi sprawe w wyborze.Przymierzam się także do uszycia kółkowej.Mam nadzieję, że uda mi się wciągnąc w chustowanie mojego faceta. Pałał wielką chęcią ale po paru nieudanych próbach ułożenia Mileny w babybag troche się zraził :( ....
Im bardziej się wgłębiam w temat tym bardziej mi się to podoba ;-)......Pozdrawiam wszystkie zamotane babki oraz obwiązanych tatusiów :D

Agnen
20-04-2008, 10:47
Witaj! Fajne jest takie wybieranie pierwszej chusty :) I motający faceci też są fajni :D

agata_t
20-04-2008, 11:02
Witaj Wrocławianko:) Ja tez mam ciężki wózek, ale na dłuższe spacery nadal go używamy. A chusta jest nieoceniona... Ja mam Indio rubinrot i storcza Inke. Obie chusty godne polecenia. I oczywiscie w planach kolejne:)

mayetschka
20-04-2008, 12:44
witaj... po przymiarkach u filandre na pewno szybko skusisz się na wiązankę, a i faceta łatwiej uwiązać ;)

filandre
20-04-2008, 21:03
witaj... po przymiarkach u filandre na pewno szybko skusisz się na wiązankę, a i faceta łatwiej uwiązać ;)

Przymiarki u Filandre jak najbardziej udane :wink: Zobaczcie sami:

http://images32.fotosik.pl/224/cb48666186b89435.jpg
http://images25.fotosik.pl/198/23e89900a9c78556.jpg

Mam nadzieję, że Darijah się nie obrazi za brak autoryzacji fotoreportażu, ale nie mogłam się oprzeć. Wyglądają ślicznie. A słodka Milenka to prawdziwy chuścioszek. Usnęła błogim snem w sekundę po włożeniu :) Dziękuję za miłą wizytę!

Vega
20-04-2008, 21:08
Witaj Darijach :)
No po takim debiucie to po prostu musicie się zachustować :D

Masz tatuaż? suuuppeerrr... jestem wielbicielką tatuaży :) właśnie myślę nad kolejnym :D

mayetschka
20-04-2008, 21:22
cud, miód Milenka :) Wyglądacie dziewczyny jakbyście się z chustą... urodziły ;)
p.s. ja też fanka tatuaży :)

darijah
21-04-2008, 06:55
Dziękujemy za miłe przyjęcie.
Filandre oczywiście, że sie nie obrażę a jeszcze wylewnie podziękuję :-) Masz talent. Lekcja motania wciągnęła mnie w chustowanie kompletnie - Nati jeszcze schnie a ja nie mogę się już doczekać wyjścia w niej. Filandre możesz się mnie spodziewać w ciągu kilku dni...nie oddam ;-)
....facet zainteresowany ale ciiii nie zapeszam ;-)

tatuaż jest niestety troche nieudany bo wygląda jak henna, chciałabym też " rozbudować" go odrobinę ale nie moge się jakoś zebrać na poprawienie.

alhana
21-04-2008, 07:17
Witam:) Slicznie wygladacie zamotani:)
Ja takze uwielbiam tatuaze, ale nie zdobede sie na zaden, mimo ze na panienskim obiecalam:) Boje sie ze przy moich wachaniach wagi nie bedzie dobrze wygladal:(

Wybor chusty to najlepszy moment:)

filandre
21-04-2008, 09:08
Dziękujemy za miłe przyjęcie.
Filandre oczywiście, że sie nie obrażę a jeszcze wylewnie podziękuję :-) Masz talent. Lekcja motania wciągnęła mnie w chustowanie kompletnie - Nati jeszcze schnie a ja nie mogę się już doczekać wyjścia w niej. Filandre możesz się mnie spodziewać w ciągu kilku dni...nie oddam ;-)
....facet zainteresowany ale ciiii nie zapeszam ;-)



No to baaaaardzo się cieszę :) A do mnie zapraszam, na herbatkę i po okularki :) Mój małż chustę polubił bardzo szybko, kiedy odkrył, że mała nigdzie nie zasypia lepiej niż w chuście. Miłego chustowania!