PDA

Zobacz pełną wersję : zobaczcie co znalazlam :)



scharon
19-04-2008, 16:06
No wlasnie ,zrobilam nalot na ciuszki uzywane i miedzy nimi z kolezanka wyszperalysmy takie oto pieluchy :
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/sh/fb/2wbf/a4KKBx3iL5IvbBTDsB.jpg
w srodku jest miejsce na wkladke,na zewnatrz sa rzepy:
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/sh/fb/2wbf/NptBhydPleHjbLIhOB.jpg

Powiedzcie mi dziewczyny czy zrobilam dobry zakup,o tych pieluchach jeszcze nie czytalam i niewidzialam ich wczesniej.
Dodam tylko ze kupilam kazda za 1zl :)

swebe
19-04-2008, 16:18
o super zakup, tu masz porownanie cenowe:
http://www.kushiesonline.com/Classic-In ... p/d100.htm (http://www.kushiesonline.com/Classic-Infant-Single-Diaper-p/d100.htm)

to sa chyba jakies ich poprzednie modele bo metka inna i chba nie all in one.
fajnie ze otulacz tylko na noc albo na mocne siuski.

ja tez chce!!!

scharon
19-04-2008, 16:35
Czyli na noc beda sie nadawac :?: i na spacery :?:
Myslalam zeby wsadzic do nich jeszcze wkladke z recznika frotowego np..
I dodam tylko ,ze na metce jest napisane od 10 do 20kg,wiec sa troche duze .

Anna Nogajska
19-04-2008, 16:55
dokładnie takie pieluszki ma nasza forumowa linda.
trochę długo schną, ale ogólnie są bardzo ok. dodatkowych wkłądek raczej nie będziesz potrzebować. polecam raczej częstsze przewijanie dziecka. no i jeszcze w takiej cenie...gdzie wy takie cudeńka wygrzebujecie? zazdroszczę...

to jest rozmiar m, więc pasuje gdzieś dopiero 6-8 miesięcznemu dziecku. od 8 kg powinny być ok.

scharon
19-04-2008, 18:11
Moj Filip juz osiagnal wage niecale 10kg,wiec powinny byc dobre :D
Juz sie piora :)
Pytalam sprzedawczyni czy juz miala kiedys takie pieluszki (pomijam fakt ,ze nawet niewiedziala co to za cudo),odparla ze pierwszy rz i watpila ,ze sie wogole sprzedadza....hehe

A wiecie jeszcze co tam wygrzebalam -oryginalne buciki do nauki chodzenia i raczkowania te co u Ciebie tez mozna kupic (chyba to te)
wkladka to 12,5cm,niestety na mojego Filipa za male i ale za grosze.
Po namysle pojde tam w poniedzialek i je kupie moze sie komus przydadza:)

scharon
19-04-2008, 18:12
I dodam ,ze granatowe.

jujama
20-04-2008, 00:18
Scharon, a zdradź gdzie ty to wygrzebałaś, bo ja Żorzanka jestem tylko zamieszkała obecnie w Legionowie :)

martu
20-04-2008, 00:42
scharon to ja chętnie przechwycę te butki:)jeżeli jeszcze będą.

scharon
20-04-2008, 07:29
Pojde tam w poniedzialek,ma byc ladna pogoda ,to bedzie w ramach spaceru :)
Jesli beda jeszcze te butki -a mysle ,ze tak to dam znac Martu-obiecuje.

A gdzie dokladnie to wyszperalam,od jakiegos czasu jest u nas na

swebe
20-04-2008, 08:50
ranny ptaszku juz przy kompie? :D

martu
20-04-2008, 09:47
super:) :D ,.Ja na nogach od 5,bo Bartek ma mega kaszel:(Aha a poszłam spać koło 2 (o ja durna),bo Mah Jongg to moje nowe uzależnienie.

scharon
20-04-2008, 10:04
Filip nie daje sie mamusi wyspac :cry:
A perwsze co robie rano jak wstaje ,to poranna kawka przy kompie :D
Nie wspominam o przyziemnych sprawach ,typowych przy opiece nad dziecmi....

swebe
20-04-2008, 16:49
Hela ma teraz apogeum skoku rozwojowego, tez wstajemy o 4, 5 rano, ale po godzince udaje mi sie ja uspic na nastepna godzine i za godzine, poltorej to samo. w dzien mega marudzenie, cyc tylko lewy, spanie tylko w chuscie - co akurat bardzo lubie :D
dla mnie takie rano to mrok, hades i jestem jak zombie :evil:
ale codziennie nas zaskakuje czyms nowym!

scharon
21-04-2008, 07:33
Chcialam powiedziec ,ze pieluchy sa bardzo dobre (nie mam porownania do innych),zalozylam Mlodemu na noc +wkladka z froty,nic nieprzecieklo,pielucha dobrze sie trzymala,dotknelam reka ,byla wilgotna ale nie mokra :D
Filip duzo sika w nocy,pampers czasami przesiakniety jest rano,a te pieluchy zdaly egzamin :D
A tak sie balam ,ze sie w nocy przesika -Mila niespodzianka :D

jujama
21-04-2008, 09:13
To tym bardziej gratuluję udanego zakupu :) Chyba zacznę częściej wpadać do ciucheksów. No ale u mnie jest podobnie, że z Julkiem nie da rady.

scharon
21-04-2008, 18:21
To byly buciki ktore tez tam znalazlam ,dzisiaj powedrowaly do nowego Malego Wlasciciela :D

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/sh/fb/2wbf/YBhkA8h99L596aPIiB.jpg


Szkoda ,ze Filip juz ma je troche male,ale na chwilke sobie w nich pochodzil :)

Anna Nogajska
21-04-2008, 21:47
kurcze upolowałaś oryginalne starchildy! i to wzór, którego już nie ma w sprzedaży:):) ale masz farta:)

martu
21-04-2008, 22:05
:bliss: :bliss: :bliss: ja śle buziaki w imieniu Bartka,bo to on będzie pomykał,a raczej raczkował w tych butkach.

lidka
21-04-2008, 22:46
Super, ale Ci się udało :D Ja kiedyś, kiedyś, gdy pojęcia nie miałam o tych fajnych, nowoczesnych pieluszkach wielorazowych, widziałam takową w lumpku... teraz wiem, co to było :) Rozmawiał z panią, która jest właścielką tego sklepu czy takie rzeczy się trafiały jeszcze. Powiedziała mi, ze na razie nie, a tamte "majteczki" w końcu wyrzuciła, bo nikt ich długo nie kupował:(

scharon
22-04-2008, 06:55
Teraz jak je widzialam na zywo,wiem czemu warto wydac tyle pieniedzy na nie :) sa naprawde super,mieciutkie i dopasowuja sie do stopy ,a nie na odwrot.
Ciesze sie ,ze beda mialy nowego wlascieciela zamiast lezec w kącie sklepu :D

swebe
22-04-2008, 10:07
piekne butki! ja chodzilam cala ciaze do lumpow warszawskich i nie zauwazylam ani pieluch ani butkow :( no ale teraz bede sie rozgladac!

La Loba
22-04-2008, 15:12
WOW!
GDZIE SĄ TAKIE CIUCHLANDY???

scharon
22-04-2008, 17:05
Mialam poprostu farta i znalazlam :D
Pani mowila ,ze pierwszy raz dostala takie pieluchy a pracuje tam ze 3 lata,a buciki sobie lezaly i nikt ich niechcial :shock: To ja wzielam :D