PDA

Zobacz pełną wersję : noszenie przodem w Mei Tai



alina
19-04-2008, 16:02
No i jak ktoś ma nie nosić przodem do świata dziecka w czymkolwiek, jeśli prawie wszędzie natyka się na takie zdjęcia:
http://www.meitaibaby.com/gallery.html

sabcia
19-04-2008, 16:07
Pajacyki za małe na MT :D

landa
19-04-2008, 16:28
Przecież dzieciaki na większości zdjęć toną w tych MT. Najgorzej wygląda ten maluch na zdjęciu z brodatym panem w okularach :cry:

polaquinha
19-04-2008, 17:14
i tak w ogole to te dzieci sa za nisko chyba...

Lovrita Bornita Rokita
20-04-2008, 12:33
No wlasnie, jakos dziwnie te dzieci wisza. A ten z brodatym panem to w ogole jakis koszmar!

nudka
20-04-2008, 15:25
To ja zapytam trochę z innej beczki, ale po obejrzeniu tych zdjęć.
Jak to jest właściwie z tym wiekiem dzieciaków? Czekaliśmy aż mały będzie siedział. Teraz ma 4,5m-ca i na wczorajszym spotkaniu zamotaliśmy się w MT. Małemu bardzo sie podobało, zasnął po chwili. Nie widziałam dużej różnicy w ułożeniu dziecka (względem chusty).
Czy naprawdę musimy czekań z tym MT aż będzie porządnie siedział?

alawuwu
20-04-2008, 23:40
Nudka szczerze mówiąc to ja nie czekałam na siedzenie. Zaczęłam nosić w mei tai Gosię jak skończyła 4 miesiące. Dopóki nie zaczęła siedzieć to nosiłam ją w MT bardzo rzadko, i nie dłużej niż 25min. Moim zdaniem jak na mój konkretny mei tai, to za mała nie była, główkę trzymała pewnie już od dawna i po zawiązaniu była ułożona prawidłowo, jak w wiązanej. Tak więc zależy od dziecka i od meitaia.

Anntenka
21-04-2008, 00:22
nudka jeśli chcesz nosić w MT zanim dzieciaczek zacznie siadać
trzeba sobie sprawić MT wykonanego konkretnie pod aktualne wymiary dziecka
jeśli będzie dobrze dopasowany, będzie ładnie przylegał, poprawnie go zawiążesz to w ten sposób możesz nosić młodszego dzieciaczka

monjan
21-04-2008, 09:43
Nudka spodobal sie wam moj MT?czy byly tez inne?
szyjesz?

nudka
21-04-2008, 10:33
Nudka spodobal sie wam moj MT?czy byly tez inne?
szyjesz?

Spaoobał, podobał - bardzo ładnie uszyty - brawo, ale zbyt wiotki jeszcze jak dla mojego Franklina.
Mam też MT Aoi, on jest ciut mniejszy i uszyty ze sztruksu i aksamitu i lepiej pasuje małemu...

Szyję, szyję.....ale materiał ciągle w szafie leży. Nie mam pomysłu na panel, nadal. Proces twórczy musi być długi i bolesny:)

monjan
21-04-2008, 10:47
no tez jest dla mnie juz za cienki...sztruks lepszy
mozesz go trzymac jak Wam pasuje:)